Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אתם חושבים על סקודה פאביה החדשה?

darkmanxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 5725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש הבדל של 30K בין הפאביה לגולף. אז קודם תחשוב על התקציב שלך ולמה אתה צריך את הרכב. אחרי שחשבת תפרסם פה את מסקנותיך ונשתדל לעזור.

30K?

אם אני לא טועה, הגולף הידנית 1.6 עולה 116.

אוטומטית 1.6 זה 126.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעייה להוסיף עוד 30K פשוט מה שכן חשוב לי הוא שהרכב יהיה אמין ולא כמו האופטרה שלי שמתקלקלת כל הזמן.

אני הולך לבדוק איזה רכב מציע יותר ואז אני אשכול כבר מה לקנות

תודה לכל מי שעוזר!

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מאמינות חשוב לי נוחות וביצועים אני לא הולך לעשות עם האוטו תחרויות אבל אני רוצה ללחוץ על הגז ולהרגיש את האוטו.

לחבר שלי יש פאביה ישנה והוא אומר שהיא מעולה, אבא שלו קנה את הפאביה החדשה והוא אמר שהיא מצויינת, השאלה שלי איזה אוטו נותן את הביצועים הכי טובים?

אמרו לי שהחלקים המקוריים של המכוניות האירופאיות הולכות לפי מטבע האירו כי באירופה יש מטבע אירו, זה נכון? אפילו שאנחנו בישראל והמטבע שלנו הוא ש"ח?

ואם זה נכון אז למה?

תודה לכל מי שעוזר!!

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עדיין מתעלם מהעובדה שהגולף גדולה בבסיסה מהפאביה.

אם אתה מחפש רכב משפחתי ומעוניין להשוות את דגמי סקודה אל מול VW, האוקטביה והגולף הן האופציות.

אם אתה מחפש סופרמיני, הפולו והפאביה הן האופציות.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בחנתי היום את הפאביה החדשה 1.6 בנזין DSG

מבחינת הדינמיקה היא לא חזקה, כמובן. היגוי סביר, העברת הילוכים נעימה.

כמשפחתית היא סבירה בלבד, המחיר די טוב, האחריות קצרה.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני הייתי היום בסוכניות: דייהטסו - סריון, סוזוקי - סוויפט, מאזדה - 2.

אני יכול להגיד חד משמעית: פאביה !

הסריון אוטו ממש ממש מעפן, בכל פרמטר.

הסוויפט אוטו חמוד

המאזדה 2 צפופה לי מידי

אני הייתי בוחר פאביה.

צבע שחור ? אי אפשר לדעת, אבל אני מהמר שהכל תלוי באופן הטיפול, כלומר ווקס 1 לחודש, חניה מוצלת + כיסוי בשמש, הכל יהיה בסדר.

המאזדה 2 הרבה יותר מרווחת מהפאביה, הניצול המרחבי שלה פשוט גאוני. החיסרון שלה זה דווקא המחירון הקצת מופרז שלה ביחס למתחרות.

חברה שלי קנתה בהמלצתי פאביה חדשה אוטומטית ואני ממש מאוכזב. ביום חמישי אני הולך להיות בפעם השלישית במוסך לאחר שב-500 ק"מ שנסענו עם האוטו הצריכת דלק עומדת על 1:7 (אני מזכיר לך שהרכב עדיין בהרצה ועדיין לא עברתי את ה-90 קמ"ש או 3000 סל"ד).

ברכב מבחן אתה כנראה לא תרגיש בעיה מאוד מוחשית שהתגלתה לאחר שקבלתי את הרכב החדש שבדגם האוטומטי כאשר המזגן דלוק המחשב מחליט לפעמים להעמיד את הרכב בסרק על 1000 סל"ד כאשר אתה שומע ברקע את הרכב מתאמץ. הרעש הזה לא זכור לי מהנסיעת מבחן שעשיתי אבל בכל מקרה ביום חמישי אני הולך לעשות עוד נסיעת מבחן, הפעם לבדוק האם הבעיה קיימת גם ברכב מבחן. רק העובדה שהייתי צריך לבזבז בחודשיים האחרונים 3 ימים במוסך גורמת לי להצטער שבכלל חשבתי על לקנות סקודה ולא נתתי לחברה שלי ללכת לקנות סוזוקי סוויפט שמאוד מצאה חן בעיניה אבל לפי דעתי היא מאובזרת בקמצנות מדהימה.

בקיצור, אם אתה חושב על פאביה, לא הייתי ממליץ על הגרסא האוטומטית (היא גם מאוד איטית אבל לי זה לא מפריע, נסעתי במשך כמעט שנה על פורד אסקורט 1100 סמ"ק).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...