Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה ברכב ללא טסט .

LiranAr
שימו לב! השרשור הזה בן 7458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקשר לעניין הביטוחי

אבא שלי קנה רכב אחרי תאונה מהמגרש מכוניות ושהוא בא לעשות העברת בעלות הוא גילה שהרכב

נסע כמה חודשים בלי טסט הרכב היה בן כמעט שנה וחצי והוא לא שילם את האגרה שמשלמים אחרי שנה (בלי לעבור במסלול)

אני לא יודע מה כתוב בפוליסה בהזדמנות אני יבדוק אבל מה שבטוח שאותו בן אדם קיבל פיצוי מחברת הביטוח על התאונה

למרות שלא שילם אגרה

בקשר לחובה אני לא יודע

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא בא בטענות כלפי ביקורת , שבעקרון היא

מוצדקת - אבל שאלתי שאלה וציפיתי לתגובה.

זה הכל.

דברים שהשתיקה יפה להם את זה תשאיר לי , אחרי הכל אני מקבל את הביקורת.

אחרי הכל לא חסרים פה אנשים שעוברים על החוק ומדברים על זה בפרהסיה

רק שזה לא קונצנזוס אצלינו כמו טסט ( ותודה לבחור מסויים שהפנה את תשומת ליבי לעניין הזה ) , אבל אצל אחרים כן.

אין לי חשק לפתוח על זה דיון , אז נגמור עם נושא הביקורת פה.

אתה שם לב שאיכשהו אתה תמיד צודק בסוף... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אין מצב רוח לוויכוחים נכון להיום

אז אני רק אגיד שמהיותי מקורב קצת לבעלי מקצוע ובתוכם פחח , עד חצי שנה טסט הביטוח מכסה !

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אומר שבמדינה מסריחה כזו - המשטרה לא נתפסת ע"י רוב הציבור כמגינה עליו!

מדינה מסריחה כזו?

אף אחד לא אמר לך להישאר. תמכור את האוטו, קנה כרטיס כיוון אחד לאיפה שבא לך.

יש במדינה הזו קצת יותר ממשטרה, ושוטרים, מאותה משטרה, נהרגים, (כן, נהרגים), כדי שתחיה בשלום יחסי, ותוכל להתלונן.

טוב !

א) תפסיק לפלבל בעיניים ולהיות צדיק!!

גם אני עושה מילואים ולא בפיקוד העורף!!!

ב) אני באמת מנסה לעוף מפה! אבל זו כבר פוליטיקה שרחקתי ממנה מזמן!

ג) גם אני שמעתי על השוטרים שלך שנהרגים : כמו אלה שקופצים לכביש כדי לתת דו"ח

או כמו השוטר בעל האגו שנעלב מאצבע משולשת של אופנוען,פתח במרדף מטורף נוסח ג'יימס בונד וסיים את חייו בהתהפכות על פסי רכבת.

ועל השוטרים שהציבו מחסומים חיים (כולל אישה בהריון) בכביש מס' 1 כנראה שלא שמעת....

ובאותו עניין - אפילו שר המשטרה הדגול שלנו (בזמנו)- מר אביגדור קהלני , בטקס רב עיתונאים וציצולים של קבלת אופנועי הקווא KLE החדשים למשטרה -

נסע לעיני מצלמות הטלויזיה - ללא רשיון! ללא ביטוח! ללא קסדה! וגם נפל !

אז חביבי !

תכיר בעובדות! אנחנו (בעצם כבר איין "אנחנו") רפובליקת בננות!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

אחרי הכל לא חסרים פה אנשים שעוברים על החוק ומדברים על זה בפרהסיה

רק שזה לא קונצנזוס אצלינו כמו טסט ( ותודה לבחור מסויים שהפנה את תשומת ליבי לעניין הזה ) , אבל אצל אחרים כן.

בגלל זה, לירן, המדינה שלנו נראית כמו שהיא נראית.

כל אחד חושב שהסיבה שלו מיוחדת וכל אחד חושב שבו יתחשבו כי הוא הרי "מיוחד", החוק לא "מדבר" אליו אלא לפשוטי העם.

כל אחד מרשה לעצמו להחליט מה טוב מבחינתו בכל הקשור לחוק - ובגלל זה גם כל אחד חושב ש"לי זה לא יקרה".

מעניין אם, חס וחלילה, תתרחש תאונה ולביטוח יוודא שהרכב נוסע ללא טסט.

מעניין אם סיפור כזה יגיע לבית משפט - ואז בבית המשפט יפסקו לטובת אדם שתובע את חברת הביטוח - בעוד שמבחינה חוקית הרכב לא עבר בדיקה בטיחותית והוא עלול להיות מסוכן לנסיעה !

מעניין, באמת, איך תצליח להוכיח לבית המשפט שהרכב שלך כשיר לנסיעה ושלא שילמת את האגרה בגלל שלא היה לך כסף (רמז: לא תצליח).

עוד יותר מעניין הוא, איך תצליח לשכנע את בית המשפט שבגלל שלא היה לך כסף זה מוצדק שתסתכן חפים מפשע על הכביש מבלי להעביר את הרכב בדיקה בטיחותית.

אתה יודע, זה שהרכב תקין אתמול לא אומר שהוא תקין גם מחר...אחרי הכל, מדובר בסתם מכונה עם 4 גלגלים והרבה בלאי.

אז אתה מנסה להצדיק את עצמך על גבי הפורום. יופי (-טפיחה על השכם-). הפעם זה אולי יעבוד, בפעם הבאה תצטרך קצת יותר מזל...

ועוד משהו קטן: זה באמת לא משהו אישי נגדך, ביזניס אונלי.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה טוב לראות שהפורום הוא חבורה של חיים הכטים שומרי חוק!

אכן, מופת לאזרחות טובה...

רוצים לעשות חיפוש על בריחה ממשטרות, על עבירות מהירות ועל מירוצים לא חוקיים (שגם בהם, אגב, הכיסוי הביטוחי מפוקפק)?

לדעתי, לא מדובר פה ברוצח. אמנם הטסט הוא בדיקה בטיחותית, אבל - כמו שאיציק ציין, הרכב יכול להיות תקין היום ולא תקין מחר. נהג שלא קשוב לרכב שלו יכול לנסוע עם רכב עם טסט בתוקף אבל בלי נוזל בלמים, לדוגמא, ובהחלט לסכן את הציבור.

לעומת זאת - לירן בחורנו הישר והתם, נוסע אמנם בלי אישור ממדינת ישראל שרכבו נמצא תקין בתאריך X (בלי קשר למצבו הנוכחי), אבל בהחלט קשוב לרכב שלו ומספיק אחראי (לדעתי) לא לנהוג ברכב עם ליקויים בטיחותיים.

אז העבירה שהוא בחר (לכאורה) לעבור היא עבירה פורמלית ולא הזנחה פושעת. תעשו את ההבחנה - בן אדם יכול לנסוע בלי טסט אבל ברכב תקין. הפשע שלו הוא אי תשלום אגרה בזמן. ואני, בתור פושע שלא משלם בזדון אגרת טלויזיה, בהחלט יכול להזדהות עם העבירה הזאת.

לדעתי, זו עבירה חמורה הרבה פחות מעבירות נהיגה שונות ומשונות שכל אחד מחברי הפורום, כולל החכמים והמנוסים, עובר מדי פעם (90 באיילון, מישהו?).

אם הייתי מתרשם שמדובר בנער פוחז עם רכב מתפרק שמתעניין בעיקר בספויילרים, ושאין לו מושג במצב התחזוקה של הרכב שלו - גם אני הייתי משתדל להניא אותו מלדחות את בדיקת הבטיחות התקופתית הזו. אבל בהחלט ישנם אנשים בפורום שאני סומך על החשיבות שהם מייחסים לתחזוקה של הרכב שלהם ולבטיחות שלו, ושבשבילם הטסט הוא מעשה פורמלי בלבד ולא תירוץ חד שנתי שיציצו להם מתחת לרכב. אז בהחלט אני עושה פה איפה ואיפה ומקבל החלטה של אדם כזה לקחת את החוק הזה לידיו ולהיות מוכן לעמוד בענישה (הלא כבדה) על העבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה טוב לראות שהפורום הוא חבורה של חיים הכטים שומרי חוק!

אכן, מופת לאזרחות טובה...

רוצים לעשות חיפוש על בריחה ממשטרות, על עבירות מהירות ועל מירוצים לא חוקיים (שגם בהם, אגב, הכיסוי הביטוחי מפוקפק)?

לדעתי, לא מדובר פה ברוצח. אמנם הטסט הוא בדיקה בטיחותית, אבל - כמו שאיציק ציין, הרכב יכול להיות תקין היום ולא תקין מחר. נהג שלא קשוב לרכב שלו יכול לנסוע עם רכב עם טסט בתוקף אבל בלי נוזל בלמים, לדוגמא, ובהחלט לסכן את הציבור.

לעומת זאת - לירן בחורנו הישר והתם, נוסע אמנם בלי אישור ממדינת ישראל שרכבו נמצא תקין בתאריך X (בלי קשר למצבו הנוכחי), אבל בהחלט קשוב לרכב שלו ומספיק אחראי (לדעתי) לא לנהוג ברכב עם ליקויים בטיחותיים.

אז העבירה שהוא בחר (לכאורה) לעבור היא עבירה פורמלית ולא הזנחה פושעת. תעשו את ההבחנה - בן אדם יכול לנסוע בלי טסט אבל ברכב תקין. הפשע שלו הוא אי תשלום אגרה בזמן. ואני, בתור פושע שלא משלם בזדון אגרת טלויזיה, בהחלט יכול להזדהות עם העבירה הזאת.

לדעתי, זו עבירה חמורה הרבה פחות מעבירות נהיגה שונות ומשונות שכל אחד מחברי הפורום, כולל החכמים והמנוסים, עובר מדי פעם (90 באיילון, מישהו?).

אם הייתי מתרשם שמדובר בנער פוחז עם רכב מתפרק שמתעניין בעיקר בספויילרים, ושאין לו מושג במצב התחזוקה של הרכב שלו - גם אני הייתי משתדל להניא אותו מלדחות את בדיקת הבטיחות התקופתית הזו. אבל בהחלט ישנם אנשים בפורום שאני סומך על החשיבות שהם מייחסים לתחזוקה של הרכב שלהם ולבטיחות שלו, ושבשבילם הטסט הוא מעשה פורמלי בלבד ולא תירוץ חד שנתי שיציצו להם מתחת לרכב. אז בהחלט אני עושה פה איפה ואיפה ומקבל החלטה של אדם כזה לקחת את החוק הזה לידיו ולהיות מוכן לעמוד בענישה (הלא כבדה) על העבירה.

למי שאין כסף להחזיק רכב ולשלם "אגרה פורמלית" לרישוי שנתי, שלא יחזיק רכב :!:

היום זו אגרה פורמלית, מחר זו דחיה קריטית בהחלפת חלק בטיחותי אחר כי אין לו כסף לתקן/להחליף אותו.

אז אתה אולי מאמין ביושרם של אנשים שהרכב שלהם תקין...אני לא.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק ,

אני שנה שעברה נסעתי ללא טסט במשך כ - 3 חודשים

( לא מטעמי כסף אלא מטעמי "עבירות" טסט )

כאשר היתה לי בעיית בלמים לפני מס' חודשים הרכב עף למוסך להחליף משאבות בלם אחוריות וצירות קדימה ואחורה ועד שהוא נלקח אז הוא עמד ולא זז !!

אני פושע ?

אולי , אבל לא מהסיבה הזאת

אני לא מאמין שמי שאין לו כסף לא יחליף חלק בטיחותי וימשיך לנסוע , לא כולם לפחות

אה... והרכב שלי ללא טסט שנה שעברה היה מצוין מבחינה מכנית בטיחותית למרות שלא היה לו טסט

צמיגים טובים ודביקים ( לא ירוקים מעאפנים ) + בולמים חדשים ( קוני זה מספיק טוב ? ) + דיסקים חדשים ( 260 מ"מ ) + רפידות חדשות ( 480 ש"ח בלי להתקמצן ) + תפוחים חדשים ועוד ועוד , לא פחות מרכב שיש לו טסט וזה כולל את 99% ממי שכאן

להאמין לי ?

תרצה תאמין לא תרצה לא תאמין...

זה רק להראות שאסור להכליל לא בשביל להראות למי יש יותר גדול

לא כולם יסכנו את עצמם בגלל שאין להם כסף , ישנם כאלה שיעמידו את הרכב בצד אם יש סכנה בטיחותית

אל תשכחו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק ,

אני שנה שעברה נסעתי ללא טסט במשך כ - 3 חודשים

( לא מטעמי כסף אלא מטעמי "עבירות" טסט )

כאשר היתה לי בעיית בלמים לפני מס' חודשים הרכב עף למוסך להחליף משאבות בלם אחוריות וצירות קדימה ואחורה ועד שהוא נלקח אז הוא עמד ולא זז !!

אני פושע ?

פורמלית, כן :!:

אני לא מאמין שמי שאין לו כסף לא יחליף חלק בטיחותי וימשיך לנסוע , לא כולם לפחות

אתה נאיבי.

אה... והרכב שלי ללא טסט שנה שעברה היה מצוין מבחינה מכנית בטיחותית למרות שלא היה לו טסט

זה לא אומר כלום, פורמלית אתה עדיין בגדר "פושע".

צמיגים טובים ודביקים ( לא ירוקים מעאפנים ) + בולמים חדשים ( קוני זה מספיק טוב ? ) + דיסקים חדשים ( 260 מ"מ ) + רפידות חדשות ( 480 ש"ח בלי להתקמצן ) + תפוחים חדשים ועוד ועוד , לא פחות מרכב שיש לו טסט וזה כולל את 99% ממי שכאן

להאמין לי ?

תרצה תאמין לא תרצה לא תאמין...

זה רק להראות שאסור להכליל לא בשביל להראות למי יש יותר גדול

אני מאמין לך - אבל לא זו הנקודה.

הנקודה היא שרכב ללא בדיקה בטיחותית וללא אגרת רישוי משולמת לא צריך לנסוע על הכביש.

יופי, אז יש הרבה כאלה - אבל מחבר פורום שהתודעה שלו לדברים האלו היא מאוד גבוהה, אני מצפה שלפחות כאן לא יהיו כאלה מקרים.

חוץ מזה, מבלי לזלזל בלירן, אין ללירן את הידע שלך או לי יש במכונאות - לכן נותר לנו להסתמך על דברים קצת יותר "פורמליים" מאשר אימרה ש"האוטו שלי תקין" (וזה עדיין לא משכנע אותי שזו סיבה מוצדקת לנסיעה ללא טסט).

לא כולם יסכנו את עצמם בגלל שאין להם כסף , ישנם כאלה שיעמידו את הרכב בצד אם יש סכנה בטיחותית

ויש כאלה שמשלמים 200-300 ש"ח למעכר בשביל שיעביר להם את הרכב טסט.

יש גם כאלה שבורחים ממשטרה....ויש גם כאלה שאפילו מתגאים בזה.

אני לא אחד מהם.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אענה לך , אבל לא יפה כמו שאתה סידרת את הציטוטים שלי , כי אין לי מושג איך לעשות את זה :wink:

אני פושע , נכון .

מודה . אבל בגלל דברים אחרים שאני עושה

עושה עם הרכב :wink:

( בעצם גם זה לא נשמע טוב.... )

אני מעדיף להיות "פורמאלית" פושע ולא עם טסט ובעצם מסכן את כולם.... כי הצמיגים אמנם חדשים אבל בקושי אוחזים כי הם נועדו לחסוך בדלק.... ויש רפידות אבל הם לא בדיוק עשויות מהחומר הנכון...

יש ימבה דוגמאות להראות שלא כל רכב ש"עובר" טסט הוא תקין או ברמה נורמלית כי הישראלים ידועים בזה שהם "חסכנים" ויעדיפו לחסוך 3 שקל מאשר לדאוג ליותר בטיחות

אם אני אצטרך לבחור בין בטיחות טובה יותר לבין טסט אני אבחר בבטיחות ומקסימום שבועיים אחרי אני אעשה טסט

ונמשיך :

אני נאיבי ?

כן , בהחלט . והאמת שאכלתי אותה הרבה בחיים בגלל זה ובזה אתה צודק .

צודק חלקית .

כי אני משוכנע שיש כאלה שעוד יש להם קצת שכל .

לגבי לירן , אתה צודק . ( לירן סליחה , אבל הוא צודק )

לירן בחור טוב ( עושה אחלה תה , אבל זה לא קשור ) אבל בעל כיוון מחשבה מוטעה

צירייה נוזלת ומיסב לחץ והוא עדיין נוסע עם הרכב ולא מסדר , את זה אני לא הייתי עושה .

במצב כזה הרכב היה עומד אצלי עד שהיה לי כסף לסדר...

עוד משהו שאני חולק עליך ,

ישנם רכבים שרק המראה שלהם מפחיד את הבוחנים...

במקרה כזה עדיף למצוא חבר או לשלם קצת בתמורה להעברת טסט ולא סתם להיות קרבן לפחד של הבוחן ( לא כולם כמו עמית לצערנו )

אני לא אומר להעביר וכוסאמק בדיקת הבטיחות אלא להכניס את הרכב למוסך ולבדוק ואם הכל בסדר אז מבחינתי ( ואני יודע שלא מבחינתך ) זה בסדר .

אנחנו סוגים שונים של אנשים , לי פחות חשוב הרישמיות ממך אבל מבחינה בטיחותית אני בדיוק כמוך דואג ולא מחפף ואני מכיר עוד אנשים כמוני...

אני יודע שאני אמור להיות דוגמא , אבל אני לא הילד טוב של אמא... אני יכול להוות דוגמא רק בזה שאני שואף לשלמות !

דואג לבטיחות במיוחד ולא מזלזל בזה יכולים לקחת ממני דוגמא

יכולים לקחת ממני דוגמא בזה שאני לא משתולל ליד אנשים וכאלה אבל אני לא האיש לקחת ממנו דוגמא ל"קו ישר" , אני חושב שהחיים הם לא שחור לבן

מקווה שהבנת את דעתי למרות שאני לא מצפה שתסכים .

אל תשכחו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אני לא עידן ( אישפוז ) אבל אני חושב ( כבר לא טוב ) שאני יכול לענות

פסילה זו פסילה

עונש צריך לבצע

ויש ביטוח לנסיעה בלי טסט כל עוד לא עברה חצי שנה

אל תשכחו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז העבירה שהוא בחר (לכאורה) לעבור היא עבירה פורמלית

אז לשם הדיון, מה דעתך על נהיגה בפסילה? זו גם עבירה פורמאלית, החלטת להתעלם מפסיקת בית המשפט או מהחלטת קצין המשטרה ולנהוג? אתה בדיוק אותו נהג שהיית לפני 10 דקות ושתהיה בתום הפסילה כך שאתה לא מסכן יותר או פחות את הסביבה. הביטוח לא תקף, אבל כאמור זה מסכן רק אותך. האם אתה מצדיק זאת?

זה לא בדיוק אותו דבר. מבחינתי זה דומה יותר למקרה של רכב שנכשל בטסט וממשיך לנסוע למרות שידוע על ליקוי בו. והחוק כנראה די מסכים איתי, כי העונש על נסיעה עם טסט שלא חידשו אותו בזמן הוא 250 שקל קנס (כך כתבו בשרשור) ואני מעריך שהעונש על נהיגה בזמן שלילה הוא חמור יותר (משפט ללא ברירת קנס אם אני זוכר נכון).

ועקרונית, שוב פעם אני חוזר ואומר שמבחינת התפיסה האישית שלי כל מקרה לגופו. אם מדריך נהיגה מיומן ומהולל ייתפס בב.מ.וו M3 בישורת לטרון על 140 ורשיונו ישלל במקום לשלושים יום, את חושבת שהשלילה מעידה על כך שנהיגתו במשך החודש הזה מסוכנת לציבור? אי אפשר להשוות את זה לשלילה של נרקומן שנהג 140 בעיר על פיאט אונו, איבד שליטה ודרס זקנה. זה אדם שהשלילה שלו אכן נועדה להוריד אותו מהכביש ולא להעניש אותו. במקרים כאלו צריך לשקול שלילות ארוכות מאוד ושלילה לצמיתות על תנאי לפחות. אמנם מבחינת החוק היבש שניהם עברו את אותה עבירה, אבל מבחינת התפיסה המוסרית שלי יש הבחנה בין המקרים מבחינת הסכנה לציבור.

הטענה שלי היא שהחוק מכליל, ואני לא שופט מוסרית על פי אותם קני מידה כמוהו. גם לבית משפט יש גמישות - ראו את מקרה הקשיש בן השמונים שירה למוות באשתו הסיעודית לפני חודשיים שלושה. בית המשפט התייחס אליו כמו שמתייחסים לעבריין בן 25 שיורה בחיסול חשבונות של המאפיה? אותו קשיש השתחרר הביתה. ואני מאמין שגם אתם הייתם עושים הבחנה מוסרית בין מקרים כאלו. ועל אחת כמה וכמה על עבירות פחותות מהריגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צירייה נוזלת ומיסב לחץ והוא עדיין נוסע עם הרכב ולא מסדר , את זה אני לא הייתי עושה .

תשמע, כנראה שאני מכיר את האוטו של לירן קצת יותר טוב. גם נהגתי עליו קצת.

הציריה שלו לא נוזלת, הוא החליף אותה.

מייסב לחץ שקצת מרעיש זה לא מטריד אותי.

אני יודע על מה אני מדבר ואין טעם להמשיך פה את הדיון.

ואל תשכחו משהו חשוב:

יש דברים שקורא בפורום לא יודע עליהם. זה לא כמו להכיר את האוטו באופן אישי, לנסוע עליו ולראות מה לא בסדר.

תהיה בטוח שאם האוטו הזה היה שלך, כבר מזמן היית מעמיד אותו על בלוקים ומסדר את הליקויים.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...