Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטובוסים, רק אוטובוסים.(או קונטרה לדב)

asaf572
שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרצדס בנץ מדגם 303.

"האוטובוס "

אני רואה שאין לו יחידת מזגן בכלל,

או שהעץ מסתיר את היחידה האחורית.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני זוכר מטיול בית הספר, שמן הסתם היה לפני משהו כמו 15-16 שנה, נסענו עם מאן "חללית", ונהג צעיר ונחמד- אז, אני, בתור מי שישב מאחוריו חלק מהזמן, כמעט מוכן להשבע, שנסענו בכביש הערבה בסביבות 160 חלק מהזמן!

נו באמת...

בספידומטר המורכב באוטובוסים המספר הגבוה ביותר הוא 125 קמ"ש.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לשפוט לפי החלונות, לא מדובר באוטובוס שהיה ישראלי בעברו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת...

בספידומטר המורכב באוטובוסים המספר הגבוה ביותר הוא 125 קמ"ש.

אולי אני לא זוכר נכון...:roll: אבל להזכירך- לא מדובר בואטובוס של אגד- אלא בפרטי, אולי היו להם ספידומטרים אחרים? יש כאן מישהו, שמכיר את ה"חללית" כזאת משנות ה-90' בצורה מדוייקת?:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל כלי הרכב הכבדים, הספידומטר מגיע עד 125, וזאת בגלל שזוהי המהירות הגבוהה ביותר שמסומנת בטכוגרף.

הדבר נכון לכל המרצדסים שהגיעו החל מה-303 (כנראה שגם ה-302, אבל אני לא סגור על זה לחלוטין).

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיספסתם?

בפורום הכללי

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=283330

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי מכם שלא עוקב, אני נמצא כרגע בגרמניה. הגעתי בגלל תערוכת פרנקפורט, אבל ניצלתי את ההזדמנות והמשכתי לאחר מכן לטייל.

אתמול הייתי במוזיאון של מרצדס בשטוטגארט. גם אם אתם לא חובבי רכב (דבר שלא כל כך סביר, אחרת לא הייתם באתר הזה :wink:), אתם חייבים להגיע לשם. המבנה עצמו מאוד מרשים מבחינה ארכיטקטונית והזמן שם עף בלי להרגיש.

בינתיים, קבלו תמונות של המוצגים הרלבנטיים לשרשור הזה.

ה-305 המצולם עבד באיזור שטוטגארט, ושופץ בצורה מדהימה.

ה-TRAVENGO לא נסע מימיו קילומטר אחד, ומהמפעל הוא הובל ישירות למוזיאון. מהמם!

IMG_1453.jpg

IMG_1454.jpg

IMG_1455.jpg

IMG_1456.jpg

IMG_1457.jpg

IMG_1458.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-302 היה של נבחרת גרמניה בכדורגל, ובחלקו האחורי יש מטבחון ושירותים.

IMG_1477.jpg

IMG_1478.jpg

IMG_1479.jpg

IMG_1480.jpg

IMG_1481.jpg

IMG_1483.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-303... פשוט יפה להחריד.

ועוד 404 מקוצר שצילמתי בפרנקפורט. הוא לוקח מהמרים לקזינו בבאד-הומבורג.

עד כאן :wave:

IMG_1472.jpg

IMG_1473.jpg

IMG_1474.jpg

IMG_1475.jpg

IMG_1421.jpg

IMG_1419.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-TRAVENGO לא נסע מימיו קילומטר אחד, ומהמפעל הוא הובל ישירות למוזיאון. מהמם!

זהו טרווגו חדש מהדור הנוכחי. סביר להניח שהוא ימצא במוזיאון תקופה של כמצי שנה ולא יותר בטרם יתחיל לעבוד בצורה סדירה.

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד

ע-ו-ד ת-מ-ו-נ-ו-ת!!! :multi::yum:

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, שכנעת אותי.

המפרקית הזאת (405 למי שלא זיהה) היא למעשה סדנא ניידת למטרות לימודיות. היא עמדה בתערוכה בפרנקפורט וניתן היה להיכנס אליה ולהתרשם מהמתקנים שנמצאים בה. כמובן שעליתי, אבל לא בגלל המתקנים :-)

יש בסה"כ 8-9 אוטובוסים כאלה, והם נודדים להם ברחבי גרמניה. לזה הספציפי יש 160K ק"מ בלבד!

קבלו כמה תמונות להתרשמות.

עמדת הקפה שאתם רואים נמצאת מאחורי הנהג. בכלל, המבנה של תא הנהג שם מזכיר מאוד קוקפיט במטוס.

DSC00038.JPG

DSC00039.JPG

DSC00034.JPG

DSC00031.JPG

DSC00032.JPG

DSC00033.JPG

DSC00035.JPG

DSC00036.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

סליחה מכ ו ל ם

אני פשוט עצל ולא יודע האם הנושא נדון פה

האם ידועות העלויות להפיכת אטובוס למשא אחוד?

רשיון לאוטובוס זה בערך 8000 ש"ח, ויתרון שאוטובוס אפשר להפוך לרכב אספנות

תודה יורקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין "עלויות" בהפיכה ל"אספנות"- פשוט משנים סטטוס. וכמו בכל רכב אחר- עלות הביטוח ל"אספנות" היא כ-1/4 מה"רגיל", וטסט עולה כמו בכל רכב אספנות- 300 ומשהו ש"ח לשנה. מה שכן- זה עדיין דורש רישיון נהיגה לאוטובוס, אבל אסור להסיע יותר מ6, או 8 אנשים.

ולך זה בכלל לא מתאים- אתה רוצה קרוואן, לא? אתה לא תעבור טסט עם זה בתור "אוטובוס", זה כבר "משא אחוד"!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...