Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצות למועדונים\מסיבות לגילאי 21+

THE-ONE
שימו לב! השרשור הזה בן 6128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום.

רציתי לקבל המלצות על מועדונים\מסיבות טובות\דאנס ברים באיזור המרכז, השרון ואפילו הצפון, לגילאי 21 פלוס.

אני בקרוב אהיה בן 25 וכבר לא מוצא מקומות טובים לגילי.

הדרישות מהמקום הוא: נטול ערסים ופרחות, אנשים בטווחי הגילאים 22-27, מוסיקה מגוונת (כלומר, לא 100 אחוז שחורה למשל או 100 אחוז טראנס), מקום גדול (300 אנשים ומעלה).

תודה למגיבים!

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את השלוותה בנמל ניסית?

יש את הקלארה במתחם הדולפינריום - יקרנים ר-צ-ח אבל אחלה אנשים.

לא מזמן הייתי גם בויצ'נזה, זה על דרך מנחם בגין בן עזריאלי לרסיטל. גם מקום נחמד.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקלרה הייתי אתמול - לא התלהבתי כל כך. יותר אנשים יושבים מאשר רוקדים. במת הריקודים לא גדולה במיוחד, וקבלתי את הרושם שרוב הגילאים שם נושקים לגיל ה-30.

בשלוותה נדמה לי שהייתי אך אינני זוכר (אשמח אם תזכיר לי מה יש שם).

אני מחפש מקומות גדולים כמו ה-TLV לדוגמא אך עם הקריטריונים שציינתי (ב-TLV יש מלא ערסים ופרחות והמוסיקה שם מתחת לכל ביקורת, והמועדון הזה כבר מזמן עבר את זמני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם בקלארה יש המון מקומות ישיבה אז בטח שישבו שם, וזה גם דיי התרוקן המקום ככל שהקייץ מתרחק (אגב הם ניסגרים ב 18 לחודש)

אתמול גם היית שם, במחלקה של הרוקדים

בעיקרון טובים זה הבריקפאסט (אבל מקום קטן/צפוף) , המרפאה גם לא הכי גדול אבל פחות צפוף, לכיכר (מהבעלים של הקלארה) צפוף, מקסים (בימיש שיש זה הפטיש, אל דאגה אין שם פטיש) אחלה מקום אבל גם לא הכי גדול

רגע הכל קטן וצפוף,

בכל זאת יש את האומן 17 (שניה אל תיקפצו) צריך לדעת מתי להגיע כי לא תמיד זה המקום , אבל כשיש מסיבה טובה זה מקום להיט.

קולנוע זמיר, מקום מעולה וגדול אבל גם כן צריך להיתעדכן מתי יש בו מסיבות בסיגנון שאתה מחפש.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באומן יש ליין של איזו הפקה רוסית מדי פעם, מבטיח לך שלא תתאכזב (מכיר את הDJ וחלק מההפקה)

מסיבות חזקות מאוד, כניסה של 22+ ובנות שלא רואים כל יום (יומיים או שבוע).

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש המקומות האלה בהרצליה..

עומדים שעה בסלקציה בכניסה בשביל להדחס לאיזה חדרון בגודל מטר על מטר שבפנים יש עוד איזה 300 אנשים דחוסים אחד בתוך השני.פשוט מגעילה התרבות בילויים במדינה הזאת.

אישית, אני מעדיף כבר ללכת לאיזה פאב טוב באזור וביום שבת לעשות טיול עם האוטו .

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דברתי על פאבים דחוסים. מכיר את חיי ההוללות סטייל הרצליה פיתוח, לא זו מנת חלקי.

דברתי על מסיבות המונים גדולות, מוסיקה מגוונת, ללא ערסים ופרחות. כנראה שאין כזאת חיה אה? (תקנו אותי אם אני טועה, אני בדרך להתייאש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמה בארץ גועל נפש ואני מדבר מניסיון כשותף עיסקי במועדון מסויים, אין מועדון נורמלים בארץ אולי אולי הפונטון באילת אבל ברגיל גועל נפש, סלקציה על הפנים, תרבות של ערסים ושל "בנים הולכים למועדון רק בשביל לז**ן".

עדיף כבר לחזור לאיי נאפה ולראות מה זה חיי לילה שלא מהעולם הזה.

"With great power comes great responsibility"

למכירה המערכת של האוטו: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=186935

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עלול להישמע לך הזוי (או מטופש) - אבל תנסה מסיבה אורגאנית בנטשה (מושב כפר חיים)

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בנטשה פעם בשבועיים בימי שישי. למה הכוונה שלך "מסיבה אורגנית"? הייתי שם לא מעט פעמים והמסיבות שם רגילות לחלוטין... אשמח אם תפרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקאיה בחוף המערבי ביפו בימי שני

והלופט(ב"קומפורט 13") בימי חמישי

אלה ליינים של אלקטרו

ויש אחלה אנשים(בעיקר אנשות...) 23+

לא 300 איש

אבל זה מה שאני יכול להציע...

:onfire:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את השלוותה בנמל ניסית?

הייתי שם בשישי האחרון. אחלה מקום, רק שלא ראיתי שמישהו שם רקד.

פעם היו המסיבות המעולות של ירון אשבל (מגיש "מנהרת הזמן" ברדיוס 100FM) ב"תכלת" המנוח בנמל. אחח, איזה תענוג זה היה... וזה גם ענה לקריטריונים שהצבת.

אני יודע שמפעם לפעם הוא עדיין מארגן מסיבות והוא מודיע עליהן בתוכנית שלו או בפורום התוכנית (שבו הוא עצמו גם משתתף פעיל). למסיבות האלה יש בד"כ יתרון נוסף: בהרבה מקרים אפשר למצוא שתיה חינם או כל מיני הפתעות אחרות.

שווה בדיקה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד ללפני חודשיים בערך היה לאשבל ליין כל שישי בליאונרה (בגין 148), כרגע אין ואולי יחזור בחורף.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...