Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על Pioneer 2950 (מערכת)

sexyboy9
שימו לב! השרשור הזה בן 6134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי מערכת של פיונייר (Pioneer 2950 ) עם רמקולים

רמקולים אחוריים 6/9 - 180W*2

רמקולים קדמיים "5- 160W*2

+ זוג טוויטרים 200W

ואני רוצה לישאול מה אתם חושבים על המערכת והרמקולים

איך יהייו הרמקולים? יהיה סאונד חזק?

ואיך המערכת ?

1AGp295007.jpg

Honda civic Coupe 95'-My Lov-e-e-e-e=]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לדעת לפי מה שרשמת איזה רמקולים קנית.. (כל ניחוש זוכה)

לגבי הרדיו דיסק - אחד המכשירים היותר פשוטים ששחררו לעולם.. מה לצפות ממנו ? - יעבוד כמו סוס.

מבחינת איכות צליל נחשב לנחות ופשוט.. אין לו שום פונקציה ששווה להתעקב עליה..

לא מתיימר להיות מומחה באודיו לרכב. אבל לומד כל יום משהו חדש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היתי מקבל שקל על כל שאלה על 2950 :roll:...... אולי כבר היתי קונה איזה STEG או A6.

ובאמת לאיזה תשובה אתה מצפה?

כבר קניתה את הרכיבים שחוץ מהרדיו דיסק אין לי מושג איזה, אז כבר תחבר אותם ותשמע אם זה חזק או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ה 2950 באוטו ...

הרדיו דיסק הוא די נחמד , בלי יותר מדי פונקציות .

הוא בסיסי למדי , יציאה למגבר אחד , ללא שליטה על סאב .

אני אישית , מחליף ל 5950IB .

אם יש אפשרות להעלות את התקציב ל 1000 שקלים או יותר , הייתי ממליץ לך ללכת על הסדרות היותר גבוהות של פיוניר .

במידה והבסיס מספיק לך , ה 2950 יעבוד כמו שצריך ויספק לך סאונד מצויין .

בנוגע לרמקולים - מדובר ברמקולים של פיוניר שהם לרוב דגמים ישנים שלהם ומניסיון - הרמקולים של פיוניר לא נשמעים טוב ... עדיף להשקיע ולקנות JBL .

אם אני לא טועה הדיל שהצגת נמכר באחד מאתרי המכירות הגדולים באינטרנט והאחריות שם ניתנת לשנה בלבד או ל 3 שנים , רק שה 3 שנים לא נעשים על ידי היבואן הרשמי של פיוניר הלא הוא עוזי רדיו .

בקיצור - אם זה לא עוזי רדיו , תבטל את הרכישה . (שווה את ה 50-100 שקל דמי ביטול , תאמין לי ...)

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה את הרדיו דיסק 2950 מחובר ל מגבר 6 ערוצים שאזין קומפוננט+6*9+סאב שניגן מאוד יפה

אים יש הגבלה גדולה מאוד של תקציב או שמדובר ברכב ליסינג ואינך שומע רק רדיו חרדי, תתקין את הרכיבים הלן.

ואים ההגבלות הלן לא חלים עליך, נשמח להמליץ לך על רכיבים טובים בהתאם לדרישות\גבולות

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...