Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה להוריד על השכרה

asad
שימו לב! השרשור הזה בן 6196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנא הסבר את עניין טויוטה. מי קבע את זה ? איך מפקחים על זה ? מה העונש הקבוע בחוק למי שמוכר טויוטה מהשכרה ב-17% הנחה ? אשמח להשכיל.

רזמל, במדינת ישראל אין חוק הקובע באיזה מחיר יש למכור רכבים, השוק הוא פתוח, והשליטה בשוק נקבעת לפי היצע וביקוש.

לידיעתך חוץ ממחירון של לוי יצחק קיימים עוד מספר מחירונים פחות ידועים, חוץ מזה לוי יצחק הוא שמאי בעל כמה מגרשי רכבים ו... פה אני נזהר אבל יכול להיות שהמחירים שהוא קובע, גם נגזרים ממה שיש לו במגרש באותו רגע. לא נראה לי הגיוני שכאשר יש לו במגרש 30 רכבים מסוג-X הוא יוריד אליהם מחירון ויגרום לעצמו הפסד. אבל זוהי רק דעתי.

עכשיו, רכב מסוג טויוטה קורולה, זהו הרכב הכי שכיר בארץ, כמובן שיש סיבה טובה לזה.

הביקוש ברכב זה עולה על ההיצע ומכן נוצר מחיר כה גבוה. אם בכל זאת תראה טויוטה בהנחה משמעותית ביחס ללוי יצחק תזהר מאוד, יש סיכוי שזהו רכב שרוצים להפטר ממנו מסיבה מסויית ופה כבר עדיף לך למצוא את הסיבה הנכונה או להתרחק מרכב זה.

"אתה רוצה חתיכה זהב? - לא, אני הרגע אכלתי" :?

"בשביל מה שמו לשוטר כובע, אם לא בשביל לראות?" :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רזמל, במדינת ישראל אין חוק הקובע באיזה מחיר יש למכור רכבים, השוק הוא פתוח, והשליטה בשוק נקבעת לפי היצע וביקוש.

זה מה שאני מנסה להסביר לך.

רכב מסוג טויוטה קורולה, זהו הרכב הכי שכיר בארץ, כמובן שיש סיבה טובה לזה.

מה זה רכב שכיר ? ההפך מעצמאי ? ומה הסיבה הטובה לכך ?

תשובותי ושאלותי בכחול.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגרנו על 38,000 ועד 3 אלף תיקונים בהתאם לחוות דעת המכון.

כאמור מדובר בגטס 03 GLF 1.3 קילומטרז' 60,000,ידני (מחירון 45,000 לא כולל הורדה של 13-18 % של ההשכרה). נשמע לכם הוגן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי היום בבוקר את הבדיקה בקומפיוטסט ביד אליהו הכל יצא פיקס, רק יש את הכסתח"ים הרגילים וכנראה יש לעשות פרונט ולתקן קורוזיה במערכת קירור והביטוח צריך קודנית אז צריך להתקין מחר.

שילמתי 35,000 מקווה שזה מחיר טוב . ביטוח אגב יצא זול בצורה מדאיגה, הביטוח הוא על כל נהג מ-21 כולל גרר, שמשות, מערכת וכו'. הם ביקשו 2900 על מקיף ו1900- חובה, מדובר בחברת אליהו.

תודה לכל מי שעזר עד לקניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובותי ושאלותי בכחול.

מר רזמל היקר. לפי דעתי פורום זה בנושא הרכב ולא דקדוק.

אך יש צדק בדברך וברשותך אני אתקן את אצמי.

הכוונה שלי היא שההיצע על רכב מסוג טויוטה קורולה גבוהה יותר מהביקוש, לא קל למצוא רכב זה, ובמיוחד ללא תאונות ועם ק"מ נמוך. מסיבה זו, המחיר של רכב זה הוא מחיר מחירון בדרך כלל.

"אתה רוצה חתיכה זהב? - לא, אני הרגע אכלתי" :?

"בשביל מה שמו לשוטר כובע, אם לא בשביל לראות?" :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...