Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה להוריד על השכרה

asad
שימו לב! השרשור הזה בן 6197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בלוי יצחק בסעיף ההשכרה רשום שיש הורדה של בין 13-18 % בהתאם לקילמטרז ומס' ידיים , אבל כבר קראתי לא פעם פה ובמקומות אחרים שנהוג להוריד 20 % ויותר אך ורק בהתהם לסעיף ההשכרה.

אז יצחק או 20 % ? או תלוי בנסיבות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה קונה תנסה להוריד כמה שיותר.

כשאתה מוכר - תנסה כמה שפחות. אין חוק ולוי יצחק הוא לא אלוהים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה לקבל היזשוהי אינדיקציה כללית , אני כבר מזמן הבנתי שיצחקי זה לא חוק אבל בכל זאת כשמבודדים את נושא ההשכרה וכשמדובר ברכב לא נדיר ומבוקש כגון גטס (במקרה שלי) ניתן להגיע לאיזשהו מס' ממוצאה שממנו אפשר להתחיל את המשא ומתן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם וגם , ותלוי כמה זמן הרכב היה בבעלות חברת ההשכרה. כמה ק"מ עבר הרכב, האם אתה קונה ישירות מחברת ההשכרה? תן עוד פרטים.

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גטס 03 60,000 קילומטרז' נקנה עם 30,000 מהשכרה קונה מפרטי יד 2... ההה וצבע ירוק מורידים כמה אחוזים?

משהו דומה יש לי... המחירון של הרכב 45K אתה יכול ללחוץ ולהוריד מקסימום ל38-39 אלף שקל אחרי מכות וויכוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה את/ה מתכוון שיש לך דומה?

מוכר או בעלים של אחד כזה?

בעלים. ולא מוכר גם אם זה ב45K אני עברתי 50 מכוניות בכדי להגיע לרכב הספציפי והשמור שיש לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וצבע ירוק מורידים כמה אחוזים?

אין חוקים בדברים האלו.

יש קונים שגם אם תוריד להם 5000 ש"ח במחיר לא יקנו רכב ירוק, ויש קונים שמחפשים רק ירוק.

אין חוק.

מתאים לך - קנה. לא מתאים לך - אל תקנה. כבר יגיע מישהו אחר, ואם לא, אז המוכר אולי יירד במחיר, אם הוא לחוץ למכור.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מהשכרה יורד 6-12 % ויד שניה מהשכרה עד 17% (לא כולל טויוטה).

רכב כמו יונדאי גטס יש בשפע בחברות השכרה, ומורידים 20% רק כדי להפטר מהם. אך יש צורך להיות זהיר. בדרך כלל הרכבים שנמצאים במבצע של 20% אלה הם רכבים שהם או עם ק"מ גבוה או עם שלדה. על רכב טוב לא יורידו 20%! אין פה מתנות.

בכשר לרכב שלך, תבדוק טוב. נראה קצת חשוד שרכב מהשכרה נמכר עם 30 אלף ק"מ בלבד. לא שזה לא קורה, אך מאוד נדיר.

רכב מהשכרה נמכר בממוצע, כאשר הוא 2-3 שנים על הכביש (מדובר לא בדגם, אלה תאריך עלייה לכביש) ועם 70-90 אלף ק"מ.

בהצלחה.

"אתה רוצה חתיכה זהב? - לא, אני הרגע אכלתי" :?

"בשביל מה שמו לשוטר כובע, אם לא בשביל לראות?" :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד שניה מהשכרה עד 17% (לא כולל טויוטה).

אנא הסבר את עניין טויוטה. מי קבע את זה ? איך מפקחים על זה ? מה העונש הקבוע בחוק למי שמוכר טויוטה מהשכרה ב-17% הנחה ? אשמח להשכיל.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו דומה יש לי... המחירון של הרכב 45K אתה יכול ללחוץ ולהוריד מקסימום ל38-39 אלף שקל אחרי מכות וויכוחים.

הקדשתי קצת חשיבה לסכום שנתת (38-39) ואני חייב לומר שאני מבולבל מעט, בהתחשב בסחירות הנוראית של הגטס ובמיוחד גטס מהשכרה המספרים שנקתת נראים לי גבוהים . אני לא רוצה להישמע חמדן אבל אם הבנתי נכון גטס זהו רכב שנמכר בדרך כלל מתחת למחירון (כמובן תלוי בנסיבות וברכב) כך שאם המחירון של גטס 03 הוא 45 ואחרי 13-18 % של השכרה, זה יוצא בין 37-39, האם לא יהיה הגיוני ממני לדרוש בסביבות ה- 36,000 ?

תקן/ו אותי בבקשה אם אני לא בכיוון הנכון פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקדשתי קצת חשיבה לסכום שנתת (38-39) ואני חייב לומר שאני מבולבל מעט, בהתחשב בסחירות הנוראית של הגטס ובמיוחד גטס מהשכרה המספרים שנקתת נראים לי גבוהים . אני לא רוצה להישמע חמדן אבל אם הבנתי נכון גטס זהו רכב שנמכר בדרך כלל מתחת למחירון (כמובן תלוי בנסיבות וברכב) כך שאם המחירון של גטס 03 הוא 45 ואחרי 13-18 % של השכרה, זה יוצא בין 37-39, האם לא יהיה הגיוני ממני לדרוש בסביבות ה- 36,000 ?

תקן/ו אותי בבקשה אם אני לא בכיוון הנכון פה

חוסר הביקוש לרכב מקורו בין היתר עקב תצרוכת הדלק האיומו שלו .כשליטר בנזין 95 עולה זהב אין ביקוש לגטס . מאיזה מחיר להתחיל נגזר מההמהירות שאתה מבקש לא לראות את האוטו ולראות את הכסף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.תצרוכת הדלק של הגטס האוטו' היא נוראית, הידנית חסכונית ביותר אפילו יותר חסכוני מהקליאו.

ב. בבקשה תתיחס בענייניות לשאלה, אם אינך יודע אל תגיב.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...