Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בבקשה עזרה דחוף!!! :-}

adi bar
שימו לב! השרשור הזה בן 6231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כרגע בחיפושים לקניית רכב (הראשון שלי), אין לי מושג ברכבים בכלל!!!

אני כל הזמן מתייעצת עם אנשים ושומעת דעות שונות על רכבים כאלה או אחרים לדוגמא:

פורד פיאסטה דינמיק: בעיה במזגנים.

פיאט פונטו: תקלות קטנות ומעצבנות: זולות לתיקון אך מרובות.

פולו: אוכל דלק... וכו'.

אין לי הרבה כסף ואני חייבת מכונית בדחיפות:

אני משתגעת כי אני לא רוצה לעשות טעות ולקנות רכב שאתו אני אבלה במוסך 24/7....

אז בבקשה... עזרה... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תק

ציב

?

וחוצמזה, פונטו , אם את מתכוונת לצורה הישנה אז הם דיי אמינים מבחינת הכל, לגבי הספייס אני לא יודע, מכיר אבל לא יכול לתת חו'ד.

בנוסף אין דבר כזה רכב ללא בעיות, לכל יצרן יש דברים פחות טובים ודברים יותר טובים וכמובן תלוי גם מה אפשר לימצא ובאיזה מצב הוא נימצא,

את יכול לימצא פיאסטה עם מזגן שיחזיק לך עוד 10 שנים אבל מצד שני יהיה בעל תקלות אחרות.

בכל אופן אי לא איזה סמכות להעיר לך אבל רצוי שתיקראי את כללי הפורום לפני ההודעה הבאה שלך, (דגש על כותרת עניינית, סימני פיסוק ו ... נקודות, וגם "דחוף")

וכמובן תשתמשי באפשרות החיפוש כי סך הכל דובר על כל הרכבים האלו המון ואת תימצאי מידע זמין שיעזור לך במאת האחוזים

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דחוף יש רק באמבולנס, אף אחד פה לא עובד בשבילך!

וכמו שנאמר מעליי:

תק

ציב

?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדי, אני אחסוך לך את עריכת ההודעה ואנעל את השרשור. את בתמורה תפתחי שרשור חדש עם כותרת נורמלית וזאת לאחר שקראת את כללי הפורום (הנמצאים למעלה בסרגל בצבע צהוב).

לאחר מכן נשמח לעזור לך בשאלותייך (מומלץ כי מראש תצייני תקציב ודרישות מהרכב).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...