Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מידע על רובר R75

golan32
שימו לב! השרשור הזה בן 6419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני מתפתה, אבל בינתייםלא מסוגל נפשית להיפרד מה- R25 שלי. אני מאוהב ;-)

לגבי המנועים: הדיעות חלוקות לגבי איזה מנוע עדיף - 2.0 או 2.5. אני מציע שתקרא בפורומים של רובר באנגליה:

http://forums.mg-rover.org/

זהו אתר עם הרבה מאוד בעלי רובר מכל העולם, כולל מוסכניקים ששמחים לייעץ.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה כללית על רובר

האם יש בעיות עם חלפים או שיהיו בעתיד?

איך הרכבים שלהם מבחינת אמינות בשימוש יומיומי?

חלפים:

שרכשתי את ה- R25 שלי התעניינתי בכך. לדברי המוסך המורשה בת"א, לא חסרים חלפי לעוד תקופה של עשור. בהתחשב בעובדה שבאנגליה הרכבים האלה מאוד פופולרים, ושיש גם יצרנים אחרים שמייצרים חלפים לרכב (למשל בולמים), אני די שקט. כדאי גם לדעת שחלק מהחלפים מיוצרים היום על ידי חברת לנד-רובר.

הבעיה היא שהמצב עשוי לתת פתח ליבואן לשחוט את מי שמבקש לרכוש חלק מקורי (בישראל כמעט ואין תחליפיים לרכבים החדשים - דגמי R; לדגמים הישנים יותר, סדרת ה- 200 וכו' דווקא יש). כך למשל, כשהייתי צריך להחליף coil (חלק ממערכת ההצתה), רצו ממני 3000 ש"ע עבור שניים כאלה (צריכים להחליף את שניהם בבת אחת). חיפוש מהיר באינטרנט הציב בפתח ביתי, באמעות שליח DHL, תוך שלושה ימים, את שני החלקים בעלות כוללת של 1200 ש"ח (וזה כולל מיסוי, מכס, מע"מ, וכו').

אמינות בשימוש יומיומי:

אני מניח שהתשובה היא "תלוי". רכב שטופל במוסך מורשה ובזמן לא אמור לעשות בעיות. עם זאת, מערכת הקירור של חלק מהמנועים רגישה לשימוש בנוזלים שאינם נוזל קירור ייעודי. לי לא היו בעיות בשימוש יומיומי (טפו טפו טפו), ואני נוסע עם הרכב פעם בשבוע מת"א לחיפה או לי-ם, ושאר הזמן בעיקר בתוך העיר. אני מכיר מאוד מקרוב בעלים של 216 ושל 620, וגם להם אין בעיות למעט טיפולים שוטפים. אם תרכוש, אני ממליץ, כמו בעבר, לרכוש רכב שטופל במוסך מורשה ולבדוק אותו לפני הרכישה במוסך מורשה רובר (ולאו דווקא במכון בדיקה שלא מכיר ממש את הרכב).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...