Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף סוף,גולף!!!

ELI172
שימו לב! השרשור הזה בן 7616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמונות ראשונות של הדור החמישי למכונית המצליחה.

המנוע הפופולארי בארץ:1.6 קיבל תוספת של כמה סוסים והועלה ל-115 כ"ס.

כנראה שבשידוך תיבה אוט',יהיה זה הדגם הנמכר ביותר.

הגולף הידנית תזכה לתיבה ידנית 6 הילוכים והמנוע החזק (כרגע) יהיה 2.0 TDI,בעל 140 כ"ס.

לפי דעתי העיצוב נאה יחסית למתחרות שהפכו דומות לקופסאות נעלים.

יחסית ל-307\אסטרה\סטילו,היא לא גבוהה מידיי ויחסית למתחרות מבית,סוף,סוף יש רכב שקצת שונה מאחיו לסמל ולקונצרן.

למרות זאת קצת דיאטה לא תזיק ואני לא הייתי בונה לא על מחירים נורמאלים ולא על שלדה ספורטיבית או גרסאות חמות שיתנו מענה הולם ל-STI\EVO(אלא רק ינסו).

הכל בגלל השאיפה של היו"ר החדש של קבוצת פולקסוואגן לבדל את החברות השונות שבבעלותה שנהיו לחברה אחת עם סמלים שונים בסיועו ה"לא מי יודע מה" טוב של פרדיננד פייך.

2348_2_22-07-2003-9-04-11.jpg

2348_4_22-07-2003-9-04-11.jpg

NewGolf-3-800.jpg

NewGolf-main-800.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו איזה כיעור. דימיון מבחיל לאיביזה החדשה. :?

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לי היא מזכירה את ה 307 מאחורה, לא? :?

זו אשמתה של פז'ו שממש בכח ניסו לחכות את עיצובה של הגולף.

(פז'ו היא רק חברה אחת מתוך רשימה ארוכה של חברות שניסו).

סה"כ פולקסוואגן נשארו נאמנים לקווים שלהם ויש דימיון גדול בין הדור החמישי לרביעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתחרה למולטיפלה בכיעור סדרתי.

בא לי..... vomit-smiley-015.gif

היי היי אל תגזים :mad:

לדעתי היא הרבה יותר יפה מהמתחרות שלה, פוקוס, 307, קורולה,

אבל עדיין מכוערת

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש נראית לי פולו (2003) מנופחת...

מאחורה מזכירה את ה307 (או להיפך כמו שאלי אמר) והפנסים האחוריים נלקחו מהטאורג אם אני לא טועה..

לדעתי הדור השני הרבה יותר יפה :mm_blush:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין זה איך בתוספת של 5 כ"ס לפי הכתבה הם הגיעו ל-115... לגולף 1600 הנוכחית יש רק 100 כ"ס, אז או שזו טעות בכתבה, או שהמנוע שופר ל-105 כ"ס וימשיך להיות עגלה על המשקל שלה הגולף.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין זה איך בתוספת של 5 כ"ס לפי הכתבה הם הגיעו ל-115... לגולף 1600 הנוכחית יש רק 100 כ"ס, אז או שזו טעות בכתבה, או שהמנוע שופר ל-105 כ"ס וימשיך להיות עגלה על המשקל שלה הגולף.

ינון.

לגולף היוצאת יש 105 כ"ס בגרסת 16 שס', או 102 בגרסת 8 שס' וזה אומר 10-13 כ"ס הפרש לעומת ה-115 שיהיה בדור החמישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...