Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף סוף,גולף!!!

ELI172
שימו לב! השרשור הזה בן 7606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שאני לא מבין זה איך בתוספת של 5 כ"ס לפי הכתבה הם הגיעו ל-115... לגולף 1600 הנוכחית יש רק 100 כ"ס, אז או שזו טעות בכתבה, או שהמנוע שופר ל-105 כ"ס וימשיך להיות עגלה על המשקל שלה הגולף.

ינון.

לגולף היוצאת יש 105 כ"ס בגרסת 16 שס', או 102 בגרסת 8 שס' וזה אומר 10-13 כ"ס הפרש לעומת ה-115 שיהיה בדור החמישי.

אני יודע על 100, אבל בכל מקרה אז באמת יש טעות בכתבה, בכל האתרים, כי רשום שהמנוע קיבל תוספת של 5 כ"ס וזה לא נכון... אני עדיין לא סגור מה לא נכון, התוספת או ההספק החדש, בכל מקרה זו חובבנות מצד כולם...

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין זה איך בתוספת של 5 כ"ס לפי הכתבה הם הגיעו ל-115... לגולף 1600 הנוכחית יש רק 100 כ"ס, אז או שזו טעות בכתבה, או שהמנוע שופר ל-105 כ"ס וימשיך להיות עגלה על המשקל שלה הגולף.

ינון.

לגולף היוצאת יש 105 כ"ס בגרסת 16 שס', או 102 בגרסת 8 שס' וזה אומר 10-13 כ"ס הפרש לעומת ה-115 שיהיה בדור החמישי.

אני יודע על 100, אבל בכל מקרה אז באמת יש טעות בכתבה, בכל האתרים, כי רשום שהמנוע קיבל תוספת של 5 כ"ס וזה לא נכון... אני עדיין לא סגור מה לא נכון, התוספת או ההספק החדש, בכל מקרה זו חובבנות מצד כולם...

ינון.

אין טעות ב-Ynet :roll:

שאר האתרים לא באחריותי :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה בכלל לא רע. זה בהחלט מעדכן את הקווים הקצת ישנים כבר של הגולף הנוכחית. נכון שמאחורה היא נראית יותר טוב מאשר מקדימה, ונכון שחבל שעם המנוע 'הנפוץ' שלה רובנו נראה דווקא את הצד הפחות יפה.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי העיצוב של החזית מאוד יפה האחורה הולך עם הקו העכשיו שי פולקסווגן אבל החזית מאוד נחמדה... קצת הלכה עם הקו של BMW עם הקו הזה מתחת למנורות רק שב745 זה מעל

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא אהבתי את העיצוב.

ומנוע ה2 ליטר 140 כ"ס נשמע לי טוב מאוד.

אבל כמו שאני מכיר את צ'מפיון מוטורס והמצב הכלכלי בארץ

המחיר יהיה בהתאם. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הגולף הנוכחית יפה יותר.

החלק האחורי לא יצא להם יפה בכלל

מעניין אם הם לפחות יצליחו לשפר את הניהוג :roll:

לירן

DS 7 CROSSBACK 2019

OPEL ASTRA BERLINA 2014

RENAULT SPORT CLIO 203 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא החלטתי בקשר לעיצוב אבל היא נראית הרבה יותר טוב מהמגאן II המוזרה...

VW כנראה ניסו קצת לחדש... ייקח זמן להתרגל לזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא החלטתי בקשר לעיצוב אבל היא נראית הרבה יותר טוב מהמגאן II המוזרה...

VW כנראה ניסו קצת לחדש... ייקח זמן להתרגל לזה.

תרשה לי לחלוק עליך...

בלי שום סנטימנטים,אם מדברים על כיעור וחידוש אז:

1)אני ממש לא חושב שהמגאן מכוערת,צריך רק להתרגל ובמציאות היא בעלת צללית ספוטיבית וצעירה.

2)גם הגולף לא מכוערת אבל מול המגאן נראית כבדה ומגושמת כמו טויוטה פריוויה.

3)פולקסוואגן לא חידשו כלום,רק העתיקו את הנוסחה של כל המתחרות (גוף שמן וגבוה).

בין אם אוהבים את עיצוב המגאן או לא,חייבים לזקוף לרנו הרבה קרדיט על האומץ והמקוריות.

שלא כמו ה-307,גם סמל של פולקסוואגן או פורד היה מרגיש בבית.

ess162_1.jpg

renault-megane0265.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את ההשוואה בין הגולף לפריוויה, הגולף נראית מגושמת ושמנה גם בדור הנוכחי, מבחינתי פולקסווגן שכחו את הרעיון שהם הציגו עם הגולף המקורית, אפילו הפולו החדשה יותר גדולה ממנה...

איכס איכס איכס.....

והמגאן 2 זה רכב יפה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...