Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוקטביה. מספר שאלות

Soundman
שימו לב! השרשור הזה בן 6468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש סקודה אוקטביה. שנתון 2001-2003. TDI. (טורבו דיזל)

מדובר על אוטומטי. מנוע 1900.

עכשיו השאלה.

מה הקילומטרג' הסביר לרכב כזה?

ומתי הקילומטרג' נהיה גבוה מדי ולא כדי להתקרב לרכב? ביחס לשנה

מבלי להתיחס ליד'. ? (בעלים) בהנחה שהיו עד 2 ידיים לפני. (אני יהיה יד 3)

ומה המכלולים שצריך לבדוק טוב טוב באוקטביה לפני קניה?

שמעתי שיש דרך להריץ אחורה את הקילומטרג'. זה נכון לגבי אוקטביות?

ואחרון. זה נכון שהביטוח של הרכב הוא יקר להחריד? בגלל כמות המוניות?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לבדוק קילומטראז' סביר אתה צריך לדעת אם הרכב היה מונית או לא

בשביל מכונית פרטית תצפה לפחות ל-25K ק"מ לשנה (אחרת לא היו קונים דיזל)

למונית בד"כ מדובר על 120K ק"מ לשנה ואפילו יותר

אם היא שימשה בתור מונית תשאל אם היא הושכרה בתור "פיקס" או הייתה בשימוש של בעל הרכב, המצב של שני אלה יכול להיות שונה כמו שחור ולבן

המכלולים שדורשים בדיקה:

תבדוק אם ומתי הוחלפה תיבת הילוכים, ברוב המוניות בסביבות 250K ק"מ הולכת תיבת הילוכים (ולא מעט בגלל סגנון הנהיגה, אצל אבא שלי למשל זה לא קרה).

תבדוק את רצועת הטיימינג, הייתה סדרה פגומה שהרצועות טובות רק ל-60K ק"מ ולא ל-90K ק"מ (במוסך מורשה יוכלו להגיד לך אם הרצועה היא מהסדרה או לא)

תבדוק אם הרכב עבר הגבהה (זה מאוד נפוץ, בעיקר בגלל שהקרטר נמוך יחסית, ההגבהה היא רק מקדימה ולוקחת בערך 20 דקות).

תבדוק נזקים בדלתות (בעיקר מוניות, יש לאנשים נטייה לפתוח ולסגור אותם גם אם הם לא בטוחים שאפשר לפתוח בלי לפגוע בקיר, והפתיחה כמובן לא בעדינות)

תבדוק נזקים מתחת לדלתות (איפה שנמצא הפס שממנו אתה מגביה עם ג'ק), בעיקר פגיעות של מדרכות

והכי חשוב היסטורית טיפולים, אך ורק במוסך מורשה

ישנה דרך מאוד קלה לקבוע קילומטרז' ספציפי (ז"א להוריד) לאוקטביות ולכן חשובה כל כך ההיסטוריית טיפולים

לגבי הביטוח תבדוק, יש גם את האופציה של "זהר ביטוחים" שעובד בשיתוף ס.כ.ו קאר (היבואנית של סקודה), אצלם כרגע הרכב שלי מבוטח, הם היו הכי זולים, אבל כנראה שזה לא עוזר לך הרבה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...