Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סליחה על הבורות... מהו בדיוק מומנט?!?!

a123
שימו לב! השרשור הזה בן 7613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מומנט זויתי כשאתה מבריג בורג לא משתנה אם המברג הוא באורך 5 ס"מ או 50 ס"מ!

הזרוע במומנט זויתי נקבעת על ידי המרחק הרדיאלי מציר הסיבוב ולא אורך הציר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת חבל על השירשור המטומטם הזה....

אם אחד המרצים שלי היה רואה את כל השטוית שכתבו פה הוא היה מתאבד :lol:

מי שבאמת מעניין אותו איך הדברים פועלים באמת שיפנה לסיפרייה ויעבוד על ספרים כמו:מכאניקה של ד"ר יהורם אשל(חובה!!!)\ או פירקי מכונות חלק1

ולאנשים שבאמת מבינים מה הם כותבים חבל על הזמן שלכם לנסות להסביר באינטרנט!!!.

אני ממש מקווה שלא הערתי בצורה גסה או מתנשאת מידי,אבל אני רואה שכל פעם שעולה המילה "מומנט" כותבים פה את השטוית של החיים!

גלעד.

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שבאמת מעניין אותו איך הדברים פועלים באמת שיפנה לסיפרייה ויעבוד על ספרים כמו:מכאניקה של ד"ר יהורם אשל(חובה!!!)\ או פירקי מכונות חלק1

אני ממש מקווה שלא הערתי בצורה גסה או מתנשאת מידי,אבל אני רואה שכל פעם שעולה המילה "מומנט" כותבים פה את השטוית של החיים!

גלעד.

תראה,

מומנט סטטי זה דבר מאוד פשוט לחישוב. הבעייה היא בחישוב של מומנט דינמי! שמצוי במכוניות, והוא מסובך הרבה יותר! ובספרים שרשמת לא תמצא כלום על מומנט דינמי.

אם אתה רוצה מידע על מומנט דינמי פתח ספר :

Vector mechanics for engineers (dynamics)/ by Ferdinand P. Beer, E. Russell Johnston

ואתה צודק, יש קורס שלם על זה באוניברסיטה, להסביר באינטרנט זה בלתי אפשרי, מה גם שצריך ידע מתמטי טוב, חוץ מזה שזה קורס קשה מאוד ומסובך מאוד.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלעד.

תראה,

מומנט סטטי זה דבר מאוד פשוט לחישוב. הבעייה היא בחישוב של מומנט דינמי! שמצוי במכוניות, והוא מסובך הרבה יותר! ובספרים שרשמת לא תמצא כלום על מומנט דינמי.

Vector mechanics for engineers (dynamics)/ by Ferdinand P. Beer, E. Russell Johnston

ואתה צודק, יש קורס שלם על זה באוניברסיטה, להסביר באינטרנט זה בלתי אפשרי, מה גם שצריך ידע מתמטי טוב, חוץ מזה שזה קורס קשה מאוד ומסובך מאוד.

אני לא הייתי מתחיל ישר מלמידת קינמטיקה ומומנט דינמי....לדעתי עדיף להתחיל מהבסיס.

אגב,איפה אתה לומד???

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלעד.

תראה,

אני לא הייתי מתחיל ישר מלמידת קינמטיקה ומומנט דינמי....לדעתי עדיף להתחיל מהבסיס.

אגב,איפה אתה לומד???

לומד באוניברסיטת ת"א, כדרך אגב, היום סיימתי את התואר :onfire:

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון אז מומנט זה בעצם הכוח הסיבובי של המנוע.

אז למשל למנוע חשמלי של מאוורר יש מומנט קטן יותר ממנוע של מקדחה למשל

תקנו אותי אם אני טועה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן עקרוני... החשיבה נכונה, אם כי אני לא בטוח לגבי הדוגמאות הספציפיות

שהבאת. בכדי לדייק יותר תוכל לומר שלמנוע המקדחה של רופא השיניים יש פחות

מומנט מסטרטר של רכב. 8)

ועוד נקודה קטנה, אם כבר הזכרת מנוע חשמלי... מנועים חשמליים הם בעלי עקומת

מומנט שטוחה לחלוטין, מה שאומר שמרגע שהם מסתובבים הם מצויים בשיא המומנט שלהם.

:evilbat: ...השדון

------------------

May the Force be with you...always

------------------

כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...