Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת שם משתמש

Mickael Meyer
שימו לב! השרשור הזה בן 6545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

צריכים להיות כללים ברורים (אני לא זוכר שיש התייחסות בתקנון של האתר לזאת) בעניין שינוי יוזר.

בנסיבות מסוימות ניתן להיענות לבקשות מסוימות.

אפשרי לחייב את מי שמשנה את היוזר לכתוב בחתימה כי הוא לשעבר אקס ווי זד.

ראיתי שזה אף נעשה באופן וולנטרי על ידי אחד שכן צלחה דרכו לשינוי היוזר באחת מהשיטות המפורטות מעלה טרד זה

il live when i live i sleep when i die

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, זה הכל עניין של קשרים ברמה העליונה.

אם אתה מכיר מישהו מההנהלה (ע"ע שלומי, שמר, רז ושות') כדוגמאת "תומר כבר בלי ראלי" (PSI אהמ..), כל שצריך זו שיחת טלפון/הזמנה לקפה.

אם אתה אדם רגיל....

אז אתה יכול להמשיך לבקש. :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה (לקראת הסוף):

http://www.carsforum.co.il/vb/announcement.php?f=11&announcementid=3

puntohgt, בשם הנהלת הפורום: נשמח (ונצהל) להענות לבקשתך, אם רק תחלוק איתנו לאיזה כינוי

הייתי מעוניין להחליף את הנוכחי ("ishpuz" תפוס, אז תבחר משהו אחר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך קומבינות,

אני הייתי צריך לשלוח זר פרחים לרז.

אני הייתי צריך לצאת לדייט עם שמר.

(ואפילו לא שיניתי כינוי :shock:)

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון ששינוי יוזר הוא דבר שמבקשים כן צריך להתייחס לבקשות כאלה. שיקבעו כללים לשינוי יוזר כולל זמן בין בקשה לבקשה.

ככה פשוט

il live when i live i sleep when i die

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון ששינוי יוזר הוא דבר שמבקשים כן צריך להתייחס לבקשות כאלה. שיקבעו כללים לשינוי יוזר כולל זמן בין בקשה לבקשה.

ככה פשוט

:?

שלוש הודעות לפני ההודעה שלך. תלחץ על הלינק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...