Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קדם מפגש הפורום בקארטינג (לפני המירוץ הגדול)

danidina
שימו לב! השרשור הזה בן 7872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה המסקנה לגבי מיקום,תאריך ושעה?

בשביל זה התחילה השיחה וחבל שתגלוש לפסים שהיא לא צריכה לגלוש אליהם,במיוחד שאתם מתחרים מטעם אותו פורום :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת חבל על הויכוח , הנקודה היא שנתניה לא יכולה באמת לעמוד בכמות האנשים .

השאלה היא האם יש כבר תאריך משוער ? או מדוייק ...?

ומה ניראה לכם שתהיה העלות של התחרות הזאת ?

דוד.

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זרזיר,

קבל את התנצלותי הכנה על הנימה האישית, שכן אם מישהו מהאנשים שהחליטו עבורנו היה טורח לספר על כך, אני ויחד איתי גם כל האחרים, היינו יודעים ..

בכל מקרה,

אם אתם חושבים שבזה שאתם הולכים לנחשונים "כי אין ברירה אחרת" אתם עושים מעשה נבון, אתם טועים. הרי זה רק עניין של זמן עד שגם אתם תגלו את פרצופו האמיתי...

יש עוד הרבה דברים שאם הייתם יודעים על נחשונים ובעליו, אני בספק אם הייתם מוכנים לשים שקל שם, אבל אני לא מתכוון להיכנס לזה פה. אם צרכנות נבונה וספורט מוטורי הם דברים שבאמת חשובים לכם, תוכלו לשמוע ממני אישית - פנים מול פנים, על ההיסטוריה הארוכה והמכוערת ... (אם אתם לא מכירים אותה, זה לא אומר שהיא לא קיימת!) ולמי שלא הבין, אני לא מדבר על איזה חשבון אישי.

אגב, חומר למחשבה -

לא רק שאתם נותנים פרס למקום שלא טורח להיות ראוי לו, אתם עושים עוול למקום שמאד איכפת לו מהלקוחות ומתאמץ לשרת אותם נאמנה.

שיהיה לכם בהצלחה, אני לא אהיה שם.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני אני באמת שלא מבין למה הכרזת מסע צלב כנגד נחשונית. גם לי היה שם סיפורון קטן, עשיתי ספין והקפה אחרי זה יצאתי מהמסלול לתוך שיחים. במקום לצעוק עלי שאני מטורף ומפגר ויתרחק 100 מטר מהקארטים בכל זמן נתון דוד בא אליי רגוע ואמר לי שהוא מוציא אותי. הוא אפילו דיבר איתי על זה שאני יבוא עוד יומיים ביום שבת בבוקר והוא ידריך אותי ונתחיל מחדש כי בכל זאת זה הייתה הפעם הראשונה שלי על כל כלי ממנוע שנע במהירות הזו.

ודני אם אתה אומר שנלך לנחשונים כי אין ברירה זה לא צרכנות נבונה אז אנא תועיל להסביר מה כן. האפשרויות שעמדו על הפרק היו נחשונים ונתניה ונתניה ירדה בשל כמות האנשים שהמקום יכול להכיל. מה לעשות שנתניה זה מקום הרבה יותר קטן והוא לא יכול להכיל 100-150 אנשים. אז כן הולכים לנחשונים כי אין ברירה, אז מה לא נלך בכלל כי זו לא צרכנות נבונה בשילוב עם מוטוריקה?!?.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...