Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הודעת הנהלת הפורום בנוגע לשרשורי "תפסו אותי על 217 קמ"ש, האם אני אקבל שלילה" ?

חן פרחי
שימו לב! השרשור הזה בן 5099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעת האחרונה ניפתחים שרשורים מסוג זה חדשות לבקרים, ובכולם התשובה פחות או יותר זהה.

אם אין לכם ממש מה לחדש, תחסכו לנו את כאבי הראש שלכם, יש לנו מספיק דאגות גם כך..

אם אתם רוצים לדון בהגבלת המהירות המירבית המותרת או בצורת האכיפה של משטרת ישראל - בבקשה.

להבא שרשורים שעוסקים בחברי פורום שניתפסו\מומל"זו\צולמו על מהירות מופרזת ימחקו מיד ובדיעבד.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

ואם לא הייתי מספיק ברור בפעם הראשונה, אני שב ומרענן את זיכרונכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

וכמידי שנה, אני שב ומזכיר ל כ ו ל ם את הנוהל בעיניין שרשורי המהירות.

אם אין לכם ממש מה לחדש, בבקשה חסכו מאיתנו את השרשורים המיותרים הללו, שבנוסף לשעמום המוחלט שבהם, דוחקים דיונים מעניינים לאחור.

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...