Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב4 צמיגי GT 225/75/15 וגיליתי שהם משנת 2006

~shay~
שימו לב! השרשור הזה בן 5743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

החלפתי 4 צמיגים לצמיגי GT הסינים(יש קושי במציאת צמיגים למידה הזאת), כשחזרתי הבייתה חיפשתי תאריך וראיתי (בצד האחורי ) שכתוב 3606 -שזה אומר אי שם בספטמבר 2006 שנתיים אחסון.

התקשרתי היום לפנצ'רייה ואמרו לי שזה בסדר כי יש אחריות לחמש שנים ובתעודה כתוב התאריך של שלשום.

הם אומרים שעד שהצמיגים מגיעים לוקח להם עד 8 חודשים, אני בטוח שזה לא עובר את טווח השבועיים-חודש.

מה ניתן לעשות ?

מה ההשפעות על הצמיגים?

כשסגרנו על מחיר הוא חזר על זה שהם מתחילת 2008.

נ.ב

הם היו בתוך מעטפת אלומניום כזאת.(כל הארבעה)

נ.ב2

אני יודע שהחברה הזאת לא משהו אבל לא היו לי אופציות באותו רגע וגם המחיר היה טוב.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לעשות ? להגיע לשם ! לדחוף לו בפרצוף את הצמיגים ולהגיד לו : " אדוני אתה אמרתה לי שהם צמיגים חדשים 2008, לפי התאריך המסומן על הצמיג התאריך הוא 2006 ולכן אינני מעוניין בצמיג ואני דורש החזר כספי או זיכוי ופיצוי ותביא לי צמיגים חדשים 2008 אפילו יותר טובים מאלה.

ותדע בפעם הבאה : כלל תמיד להסתכל מה שיש בתוך הקנקן כי לפעמים זה חרא !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות על צמיגים כוללת רק אחריות על פגמי ייצור ככה שהטיעון הזה נועד להוריד אותך מהגב שלהם. אתה צריך לחזור לפנצרייה ולדרוש צמיגים טריים כמו שהובטח לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות של קודמיי.

אין שום סיבה להתחשב בהם. הם הרכיבו לך צמיגים ישנים לכל הדיעות. גש אליהם והחלף אותם בצמיגים זהים אך חדשים יותר או באותו המחיר משהו אחר שיש להם טרי במלאי.

אחזק ואוסיף כי האחריות היא לפגמי ייצור כמו שאמר קודמי ולכן כאשר בעוד כמה שנים הצמיגים יתייבשו או יאבדו אחיזה לא יהיה לך למי לפנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יראה מה אפשר לעשות, יש לי גם בעיה כי הוא נמצא ביפו ואני מנתניה.

באתי אליו עם צמיג מפוצץ ככה שלא הייתה לי ברירה אחרת גם אם הייתי רואה זאת מההתחלה.(אז אולי הייתי מחליף זוג)

היבואן זה אוטולוקס-טייר קלאב ,צריך אולי לדבר איתם?(לא נראה לי שהוא יסכים כל כך מהר להחליף לי לרביעייה טרייה)

בכל מקרה יום ראשון אני ידבר איתו שוב.

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא

לא לקבל,

ואני מדבר מנסיון.

רכשתי צמיגים לא סינים אלא קלבר שהיו בני שנה בלבד ואחרי זמן קצר ביותר התחילו להיסדק.

הצמידים נחים במקומות בהם הגומי מתישן במהירות, פנצריות מטבען עם גג פח וחום איום ונורא והגומי סובל מזה מאד.

בעוד חודשיים שלושה והצמיגים יתחילו להסדק, למרות כל הצער נסה להזדכות עליהם.

בהצלחה.

או תכין כסף לסיבוב צמיגים קרוב שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה החוק אומר לגבי הנושא הזה?

ראיתי באתר של משרד התחבורה שאסור למכור צמיג מעבר ל-6 שנים מיום יוצרו.

אני צריך דעה מוסמכת ,לא שאני מזלזל בכם אבל זה יעזור לי יותר.

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק לא מגן עליך בעניין זה. קרא את השרשור, במיוחד את מה שכתב יוסף נעים (הדעה המוסמכת).

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=217699&highlight=%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92+%D7%99%D7%A9%D7%99%D7%A8&page=2

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם !במידה והיו בעיות אני יצור קשר עם יוסף נעים.

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה החוק אומר לגבי הנושא הזה?

ראיתי באתר של משרד התחבורה שאסור למכור צמיג מעבר ל-6 שנים מיום יוצרו.

אני צריך דעה מוסמכת ,לא שאני מזלזל בכם אבל זה יעזור לי יותר.

22) בעת הרכבת צמיגים לרכב יש להרכיב את הצמיגים כאשר תאריך

ייצור הצמיג כלפי חוץ. (פרט לצמיגים כוונים). יש לציין את תאריך

ייצור הצמיג, שם היצרן וארץ ייצור הצמיג על גבי החשבונית.

הוא לא ציין את התאריך על החשבונית? הוא פעל בניגוד לחוק. דרוש ממנו לקחת אליו את הצמיגים חזרה. אולי החוק לא אוסר למכור צמיגים בני שנתיים, אבל אין שום סיבה שאתה תסכים לקנות צמיגים כאלה, ועוד לאחר שהוטעית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בודק גם לפני שאני קונה את התאריך , וגם בזמן ההרכבה אני בודק שלא עשו עליי קומבינה ושמו לי משהו אחר.

הצמיגים האחרונים שקניתי היו בני חודש וחצי , אז שלא יבלבל לך את המוח .

תגיע למקום בתקיפות עם עוד חבר או שניים ותדרוש בתוקף החזר כספי או החלפה לצמיגים חדשים .

תאיים בתביעה ופנייה לכולבוטק , תגיד בפירוש שהוא אמר לך שזה 2008.

אל תסכים בשום פנים ואופן להישאר עם הצמיגים האלה , תחליף גם לחברה אחרת ולא לזבל הזה.

ממש התעצבנתי לקרוא מה שכתבת , כולם רמאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק לצידך במקרה הזה.

במו"מ עם המתקין לפני התקנת הצמיגים הוא ציין בפניך שהצמיגים משנת 2008, כשבפועל התקין צמיגים משנת 2006.

זה נקרא מצג שווא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיע למקום בתקיפות עם עוד חבר או שניים ותדרוש בתוקף החזר כספי או החלפה לצמיגים חדשים .

תאיים בתביעה ופנייה לכולבוטק , תגיד בפירוש שהוא אמר לך שזה 2008.

הוא קנה את הצמיגים ביפו, אתה ממליץ לו ללכת עם עוד חבר או שניים ? לאיים בתביעה ופניה לכולבוטק ?

אתה זה שמתנדב להעלות אח"כ הודעה "חבר פורום נעדר מסיבה לא ידועה, כל היודעים פרטים שעשויים לעזור מתבקשים לפנות ל..." ???

כי אם כן, כשתעלה את המודעה אני אנסה לדעת באיזה מקום ביפו הצמיגים נרכשו.

(רוב הסיכויים שזה אנטון, אבל בוא נחכה שיגלו לנו בוודאות)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגי השדרה קריסטו.

אני ידבר איתו למרות שאני חושב שאני יודע את התשובה שתיהיה , אם הוא לא יסכים אני יפנה לטייר קלאב-אוטולוקס ואם יהיה צריך אז גם ליוסף נעים.

עריכה מצאתי גם אתר שלהם:

http://www.bizinfo.co.il/christo/intro.asp

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...