Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Emma 2005 , תמונות וסיכומים !.

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 6862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמעתי דברים מוזרים. ב-SQ זה עם הפוקאל ב-20000 ש"ח קיבל מקום 6 מתוך 6, 5 האחרים היו גולפים ששמעון- סאונד סטורם בנה. בתחרות ה-SPL מישהו הוציא 141db ומישהו אחר עם ארסמוביל הוציא 2 db פחות, אבל ניצח בגלל יופי הבניה. אני חולם או הוזה? תתקנו אותי אם אני טועה או שתעירו אותי בצביטה מהחלום הבלהות.

אולי מוטב שתקרא את החוקים של התחרות ואת שיטת הניקוד. אם יש לך טענות אתה מוזמן לפנות לארגון הארופאי. הארגון הישראלי פועל על פי ההנחיות מהאיגוד הארופאי ולא המציא שום דבר.http://www.emma.co.il/rules.html

כמו כן רק בגלל שיש למישהו סט יקר זה לא אומר שהוא מפיק את המירב הסט, להתקנה יש חשיבות גדולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין לי מה להסביר לך, תהיה בריא ותמשיך לחיות בדעתך שהיא - אין הבדל במיקום המיקרופון ברכב...

איזה שטות.

בלי כל קשר, איזה מערכת יש לך ברכב??

יופי, עכשיו אנחנו מבינים אחד את השני.

בסך הכל היה מדובר "בדעתך" ולא מעבר לזה .... לא בדקת לא מדדת ולא הסתמכת על שום אינדקציה אמיתית כשהשמצת את אופי המדידה.

לפחות עכשיו הכל מובן.

בכל אופן, ברוך שפטרנו .. כרגע אין לי מערכת.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא...... זה עובד ככה :-P :

אני הוצאתי 139........ וסיימון הוציא 136........אבל ניצח בגלל היופי של האוטו !

תמיר

נראה לי הזוי,

חוקים לא חוקים-יש היגיון בריא .

קראתי את החוקים, אני מצפה למעט של הפעלת שכל ישר-גם אם צריך להרים טלפון לחו"ל,

להסביר למי שרושם את הספר שאנחנו בישראל,

לכל המכוניות יש מכות פח, כולן די מכוערות (לא להיעלב, אבל מסקירה מהירה, יש הרבה

חברה עם מכוניות של עד 30k ש"ח.)

אנשים לא סובלים מעודף כסף,חלק בצבא (אפילו רשמו כאן שמרויחים שקל /שעה)

האמא עושה קניות עם האוטו בשישבת.

מסקנה:

לא צריך להגיע לארון קיר בבגאז' (כמו הסאב 9000)-מספיקה בנייה נורמלית של פלטה +חיווט נחמד.

סקאי+עור+ריסוס צבע- נחמד בתמונות-לא עומד במבחן המציאות למי שרוצה

לשים משהו בבגאז'.

ספויילרים+פנסי ערפל+קיטים של דוושות= אולי נראה טוב, לא בטוח שעוזר לשמוע front

stage יותר טוב.

מבחן התוצאה- תמיר נתן תוצאה גבוהה בכל סטנדרט שהוא.

הוכיח מקצועיות/בנייה טובה/השקעה/רמה גבוהה-חלקים זולים/ וכו' וכו' .

בשביל זה יש תחרות , לא ככה?

נראה לי שצריכים איזה שינוי, לא בא לי לגשת לפחח/בורסקאי/צבע לפני התחרות הבאה ,

זה לא העניין כאן.

שימדדו קישוטים בסטנדרט נפרד, סאונד זה סאונד.

נ.ב.

אני גם מחזיק בדיעה שהמכוניות שהיו בSQ נשמעות הרבה פחות טוב מהצפוי.

נראה לי ששילמו כסף על פיברים/חיתוכים/עבודת מתקין

במקום להשקיע זמן בכיוון נכון של המערכת, או לחילופין, להגיע לרמה גבוהה מבחינת סאונד.

אני מעריך שיש מערכות של אנשים מהפורום שלא התחרו, שנשמעות לא רחוק

ממערכות ב40k ש"ח( עם 4k ש"ח פיברים וסקאי ברכב).

הרגשה שלי (וסליחה ממר שמעון, פשוט 83% מהמערכות נבנו על ידו {5 מ-6})

זה נראה יפה- אבל לא נשמע טוב.

אני לא הייתי משלם סכומים כאלה על כזו תוצאה עלובה למחיר (ותרשו לי להכליל , זו דעתי).

והקומפוננט ב20k- בדיחה עצובה (אני לא יודע על חשבון מי,

או מתקין גרוע/כיוון לקוי/התקנה לא נכונה, או ש.... 20k ש"ח קנו ללקוח זבל (אבל לא סיני)

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אני לא יכול לחשוב אפילו על לגשת להתחרות עם פיאט אונו :)

אמנם אני לא מתכוון למקום ראשון אבל עדיין יכול להיות נחמד עם הסט אף הבא...

בכל מקרה גם לי הרעיון נשמע מגוחך.

מדידת SPL, איך היא קשורה ליופי חיצוני או פנימי של כלי הרכב? טוב שלא מדדות גם כוח סוס....

מילא SQ, אפשר עוד איכשהו לומר שמערכת צריכה לעמוד באותה רמה עם ההתקנה וכלי הרכב. עדיין נשמע לי מוזר, אבל לפחות בזה יש מעט (דגש על מעט) יותר הגיון.

ואחרי הכל מאחורה מערכת ברמה גבוה עומדת התקנה ברמה גבוהה עוד יותר. ביחוד ב SQ.

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאתה יודע איך הרכב אמור להשמע?

לידיעתך, אם מישהו בישראל יודע להתקין מערכות SQ ברמה "לפי הספר" אז אלו סאונדסטורם

לא סתם כל הלקוחות שלו הם אודיופילים

אני אישית לא שמעתי את הגולף הכחולה, אולי היא באמת נשמעת רע

אבל להגיד כזה דבר על כל הרכבים של סאונדסטורם זה ממש לא במקום!!

אמרתי את זה על הרכבים של סאונד סטורם שהתחרו בתחרות אם לא הייתי מובן אז אני מבהיר את עצמי כאן...

כל הרכבים של סאונד סטורם שהיו בתחרות נשמעו זוועה זאת המציאות זה הטעם שלי המערכת צעקה יותר מדי שמה...

שלומי אני יחכה לתגובה של החברה שישבו בגולף הכחולה ואז נראה אם אני דובר אמת או מוציא דיבה...

הרכבים שלהם הרכב של מוראל ועוד כמה רכבים ממש לא מצאו חן בעיניי צר לי לאכזב אבל הסאונד שמה היה על הפנים אני לא מדבר על תמונה במה וסטייג' נטו סאונד נקי הסתכלתי עוד לפני שחיפשתי במה וסטייג' וכולי וכולי...

סאונד טוב ונקי הייתה בגולף שרמי קראדי עבד עליה בסאאב שהוא עבד עליה...

בפולו של בומב באס היה סאונד מאוד יפה בפולו אפילו היה סטייג'ינג לא רע בכלל...

כלום מכל מה שחיפשתי לא היה באחד מהרכבים של סאונד סטורם...

צר לי מאוד רכיבים ברמה ומפרט מפוצץ כמו שהם שמו על הרכבים לא מרשים אותי כל עוד הסאונד בפנים מגעיל וזה פשוט היה מגעיל אחת הגולפים שלהם לקחה מקום ראשון אין לי מושג איזה ואין לי מושג איך נתנו לרכב כזה מקום ראשון...(אני חוזר שוב ואומר שמעתי את כל הרכבים של סאונד סטורם..)

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קטגוריות של SOUND ONLY וSPL ONLY. אני מניח שמשיקולים שונים (כמו למשל מחסור במתחרים או במקום) בחרו שלא להכניס אותן. אלו שאלות שאפשר להפנות ישירות לEMMA באמצעות האימייל שבאתר שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח דווקא כשאין מתחרים צריך לעשות את הקטגוריות האלה ולפתוח את הבמה ליותר אנשים.

אגב היה מישהו עם פיאט אונו שנתן משהו כמו 138 אם אני לא טועה.

באיזה קטגוריה הוא היה ואיזה מקום הוא לקח מישהו יודע?

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה במקום :)

אבל לא משנה, אולי עד שנה הבאה זה ישתפר מבחינת התנהלות.

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כתבתי פה שאחרי התחרות\תערוכה אני מעריך את המערכת שלי יותר (הרבה יותר), אבל חברה ניסחפתם, ואם כבר אחד הרכבים שלדעתי נישמע הכי טוב היה הגולף הכחולה עם 2 helix וסאב של jl כמובן של סאונדסטורם.

אבל גם שלא תבינו אותי לא נכון כבר יצא לי לדבר עם שמעון כמה פעמים ובכולם הוא לא מבין אותי ואני לא מבין אותו:? אבל קצת קרדיט, מגיע לו.

ולכו תעשו קורס שופטים של אמה ותשפטו שנה הבאה מתוך ידיעה אמיתית "למה נכון להאזין" ו\או תבואו עם המערכות שלכם כי לדבר באויר זה קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כתבתי פה שאחרי התחרות\תערוכה אני מעריך את המערכת שלי יותר (הרבה יותר), אבל חברה ניסחפתם, ואם כבר אחד הרכבים שלדעתי נישמע הכי טוב היה הגולף הכחולה עם 2 helix וסאב של jl כמובן של סאונדסטורם.

אבל גם שלא תבינו אותי לא נכון כבר יצא לי לדבר עם שמעון כמה פעמים ובכולם הוא לא מבין אותי ואני לא מבין אותו:? אבל קצת קרדיט, מגיע לו.

ולכו תעשו קורס שופטים של אמה ותשפטו שנה הבאה מתוך ידיעה אמיתית "למה נכון להאזין" ו\או תבואו עם המערכות שלכם כי לדבר באויר זה קל.

לקבל ניקוד ב-SPL על אגזוז נשמע לך הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבוב, תשלם-תהיה שופט באמה IS THAT SIMPLE .

שלומי למה סתם להשמיץ? גם אם אתה עובר את הקורס ומקבל את התעודה זה לא אומר שתהיה שופט. כמו כן יכולה להיות חלוקה לשופטי התקנות, שופטי סאונד וכו' הכל על פי היכולות של השופט.

כפיר, כבר דיברנו על זה. אלו החוקים בכל האיגוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו שתתלוננו שמצב הדלק יקר, למי אכפת שאתם מתלוננים?!

זה מצב נתון וקיים, אין הרבה מה לשנות, אפשר להשתנות לפי החוקים (זה הארגון היחיד פה בארץ).

למה אתם חושבים שהשופטים זוכים?!, הם יודעים בדיוק מה השופטים אוהבים, מעדיפים ולאיפה לקלוע בול...

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי למה סתם להשמיץ? גם אם אתה עובר את הקורס ומקבל את התעודה זה לא אומר שתהיה שופט. כמו כן יכולה להיות חלוקה לשופטי התקנות, שופטי סאונד וכו' הכל על פי היכולות של השופט.

כפיר, כבר דיברנו על זה. אלו החוקים בכל האיגוד.

אני אצטט משפט שאמרתי לאחד משופטי התחרות, הוא טען באחד הרכבים שחוט של 4 ושתיים של 8 זה לא מספיק, צריך חוט אחד של 2 לפחות. בשלב זה היה קצת וויכוח (הרכב לא היה שלי, אלא של מישהו אחר מהפורום) אז אמרתי ל"שופט" (בן 19) ששני חוטים של 8 זה שטח של פעמיים פאיR בריבוע חלקי משהו ועוד החוט של ה 4 שיש לו זה מתחבר ויוצא בול 2, וה"שופט" הסכים איתי, למרות שאני בעצמי וכל הסובבים אותי לא הבנו אותי בכלללל.

חוץ מזה, אממה הוא אירגון אירופאי כביכול שנולד בארה"ב, אם מישהו שם לב היה שלט של EMMA ובו מפת כל המדינות המשתתפות, ישראל לא נכללה... רק אירופה - מזרח ומערב.

אז אם הוסיפו גם את ישראל, כדאי נראה לי גם לצייר אותה במפה...

SPL @ 136.6DB!

with KICKER KX600.1 and KICKER 10" L7 @ ported 40hz box!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...