Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[עיבוד צליל \ רימסטרינג] צריך עזרה

הנסיך.
שימו לב! השרשור הזה בן 6880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מקווה שהשאלה לא תימחק - אבל אני חושב שהנושא יכול לעניין פה כמה אנשים גם אם זה לא קשור למכוניות באופן ישיר

כמה חברים של הקליטו דיסק [באולפן, עם מפיק והכל] ולצערי התוצאה לא יצאה מי-יודע-מה. למעשה היא יצאה כל כך לא מי יודע מה שמחשק קל עם הEQ של ווינאמפ למוסיקה שלהם נותנת לכל הסאונד שיפור מרענן.

אז ישבתי וחשבתי- ואני מניח שיש תכנה - שתאפשר לי לעשות את זה -

לקחת קובץ מוסיקה [MP3? WAV?] ולשחק לו בEQ כך שאוכל לשמוע את השינויים שאני עושה ואז לשמור את הקובץ עם השינויים שלי.

האם מישהו מכם מכיר? עובד עם תכנה כזו?

אני מניח שיוצרים של מוסיקה אלק' בטח משתמשים בתכנות כאלה - הייתי שמח להמלצה לתכנה כזו...

תודה מראש

רון

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה תוכנות אבל בד"כ יש להם שליטה על low,mid,high , תוכנות לדוגמא : dssdj,virtual dj .

אני הייתי הולךעל פיתרון אחר - אם יש לך להשיג אקולייזר כיחידה חיצונית(יש גם מובנים בהרבה מערכות במיוחד ישנות) אתה מחבר לו נגיד את השיר עם דיסקמן או דרך מערכת לליין אין ומוציא את זה מהליין אווט לכניסה ליין אין בכרטיס קול במחשב .

נשמע מסובך, מעשית - בכלל לא !

אבי .

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה תוכנות אבל בד"כ יש להם שליטה על low,mid,high , תוכנות לדוגמא : dssdj,virtual dj .

אני הייתי הולךעל פיתרון אחר - אם יש לך להשיג אקולייזר כיחידה חיצונית(יש גם מובנים בהרבה מערכות במיוחד ישנות) אתה מחבר לו נגיד את השיר עם דיסקמן או דרך מערכת לליין אין ומוציא את זה מהליין אווט לכניסה ליין אין בכרטיס קול במחשב .

נשמע מסובך, מעשית - בכלל לא !

אבי .

אתה צודק - אבל יש איבוד של מידע בכל העברה כזו של D\A וגם בהעברה אנלוגית.

בגלל זה אני מעדיף לעשות את זה ברמה הדיגיטלית - כך שלא יאבד לי מידע [ירידה באיכות הצליל]

אגב - אני לא מחפש שליטה ברמת המיד \ טרבל ובס - אלא ספקטרום שלם - תדרים של ממש...

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תוכנות מסוג wave lab ו-sound forge שהן תוכנות לערכת WAV ולכל אחת מהן יש בפלאגינים הרגילים גם כאילה שאחראיים על ה-EQ

יש גם מסוג אחר כמו ACID או Cubase שאיתן תוכל להשוות את הווליום בין שיר לשיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהשאלה לא תימחק - אבל אני חושב שהנושא יכול לעניין פה כמה אנשים גם אם זה לא קשור למכוניות באופן ישיר

הפעם זה אתה , רון , אבל באופן כללי.

כתיבת הערה כזו רק מגרה אצלי את בלוטת המחיקה.

אם יש לכם ספק , אתם מוזמנים לשאול את אחד המנהלים.

אם השאלה נראית לגיטימית - תרשמו אותה.

אם חרגתם מהכללים משום מה - אנחנו כבר נמחק אותה ,בין אם רשמתם את משאלתכם בדבר אי המחיקה או לא.

באמת , הדבר הזה מיותר. רשמתם ? יופי - ההחלטה למחוק או לא היא על פי הכללים ,ולא על פי בקשה מיוחדת /חנופה/תקווה או כל דבר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CoolEdit 2.1

Adobe Audition

האדובי זה בעצם קול-אדיט שנקנתה בידי אדובי, פשוט שינו לה את השם.

אחלה של תוכנה, מקצועית ביותר.

כמובן קיובייס מעולה בהחלט, אבל קצת מעצבנת עם הבעיות שהיא עושה עם הכרטיסי קול וההתקן המטופש שנקרא בעברית תקנית ASIO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...