Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מים למגבים קדמיים ואחורי בפזו 206

אבבי
שימו לב! השרשור הזה בן 6889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

היום בבוקר מילאתי מים במיכל של המגבים הקדמיים וכשניסיתי להשתמש לא יצאו מים. אני חושד שיש סתימה או נזילה(היה כתם מים מתחת לאוטו אבל לא בטוח שהכל נזל. הייתי חייב לעוף לעבודה ובערב אני אבדוק שוב). הקטע הוא שיש מים במגב האחורי ורציתי לדעת אם הם מגיעים מאותו מיכל או משני מיכלים שונים ואם כן אז איפה המיכל האחורי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש בעיה חזותי יוצא לי מים רק אחרים כמה לחיצות

אמור לי לרוקן את המיכל מים ולשים חומר מיוחד

יש איזה פתרון לבעיה

מיכאל.

:twisted:מי שלא גודש לא נוסע :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרכ יש 2 מוקדים לסתימות:

1. בשפריצרים עצמם (בעיניים)

2. בתחתית המיכל במעבר באיזור המשאבה.

אתה אמור לדעת מהיכן הנזילה ואז אתה תוכל לטפל בבעיה או ע"י פירוק הצינור ושימוש בלחץ אויר או בעזרת סיכה, אם הסתימה במיכל צריך לפרק אותו ולנקות אותו, בדוק שיש לך משאבה אחת ולא שתיים, אולי אחת תקולה, בעת ההפעלה אתה אמור לשמוע את קולה של המשאבה.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפרק את הגומיות ותכניס לחץ אויר והכל יסתדר-מדובר בהצטברות אבן זה הכל!1

אורן

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתק את הצינור מים מהשפריצרים במכסה מנוע ותתחיל להשפריץ מים, אם יוצא מים אז פשוט השפריצרים שלך סתומים ורק צריך לשים אותם בכוס עם מסיר אבנית או חומץ.

אם עדיין לא יוצא מים אז או שיש סתימה בצנרת, או שיש נזילה, או שיש בעיה במשאבה.

אצלי חסכתי את כל עניין הפירוק, שמתי קצת חומץ יחד עם המים והשפרצתי עד שיצא זרם והכל השתחרר.

להבא אתה יכול להוסיף שקית נוזל חלונות של סנו או חברה אחרת לתוך המיכל מים ולמלא מים עד הסוף, מניסיון זה שומר שלא יהיו סתימות של אבנית.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובתו של יניב נשמעת הכי עניינית לבעיה...

חבר שקיבל 206 חדשה מליסינג לא הבין למה השפריצרים לא עובדים. הוא פתח מכסה מנוע וראה שצינור השפריצרים מנותק והמים שוטפים את המנוע... אולי בגלל זה החליפו לו מנוע אחרי 28K בגלל נעילה הידרוסטטית?

הממממ... :roll:

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הצינורות באמת התנתק ובגלל זה לא הגיע מים. בנוסף לזה שמתי לב שכל פעם שאני משתמש במים נוצרת שלולית מתחת למיכל המים של המגבים. נראה לי שיש לי נזילה שנוצרת רק כשמשתמשים במים לניקוי החלון (מסביר למה נגמרים לי המים מהר). האוטו עוד באחריות ואני אקח אותו למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...