Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החזרתם פעם מוצר לאמאזון? איך שלחתם?

ניקו פ.

פוסטים מומלצים

בגדול. השנקל שלי:

1) בקש הצעת מחיר למשלוחה מהחברות הגדולות (UPS, פדקס וכו) ומהפחות גדולות (דואר ישראל). לחברות הגדולות יש אתר שנותן לך עלות פחות-או-יותר לפני שאתה מתחייב. 

2) דאג שהמוצר לא יוכל לזוז בתוך הקופסא שבה אתה שולח אותו. גם בריא יותר (לא יגידו לך ששלחת לא טוב והרסת אותו) וגם פחות סיכוי שהוא ייחשד ויעצור איפה שהוא. 

כותב שורות אלו שלח לא פעם ולא פעמיים סחורה לחו"ל מטעם העבודה (דוגמאות, כלים לטיפול\תיקון\כיול ועוד). 

לשלוח מוצר בחזרה לאמאזון ושות' לא יצא לי עדיין. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי לפני שבועיים לאמזון. מוצר אחד הוזמן במידה לא נכונה, טעות שלי, מוצר שני הגיע מגעיל, חבול ופגום בסגנון הזבל שאלי אקפרס או dX בזמנו היו שולחים. אמזון שלחו, אמזון נתנו לינק לדף הדפסה. פשוט הדבקתי על התווית המקורית על הקופסא, חתמתי על ההצהרת מוצרים, פתחתי יוזר בups או dHL לא זוכר, פתחתי קריאת איסוף, השארתי מחוץ לדלת. בשנייה שזה נאסף קיבלתי החזר.

אגב, 99% ומעלה מהמוצרים שמחזירים, אף אחד לא בודק אותם אם לא התלונתת על בעיה. הם כנראה שוקלים אותם. היה מישהו שלקח את המוצרים, שם שקית חול במשקל מדוייק של המוצר, והחזיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.5.2024 בשעה 19:03, Liquidator כתב:

אתה בודק שם באופציות, אם זה דרוש לשלם אתה משלם למיטב ידעתי על החזרה לא משלמים.

באייבי כן משלמים על החזרה כי זה דרך הדואר.

לא נכון, יש מוצרים שאין בהם החזר חינם, צריך לשלם לאמזון עבור החזר עם DHL או לשלוח עצמאית בדרך אחרת.

Mazda 3 2.0 SPIRIT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...