Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המסע לחיפוש והחלפת רכב למשפחה המתרחבת

yaniv572

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, לב טוב כתב:

איזה כתיבה יפה, שאבת אותי לסיפור (כבר כעסתי על אשתך על הוטו על ה-C5 😉)

רכב יפהפה (ממש!), תתחדש! 

אני כעסתי - אבל בעיקר על עצמי.

בעיקר כי 3 דקות אחרי שיצאתי המסוכנות (אוטודיל בראשון) - אמרתי לאישתי שמצאתי רכב, ואם היא לא רוצה אותו לעצמה - אני קונה לעצמי.

רק שאחרי שהיא טענה בתוקף שהרכב מזכיר לה פורד קונקט (באמת שאין לי מושג למה...) לא ככ הצעתי את הרעיון הזה שוב, וכשהצעתי היה מעט מאוחר מדיי.

על ה c5 נדדלקתי ממש אחרי השרשור של @lanosforce. זה לא רכב מושלם (לדוגמה, המרווח ברכיים למבוגר מאחורה לוקה בחסר, בטח בהשוואה לאוקטביה), אבל לטעמי היה vfm מדהים. 

אחרי שזה נפל מצאתי עוד אחת בלובינסקי טרייד, גם עם יותר 30 אלף קמ, גם יקרה יותר ב 10k וגם בצבע אפור לא ברור.

אגב, סתם אנקדוטה.

כשקצת התחלתי להשוות מחירי ביטוח, ההצעה הראשונה שקיבלתי הייתה 1200 חובה ו 5100 מקיף.

ההצעה השניה, השלישית והרביעית באופן מדהים היו זהות (ודרך חברות ביטוח שונות ולא איזה סוכנות) של 1100 חובה ו 6700 מקיף.

באחת מהן אחרי שאמרתי שיש לי הצעה למקיף ב 5000 - הורידו ב 3 שניות 1700 שקל. מדהים.

בסופו של דבר סגרתי בפיניקס smart, חובה + מקיף ב 4800.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחה בדרך כלל אין לי כח לקרוא פוסטים ארוכים אז אמרתי רק נרפרף עם העיין בהתחלה ובסוף אבל הכתיבה שלך ממש יפה ומשכה אותי, פתאום אני מוצא את עצמי קורא מילה במילה.

תתחדש ושתסע בו רק לדברים משמחים בעזרת ה'.

רכב ממש יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...