Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בית משפט דחה את התביעה עקב המצב הביטחוני

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אשמח לעזרה שכן אני פחות בקיא בנושא המשפטי.

הגשתי תביעה נגד אדם שדפק לי את הרכב בחניה וברח.

הגעתי אליו בדרך לא דרך, הוא מסר לי מיד את פרטיו לרבות רישיון רכב וביטוח,

ויצאתי לדרכי.

פניתי לחברת הביטוח שלו והם להפתעתי בתגובה דחו את התביעה שכן משום מה הוא החליט למסור להם שהוא לא אשם ולא היה ולא נברא.

אז הגשתי תביעה בבית משפט לתביעות קטנות בתוספת דו"ח שמאות והוכחות.

אממה?

מלחמה, האיש הנחמד מאוד גר בצפון, והוא מפונה.

בית המשפט טוען שהוא לא יכול למסור את התביעה, והשופט שינה תאריכים 3 פעמים,

ובפעם הרביעית דחה את המשפט עד שאמצא את הכתובת של הבחור הנחמד.

אמנם אני לא בקיא אבל הפתיע אותי מאוד שבית המשפט דורש ממני לחפש אותו.

בהגשת התביעה מסרתי את פרטיו לרבות שם מלא, ת.ז ואפילו מספר טלפון.

נשמע לי קצת הזוי שאני צריך ליצור איתו קשר...

איך השיחה תיראה: "שלום, הגשתי נגדך תביעה ואני צריך כתובת מגורים עדכנית אז תיתן לי אותה בבקשה ותכף תקבל דואר רשום"?

מה אני עושה במצב כזה?

תודה.

• אהבתי 1

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אין ברירה אלא להמתין עד שהמצב בצפון יירגע/ ייפתר,  והאדון הנכבד (ושאר תושבי הצפון) יחזרו לבתיהם (אם נשאר להם בכלל בית).

כל עוד המפונים נמצאים במיקום לא ידוע (בתי מלון, קרובי משפחה, דירה זמנית וכו') - אין אפשרות לבצע מסירה של כתב התביעה כנדרש בחוק.

אם אתה יודע היכן אותו אדם מתגורר כעת, אתה יכול לבקש מבימ"ש רשות ולבצע מסירה אישית או להיעזר בשליח משפטי (יש עלות).

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, guya72 כתב:

כרגע אין ברירה אלא להמתין עד שהמצב בצפון יירגע/ ייפתר,  והאדון הנכבד (ושאר תושבי הצפון) יחזרו לבתיהם (אם נשאר להם בכלל בית).

כל עוד המפונים נמצאים במיקום לא ידוע (בתי מלון, קרובי משפחה, דירה זמנית וכו') - אין אפשרות לבצע מסירה של כתב התביעה כנדרש בחוק.

אם אתה יודע היכן אותו אדם מתגורר כעת, אתה יכול לבקש מבימ"ש רשות ולבצע מסירה אישית או להיעזר בשליח משפטי (יש עלות).

כלומר לחכות עד הזמן הלא נודע?

ואם זה יקח שנה?

בית משפט לא יכול לטלפן לבן אדם או למשוך נתונים לגבי מיקומו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה והאיש לא שינה את כתובתו במרשם האוכלוסין (וככל הנראה הוא לא), איך אתה רוצה שבימ"ש ימצא אותו? (למשוך נתונים - מהיכן?)

אתה היית רוצה (מוכן) לקבל תביעה בזמן שאתה מפונה מהבית ולכן כתב התביעה לא יכול להגיע אליך?

(אם הכתובת הרשמית לא ידועה אפשר לקבל אותה ממשרד הפנים בתשלום של 20 ש"ח, אבל כאמור אני מניח שזה לא יעזור כאן)

אם אתה רוצה לברר היכן הוא אפשר להיעזר בשכנים, מכרים או קרובים (עבודה וכדומה). קצת כמו בלשות...

אם יש לך טלפון זה אמור להיות יותר קל... אתה יכול לשלוח לו פרחים או משהו כזה, רק תיזהר מהתחזות שאסורה לפי החוק...

עריכה אחרונה על ידי אלעדית
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש בגוגל להיכן אנשי הישוב עברו, ואז אתה יכול לנסות לבצע מסירה אישית כפי שנכתב. אם הוא שוכר דירה באופן פרטי, יהיה כנראה יותר מסובך למצוא אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, mcaspi כתב:

חפש בגוגל להיכן אנשי הישוב עברו, ואז אתה יכול לנסות לבצע מסירה אישית כפי שנכתב. אם הוא שוכר דירה באופן פרטי, יהיה כנראה יותר מסובך למצוא אותו.

סבבה, האם אני צריך לבקש עותק למסירה מבית המשפט?

איך זה עובד?

צריך להחתים אותו שהוא קיבל?

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תמצא היכן הוא גר.

אח"כ תפנה למוקד הטלפוני של בתי משפט ותתיעץ איתם כיצד עליך להתנהל.  לדעתי תצטרך לפנות פיזית למזכירות בימ"ש ולבקש לבצע מסירה אישית. הם אמורים להסביר לך מה לעשות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...