Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרפתקאות AVH-2400BT ומה זה AVRCP

פוסטים מומלצים

לקח לי מלא משאבים להבין איך להתמודד עם מערכת ה AVH-2450BT. למיטב הבנתי היא לפעמים נקראת גם AVH-2400BT או AVH-P2400BT. מקווה שיעזור למישהו בפורום.

פה מצאתי איך מוחקים את רשימת המכשירי BLUETOOTH כדי לאפשר למכשירים אחרים להתחבר:

https://www.youtube.com/watch?v=6DHSAsmHAY4

למי שאין כוח לראות את הסרטון, צריך ללחוץ home->off->home->off->home->settings ואז יש בתחתית הרשימה אפשרות למחוק את המכשירים (זה הגדרה שתמיד נמצאת שם אבל היא לא לחיצה בדרך כלל)

הייתה לי בעיה נוספת שלא ראיתי את המידע של השירים מ SPOTIFY על המסך של המולטימדיה. גם לא יכולתי להעביר שירים באמצעות הכפתורים על ההגה למרות שכן יכולתי להעביר תחנות רדיו עם אותם הכפתורים.

הפתרון היה לשנות את ה Bluetooth AVRCP מגרסא 1.5 (מה שהיה אצלי בברירת מחדל) לגרסא 1.3. באנדרואיד זה נמצא ב DEVELOPER OPTIONS של הטלפון (משנים את זה שם ואז צריך לאתחל את הטלפון).

חיפשתי את זה בכל האינטרנט ובסוף תגובה בסרטון יוטיוב ישן פתרה לי את הבעיה הזאת.

ממה שאני מבין ה AVRCP זה פרוטוקול של BLUETOOTH שבגרסאות שונות מאפשר שליטה שונה של המכשיר מולטימדיה על הנגינה של הטלפון. מה שלא ברור שם זה למה גרסא יותר גבוהה של זה (שמאפשרת יותר שליטה למכשיר) גורמת למכשיר מולטימדיה להיות מוגבל יותר.

אני עדיין מנסה להבין האם יש דרך לשנות את הגרסא של ה AVRCP באייפון. אם מישהו מכיר אשמח לדעת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב.. עוד עדכון. נתקלתי בפורום בתגובה ב

עדכנתי את התכנה ועכשיו הכל פועל גם כשהמכשיר שלי על AVRCP 1.5.

מסתמן שזה גם פותר את הבעיה, למרות שזה מכשיר אחר לגמרי (DEH-80PRS)

https://pioneerelectronics.com/StaticFiles/PUSA/Files/Car-Firmware/BT-Firmware-Update_2012-AVH-DEH_NOTICE.pdf

מההסבר הנ"ל הייתה את אותה הבעייה בהרבה מכשירים:
DEH-P8400BH
DEH-P9400BH
DEH-80PRS
AVH-P2400BT (שזה בעצם גם AVH-2400BT וגם AVH-2450BT)
AVH-P3400BH
AVH-P4400BH

AVH-P8400BH

אז בסוף לא חידשתי. קרדיט ל Haim Binshtein.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...