Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קביל מבחינה אתית להגיש מועמדות למשרה שאינני מעוניין בה באמת, במטרה להשתפשף ולקבל משוב?

קורן בן אשר

פוסטים מומלצים

בתאריך 9.2.2024 בשעה 20:33, Be roo כתב:

האם אתי שחברה תראיין מועמדים למשרה שלא קיימת רק כדי לתרגל את העובדים שלה בראיונות ולראות מה ההצע?

אולי לא לגמרי אתי אבל קיים לא מעט. לא יראיינו למשרה דמיונית או לשם תירגול אבל בהחלט מראיינים גם כשעתיד המשרה לא ברור או כשמנסים להרגיש את ההיצע או דרישות השכר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תודה לכל העונים עד כה. בהחלט עזר לי לגבש דעה בעניין.

לאחר התייעצות עם האשה הוחלט להרחיב את תחום היעדים הלגיטימיים למעבר (בעיקר לכיוון אלביון הבוגדנית וגרורותיה), אז זה כבר מייתר חלק מההתלבטות (חלק מהמשרות המעניינות שם).

לפני 8 שעות, Derish כתב:

גם אצלנו זה קיים כמובן, אבל קשה להבין מדבריו של פות"ש עד כמה נישתיים הכישורים שלו ומה גודל הארגון המדובר. לפעמים אפילו חברות קטנות נרכשות ע"י כל מיני ענקים בסגנון של Danaher ופתאום חייבות לשחק לפי כללים תאגידיים למרות שיש להן ארבעים עובדים כולל המנקה.

הגשתי ומגיש קו"ח למעסיקים רלוונטיים על כל הספקטרום, החל מארגון אקדמי עם זרוע מחקר ופיתוח פעילה מאוד בתחום, דרך חברות קטנות עם עשרות עד מאות עובדים, ועד קונגלומרטים עם 20K עובדים וצפונה.

ד"א, מפתיע שעד עכשיו אף אחד לא שאל מי זאת אתי, בת כמה היא, איך היא נראית ומה הטלפון שלה.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, קורן בן אשר כתב:

לאחר התייעצות עם האשה הוחלט להרחיב את תחום היעדים הלגיטימיים למעבר (בעיקר לכיוון אלביון הבוגדנית וגרורותיה), אז זה כבר מייתר חלק מההתלבטות (חלק מהמשרות המעניינות שם).

כשיהיה משהו קונקרטי באלביון הנוכלת, דבר איתי ועם @Derish. ניתן לך את כל הסיבות למה לא, ואם תמשיך הלאה לפחות תדע שאתה עושה את זה באמונה שלמה :D

• אהבתי 1

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, nitch כתב:

ניתן לך את כל הסיבות למה לא

תודה על העידוד, זה ללא ספק נוסך בטחון ... :)  בואו תשפכו פה הכל, אל תכחדו דבר.

מז"א מחורבן? זה לא ייחודי. כבר התמודדנו בעבר עם יותר גרוע.
אוכל מחורבן? בתים עם מכונת כביסה במטבח? אנשים שנוהגים בצד הלא נכון של הכביש? נשרוד.

מה עוד יש? מצב כלכלי הולך ומתחרבן? יותר מדי נוכחות של 'חובבי ציון'?

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, קורן בן אשר כתב:

תודה על העידוד, זה ללא ספק נוסך בטחון ... :)  בואו תשפכו פה הכל, אל תכחדו דבר.

מז"א מחורבן? זה לא ייחודי. כבר התמודדנו בעבר עם יותר גרוע.
אוכל מחורבן? בתים עם מכונת כביסה במטבח? אנשים שנוהגים בצד הלא נכון של הכביש? נשרוד.

מה עוד יש? מצב כלכלי הולך ומתחרבן? יותר מדי נוכחות של 'חובבי ציון'?

אקטיביסטים של מז"א שחוסמים כבישים וזורקים מרק עגבניות על ציורים.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שאלת המשך למתקדמים: cover letter בלינקדאין - כן או לא?

מתחיל להיות קצת מציק להכין לכל משרה cover letter משלה, זה גוזל די הרבה זמן אפילו שהשינויים לא גדולים. בהגשה דרך האתרים של החברות עצמן מובן שאין ברירה. אבל בהגשה דרך לינקדאין - תכל'ס עד כמה באמת צריך את זה? אני מכוון למקרים סטנדרטיים ולא מקרים מיוחדים בהם אני רוצה לספר סיפור יפה למה אני חושב שהקו"ח שלי נורא יעניין למרות שאני חורג ממה שביקשו במודעה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, קורן בן אשר כתב:

שאלת המשך למתקדמים: cover letter בלינקדאין - כן או לא?

מתחיל להיות קצת מציק להכין לכל משרה cover letter משלה, זה גוזל די הרבה זמן אפילו שהשינויים לא גדולים. בהגשה דרך האתרים של החברות עצמן מובן שאין ברירה. אבל בהגשה דרך לינקדאין - תכל'ס עד כמה באמת צריך את זה? אני מכוון למקרים סטנדרטיים ולא מקרים מיוחדים בהם אני רוצה לספר סיפור יפה למה אני חושב שהקו"ח שלי נורא יעניין למרות שאני חורג ממה שביקשו במודעה.

התשובה הכי כנה, לפי הדרישות של אותה המדינה. אם יש נורמה להגיש  cover letter אז זה די מחייב אותך.

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, קורן בן אשר כתב:

מתחיל להיות קצת מציק להכין לכל משרה cover letter משלה, זה גוזל די הרבה זמן אפילו שהשינויים לא גדולים.

זה לא הזמן להכין שבלונה ולתת לAI למלא את זה עם שינויים קלים?

• רעיון טוב! 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...