Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התאמת טסות לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי לכולם,
יש לי אופל זפירה עם צמיגים בגודל -17 אינץ.
אמרו לי בחנות לאביזרי רכב שיש טסות אוניברסליות בגודל כזה שמתאימות לכל הרכבים.
חבר מוכר טסות של אופל אסטרה בגודל הזה.
האם יתאימו לרכב? האם זה שונה מטסות אוניברסליות? האם לא כל טסה באותו גודל תתאים? מצרף תמונות של הצמיגים ושל הטסות. תודה רבה לעונים.

IMG_1584.jpeg

IMG_1585.jpeg

ec23ed00-0ec4-4d95-b2dc-4908d22f799c.jpeg

IMG_1587.jpeg

IMG_1588.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המידה של הגלגל זה 17 אינץ והמידה של הטאסה היא 17 אינץ אין סיבה שזה לא יתאים. 

בתאריך 24.12.2022 בשעה 09:25, vadim6385 כתב:

...

אני כבר רואה איך מתחילים למכור פה קרוסאובר משפחתי בשם שווארמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה יותר קל לבקש מהחבר לבדוק התאמה לפני קנייה

בתאריך 24.12.2022 בשעה 09:25, vadim6385 כתב:

...

אני כבר רואה איך מתחילים למכור פה קרוסאובר משפחתי בשם שווארמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגלגלים שלך הם ג'אנטים מברזל של GM (סוג מאותה משפחה נמכר גם עם שברולט מאליבו) שנועדו לקבל טאסה שמדמה גלגל אלומיניום:

https://www.originalcarparts.com/media/catalog/product/cache/2/image/c92b4e6c6958c2ff66e3d3eeb9230542/1/3/13312568_Opel_Insignia_wieldop_17_inch.jpg

הנה הטאסה של המאליבו:

https://m.media-amazon.com/images/W/IMAGERENDERING_521856-T1/images/I/71WCqfZJ2xL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg

הברגים שאתה רואה בתמונה גם הם מפלסטיק, ואמורים להצמיד את הטאסה לברגי הפלדה שמחזיקים את הגלגל עצמו. כל העסק הוא ספציפי וייעודי כדי, כאמור, לספק מראה של ג'אנט אלומיניום למרות שמדובר בגלגל ברזל פשוט. כתוצאה מכך, אני מסופק אם טאסות רגילות יתלבשו על הגלגלים האלה. הטאסות שהחבר מציע הן אכן של אופל אסטרה (דור J), אבל מיועדות לג'אנט ברזל כזה:

STEEL WHEEL RIMS OPEL 6.5JX16H2 ET41 5X115 | (6) Reifen , Bremssystem \  (601) Felgen , Reifen | Original used car parts Audi, Seat, Skoda, VW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה המושכלת והמפורטת.

האם הטסות האוניברסליות יתאימו במקרה הזה?

אשמח לעצתך.

שיהיה שבוע טוב ומבורך.

עריכה אחרונה על ידי איצקיש
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לא חושב, כנראה מפני שהחלק המרכזי של הג'אנט בולט מדי וידחף את הטאסה החוצה.

אבל האמת שזה תלוי בעיצוב שלה, אם הוא מאפשר היצמדות או לא- וזה כבר דורש בדיקה פיזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אופל אסטרה עם טסות כאלו, מולבשות על גלגלי ברזל. קשה לי להאמין שהם יתאימו כיוון שיש לך גלגלי סגסוגת ונראה שהם בולטים לא מעט כלפי חוץ

הטסות נצמדות לגלגל עם קליפסים כאלו בצדדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...