Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת עמודים בין חניות - האם מותר?

שימו לב! השרשור הזה בן 278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כנראה שיהיה טויסט לפרשה, כשהשכנה תתחיל בכיוון של, גם לעשות מעל ומעבר. ברור לכולם מי צודק , נראה שזו לא המתכונת המתאימה למקרה

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל הכבוד על הסבלנות.

גם אם הם באמת עם נכות זה לא משנה, הם עדיין צריכים לדעת לחנות את הרכב כמו שצריך. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, SlowRide כתב:

כל הכבוד על הסבלנות.

גם אם הם באמת עם נכות זה לא משנה, הם עדיין צריכים לדעת לחנות את הרכב כמו שצריך. 

יש בארץ המונים ש"צריכים לדעת" בכללי, דרכי התנהלות במרחב הציבורי, בינתיים רובינו חווים ביום יום אירועים יזומים של רבים שלא שמים כלום- על- הכל, זה מה יש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מה יש, והתגובה שלו לזה בהחלט במקום. 

הוא לא יכול לחנך אותם להתנהג כמו בני אדם אבל על הרכוש שלו הוא יכול לשמור ואם זה מפריע להם, זה מה יש.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך היתי בודק אפשרות לעשות קיר מברזל בינך לבינה,

על הקו שלך,

ושתקפוץ לך כמה שבא לה,

יש בעולם אנשים שכשחילקו את השכל הם באו עם מזלג,

ועכשיו אין מה להתלונן עליהם,

אבל לשמור מהם מרחק חובה,

ולכן כל מה שתעשה בכדי למנוע את הפגיעות שלה יעשה לך יותר טוב ללב,

ופשוט שהיא מגיעה לצעוק לא להתיחס,

להמשיך הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום לכולם, חזרתי לעדכן

אז התקנת העמודים לא ממש עזרה, אולי רק קצת.

העמוד הקדמי הרוס כמעט לחלוטין, הם פשוט עולים עליו כל הזמן עם הרכב, אמנם מתקנים וחונים ישר יותר בגללו, אבל העמוד התחיל להסדק בתחתית מכל הפעמים שעלו עליו ואני צריך להחליף אותו.

היום לאחר כמה שבועות שלא היה לי זמן שטפתי את הרכב וגיליתי איזה הפתעות הם השאירו לי.

כל הצד של הנהג (זה שלא פונה לכיוון שלהם בחניה) - נקי לגמרי

כל הצד של הנוסע (זה שפונה לכיוון שלהם) - מלא במכות של פתיחת דלתות בגובה ובצבע שתואם בדיוק לרכב שלהם, ככה לאורך כל הצד של הרכב שלי...

ביקשתי מועד הבית צילומים ממצלמות האבטחה, לא רואים את המכות עצמן כי הזווית לא מתאימה אבל רואים שהם עולים על העמוד וחונים צמוד אליי למרות העמודים. יש לציין שכל הרכב שלהם מלא במכות חניה ופנסים שבורים, לא מדובר בערסים שעושים את זה בכוונה כנראה, מדובר פשוט באנשים מוגבלים באופנים שונים ומשונים שלא ממש מצליחים להבין את העובדה שהמעשים שלהם פוגעים לי ברכוש.

כרגע הפתרון שלי הוא להתקין עוד 2-3 עמודים נמוכים יותר שבתקווה ימנעו מהם פיזית לא רק לחנות עקום, אלא גם לפתוח דלתות על הרכב שלי. אולי אפילו עמודים ממתכת, אני אדאג להוריד נוסעים לפני שאני נכנס לחניה פשוט.

האם יש לי אפשרות לתבוע אותם\את הביטוח שלהם בלי צילום מפורש של המכה? אני לא באמת צריך את הכסף הזה, אני רק רוצה להפחיד אותם קצת ולגרום להם להפסיק להרוס לי את הרכב.

מצרף תמונות ממצלמות וועד הבית, החניה הצמודה והפתיחת דלתות, הצד של הנהג (ללא שריטות), הצד של הנוסע מלא בסימנים לכל אורכו.

IMG-20230601-WA0017.jpg

IMG-20230601-WA0018.jpg

IMG_20230601_102728.jpg

IMG_20230601_102744.jpg

עריכה אחרונה על ידי TheExplorer
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם המכות תמיד באותו מקום בגלל הדלתות שלהם, הייתי מתקן את המכות הקיימות וקונה פשוט איזה מגן מגנטי שנצמד לדלת, שם אותו רק כשאני חונה בבית וזהו כי חבל על העצבים. לא מאמין שיש דרך חוקית לחנך אנשים כאלה להפסיק. ניכר שזה גם לא ממש בכוונה לפגוע בך, פשוט אין להם מודעות לנזק שנגרם. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מותח בין העמוד שהתקנת ובין הגדר מאחורה שני חבלים, ושם ביניהם מגן ספוג, כך שיהיה משהו קבוע שיחצוץ בין הרכב שלך לרכב שלהם ויספוג את פתיחות הדלת שלהם. מהתמונות נראה שהם חונים יחסית באמצע, אולי כמה ס"מ יותר לצד שלך, אבל יש מצב שהם פשוט צריכים לפתוח את הדלת עד הסוף כדי לצאת, וזה פשוט לא אפשרי ברוחב החניה הנוכחי.

מעניין לשמוע מהאדריכלים בפורום מה השתנה בתקני החניות בשנים האחרונות, כשהרכבים הפכו מפרטיות צרות יחסית לג'יפונים רחבים מאוד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין את התיסכול ואת מה שהוא מיצר, אבל במציאות שלך כנראה שאין פתרון מלא .

אפילו אם השכנים לא חורגים בחנייה מעבר לעמוד שהצבת כמו שקורה ,   מידות הדלת של רכב השכן וברדיוס הפתיחה הנדיב כמקובל אצלם, תמיד תהיה פגיעה  ברכב שלך.

צריך פתרון אחר מאוד יצירתי כדי  שהצרה הזו תחוסל לתמיד , טוב לשני הצדדים,  מלחמת עולם זו ברירה לא מומלצת, סיפורים לא חסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...