Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מסרב לטפל ברכב שלי עם חלפים שהבאתי בעצמי

Broadgibon
שימו לב! השרשור הזה בן 663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 20 דקות, Boltik כתב:

@SlowRide
דיברתי על זה...

סמוך על זה שהוא הבין, והוא ענה לך יופי. גם אני, אגב. פשוט לא כולם מוכנים לחיות במלחמות או לכפות עצמם על אחרים, גם אם החוק מתיר להם.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Boltik כתב:

אוקיי, אם זה לא לגיטימי, אז למה אתם מתנגדים ומגנים את אלו שרוצים לשנות את המצב?

כי לדעתנו החוק אף הוא לא לגיטימי, ולדעתנו לכפות עצמך על נותן שירות גם לא לגיטימי. המצב פה, כמו ברוב תחומי החיים, לא בינארי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, RK כתב:

סמוך על זה שהוא הבין, והוא ענה לך יופי. גם אני, אגב. פשוט לא כולם מוכנים לחיות במלחמות או לכפות עצמם על אחרים, גם אם החוק מתיר להם.

אתה (וגם הוא) לא עניתם על השאלה שלי, אלא על לגיטימיות או אי לגיטימיות של החוקים. ממש לא מה שאני שאלתי.

לפני 3 דקות, RK כתב:

כי לדעתנו החוק אף הוא לא לגיטימי, ולדעתנו לכפות עצמך על נותן שירות גם לא לגיטימי. המצב פה, כמו ברוב תחומי החיים, לא בינארי.

ולכן לגיטימי לחבל ברכב של הלקוח?

עריכה אחרונה על ידי Boltik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Boltik כתב:

אתה (וגם הוא) לא עניתם על השאלה שלי, אלא על לגיטימיות או אי לגיטימיות של החוקים. ממש לא מה שאני שאלתי.

לא נכון, אני ציינתי מפורשות שהדבר לא לגיטימי. תעבור על התגובה שלי, היא מתחילה ב״לא״ בתשובה לשאלתך. 

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ברור שזה לא לגיטימי להשחית רכוש של לקוח, לא משנה מה. זה גם לא לגיטימי ולא חוקי לפרוץ לבתים, אבל בכל זאת יש סורגים ומנעולים וביטוחים. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדיון הזה העלה לי מקרה שקשור לעבודה.

אחרי 5 שנים במקום מסויים פוטרתי בלי הודעה מוקדמת כנדרש, לא קיבלתי פיצויים כנדרש, וכשחיכיתי וחיכיתי ל"מחר.. שבוע הבא", החלטתי להגיש תביעה, כמובן בתוכה גם נכללו כל אותן 5 שנים שלא קיבלתי זכויות סוציאליות.

הבוס הבא שלי ידע על התביעה הזו, ובאיזשהו שלב התחיל להחתים אותי כל חודש אחרי קבלת הצק והתלושס על דף קטן שקיבלתי משכורת.

לקחתי אותו לשיחה ואמרתי לו שלא ידאג, אני לא תובע אנשים להנאתי, אלא מי שגונב ממני כסף ועובר על החוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, SlowRide כתב:

ברור שזה לא לגיטימי להשחית רכוש של לקוח, לא משנה מה. זה גם לא לגיטימי ולא חוקי לפרוץ לבתים, אבל בכל זאת יש סורגים ומנעולים וביטוחים. 

ואם בשכונה שלך יתחיל לעבוד פורץ - תעבור לשכונה אחרת או תפעיל לחץ על הרשויות לטפל בפורץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא זה ולא זה. הולך לישון כל לילה על הספה מול הדלת עם שוטגאן.

• רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Boltik כתב:

ואם בשכונה שלך יתחיל לעבוד פורץ - תעבור לשכונה אחרת או תפעיל לחץ על הרשויות לטפל בפורץ?

מכיוון שכמות אנשים שרוצים להביא חלקים למוסך אפשר להקביל לפורץ שפרץ לבית אחד בעיר עם מאה חמישים אלף תושבים, הרשויות לא יטפלו בזה. 

לכן מכיוון שמישהו אחר לא ידאג לי, אני אדאג לעצמי, סורגים, אזעקה וכו'.

אם זו הייתה תפועה רחבה עם הרבה מאוד תלונות של תושבים, אולי הרשויות היו מטפלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדיון הזה לא היה מגיע ל12 עמודים אם היתה אכיפה.

אכיפה כנגד מוסכים שמרמים לקוחות (ואני לא מדבר על מחיר, מספיק לראות פרק של "יצאת צדיק")

אכיפה כנגד מוסכים שלא עומדים בתקנות החוק (במקרה הדיון פה על חלפים)

אבל את המדינה שלנו מעניין רק מה שמכניס לה כסף, אם זה לא העלמת מס אף אחד לא ינקוף אצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...