Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חילוקי דעות עם אשתי.. שואב אלחוטי או שואב שוטף?

roy007
שימו לב! השרשור הזה בן 776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אקדים ואומר שאני הוא זה שאחראי על עניין השאיבה והשטיפה של הרצפות בבית ואני מחפש דרכים איך לשפר לעצמי את ההליך כי אני לא סובל את המטאטא והספונג׳ה..

רציתי לקנות שואב שוטף מסוג tineco floor one s3 כי קראתי שהוא עושה עבודה טובה בשאיבה ובשטיפה, ואשתי לא מאמינה במוצר הזה וטוענת שזה לא ספונג׳ה!! ושאנחנו צריכם לקנות דייסון אלחוטי ולאחר מכן דלי וסמרטוט.

מה אומרים כדאי לקנות דייסון או להתעקש על הטינקו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מכשיר דומה של דרימי (H11) ואני מאוד מרוצה ממנו. אם הספונג׳ה שלך לא כוללת את הצפת הבית וגריפת המים החוצה אלא רק העברת סמרטוט וקצת סחיטה בדלי אז המכשיר הזה עושה עבודה יותר טובה משמעותית אבל הוא לא מגיע לפינות (משאיר שוליים של 2 ס״מ). יש גם מוצר מקביל של רובורוק (dyad) שמגיע לפינות ושווה בדיקה.

את השאיבה של לפני השטיפה עושה אצלי הרובוט (רובורוק S5 - הרובוטים האלה מצוינים. קניה ראשונה שהייתי עושה במקומך).

אני לא מסוגל לשאוב את כל הבית עם דייסון אלחוטי (בזה שהיה לי, הייתי צריך כל הזמן ללחוץ על כפתור השאיבה וזה מעייף מהר מאוד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלנו מפעילים את רובי (רובורוק s5)

ואז עוברים עם בובי (בובוט דיפ 832)

החיסרון בהם שאי אפשר לנקות בעזרתם את הספה ואת הרכב ולכן יש גם שואב אלחוטי.

עזוב, קנה את שניהם וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק את שניהם. 

אין פה שאלה זה או זה כי בעצם שני המכשירים מבצעים עבודה שונה ובעצם,

משלימים אחד את השני.

אם יש בעיה בתקציב אפשר לרכוש אלחוטי פחות יקר שגם יעשה את אותה עבודה.

שניכם צודקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לאשתך שמי שמנקה מחליט. היא יכולה רק לבקר את התוצאה.

כעיקרון הבעיה של כל השוטפים זה היכולת שלהם להתקרב לפאנלים.

הפיתרון הכי טוב שמצאתי זה שואב, אחר כך קיטורית (לוקח דלי עם סבון ומים וטובל את הראש של הקיטורית שהסמרטוט גם יתנקה וגם יספוג סבון לרצפה) ואחריה סמרטוט יבש.

עריכה:

לא סוחט ולא שוטף את הסמרטוט. לא שמנגב ולא של הקיטורית. פשוא עובד עם כמה סמרטוטים ובסוף כולם יחד למכונת הכביסה.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. בגלל זה אני מעדיף לנקות עם קיטורית. יותר שקט ופחות כאב ראש.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להיכנס לדיונים של מי אמור לבחור מה, הבעיה שאתה רוצה לטפל בה היא לייעל את הניקיון כי אתה שונא מטאטא וספונגה. 

מה לגבי הרעיון הבא:

קניית דייסון כמו שאשתך רוצה (מניסיון של כמה מכשירים זה מרגיש מעולה אבל אני לא מודע למחירים), וקניית דלי הפלא כדי לחסוך את הכאבים של ספונגה?

אני לא מכיר את המוצר ולא בא לשווק אותו, פשוט אישית חשבתי לקנות אותו לבית ולחסוך את ההתכופפות וניקיון הסמרטוט כל פעם. 

לינק לדוגמה:

https://www.azrieli.com/o/e0753307-231e-4894-9371-b8aa7ce4a4aa?gclid=Cj0KCQjw4uaUBhC8ARIsANUuDjXsYHT0nao_Jmsn4C5326fBZThY4n7aXMSGhCw37x6uMxoFSd15Ct0aAvSdEALw_wcB

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי הרובוטים החדשים שיש להם יכולת ספונגה אמיתית עם תחנת שטיפת המטליות וריקון הפסולת?

למשל: (יש עוד דגמים דומים)

https://www.amazon.com/gp/product/B09994T1NB

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם דלי כזה עם פדל שמסובב וסוחט את הסמרטוט.

זה לא רע.

אני עדיין מעדיף לשאוב / ולשטוף בפעם אחת עם הביסל.

יש מקום גם לדייסון, אבל אם אני חייב לבחור רק אחד לוקח ביסל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Night Driver כתב:

כן. בגלל זה אני מעדיף לנקות עם קיטורית. יותר שקט ופחות כאב ראש.

פוטטו פוטטו טומטו טומטו

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...