Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לכם נסיון עם הגיר הרובוטי של טויטה יאריס או קורולה ?

א א א
שימו לב! השרשור הזה בן 697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם !

אני מחפש רכב אמין שלא עושה בעיות

בתקציב של עד 12000 ובמחיר של הדלק היום חשוב לי שיהיה חסכוני(כמובן ביחס למחיר)...

ראיתי שיש טויוטה יאריס או קורולה 2012 במחירים האלה ביד 2 

השאלה אם הגיר הרובוטי שלהם בעייתי כמו שכולם אומרים או שזה לא נכון?

תודה מראש לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת קצת התפלאתי שתמצא קורולה 2012 ב-12,000 ש"ח.

לגבי הדגמים הספציפיים האלו אין לי הרבה מה לומר.

אבל אני נוהג על גיר רובוטי (חד מצמדי), צריך ממש להתרגל, ואפילו אחרי שהתרגלת, זה מעצבן.

ההילוכים משתלבים לא בזמן, מגיב בצורה קצת איטית לגז, מוריד הילוכים בהאטה בצורה קצת רועשת.

אבל זה לא בעיה בגיר, רק שהוא בנוי על גיר ידני שמשלב הילוך על ידי מחשב, זה לא הכי חוויה בנהיגה עירונית.

בנהיגה לא עדינה, הקלאץ' ישחק מהר.

מצד שני הוא יותר חסכוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר מעצבן במיוחד בעיר, העברות הילוכים מורגשות, השהיה, לדעתי תוותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית לי פעם קורולה רובוטית, כאשר מבינים איך הגיר מתנהג אפשר לדעת מתי יעביר הילוך ואיך פחות או יותר לשלוט בו ואז זה פחות מעצבן, סהכ סוג של חוויה לא הייתי מגדיר כגרועה. 

עריכה אחרונה על ידי mavric
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר נוראי מבחינה תפעולית. בגוש דן הוא פשוט סיוט. אם אתה נוהג בכבישים פתוחים צפון/דרום עוד מילא.

לגבי אמינות כשהרכב היה עם 25 אלף החליפו לי מצמד וזרוע של הרובוט אם אני זוכר נכון ו-2 עדכוני תוכנה שלא עזרו בכלום.

אני עד היום כועס על עצמי שפעם קניתי קורולה כזאת למרות שעשיתי נסיעת מבחן שהייתה די בסדר. אחרי חצי שנה נמכרה לראשון שהציע סכום הגיוני (5 מתחת למחירון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...