Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב XV - וסיכום תקופה עם הפיאסטה

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תהנה ותתחדש.
אחלה אוטו, יש כזה לאבא שלי שנת 2021, אני מאוד נהנה לנהוג עליו
לפי קבוצת הטיולים של סובארו בפייסבוק, אפשר לסחוט ממנו יכולת שטח לא רעה והם עושים אחלה טיולים

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. הסובארו נחמדה אבל הגיר הרציף פשוט מוציא את החשק מכל הרכב.

לגבי הפיאסטה - על איזה קרקושים אתה מדבר?

אני מחזיק אחת משנת 2012 עם 130 אלף על השעון. הרכב שקט כמו דג! וכל דבר יושב במקום כאילו הרכב יצא אתמול מהמפעל. למעשה חוץ מרעידות קלות שמקורם בתושבת משקפיים שתוחלף בימים הקרובים הרכב מאוד מעודן ושקט גם ביחס לרכבים מסגמנט יותר גבוה.

ייתכן שמקור הקרקושים בהתקנה המקומית המולטימדיה.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, llaavvii כתב:

תתחדש, באמת יצא לך מעולה שהבחור רצה החלפה וחסכת את הכאב ראש של המכירה.

איזה שיחוק זה היה, בלי לפרסם ככה למכור.

אולי הפסדתי קצת במחיר,אבל הרווחתי הרבה כאבי ראש. שווה.

לפני 59 דקות, LEGACY 1.8 כתב:

תתחדש. הסובארו נחמדה אבל הגיר הרציף פשוט מוציא את החשק מכל הרכב.

נהגת עליו פעם? כי זה לא מה שגם אני חשבתי. היה לי רציף פעם במיצובישי לנסר, שהיה זוועת עולם. במקסימה זה רציף מעולה, שמתנהג כמו אוטומטי פלנטרי. וגם פה. הוא לא עולה בסלד ונתקע שם, הוא מטפס וכאילו מעביר הילוכים.

ייתכן שמקור הקרקושים בהתקנה המקומית המולטימדיה.

לא. מאחורה היו זימזומים קבועים, מהצדדים בקיצור, קרקושים מכל הכיוונים.

עריכה אחרונה על ידי bjlb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב ושבוע טוב

אני צריך את עזרתכם בנושא המולטימדיה - אני צנוע - מבקש רק וייז

לא מבין מה זה ה STARLINK הזה, והבנתי שבאנדרואיד 12 אין תמיכה ב אנדרואיד אוטו.

מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Starlink זה זבל שאתה לא רוצה להתקרב אליו.

מאנדרואיד 12 אין צורך באפליקצית AA נפרדת אלא היא חלק מאנדרואיד.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XV יופי של רכב, תתחדש ותהנה.

יש אנדרואיד אוטו בדגם, פשוט תחבר כבל נתונים איכותי (בדגש על איכותי) לכניסת USB, תפעיל במסך ותעקוב אחר ההוראות. AA מובנה במכשיר החל מאנדרואיד 10 כך שלא צריך להוריד כלום. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, חיברתי עובד, תודה רבה.

מה שמוסר לי זה גודל המסך. לפי המפרט שאני רואה בכל מקום, הרכב צריך להגיע עם מסך 8 אינץ' ברמת איבזור קרוסטק ובדגם הפשוט יותר 6.5. לי יש 6.5, ממש מוזר, המסך ממש פיצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...