Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת חיובית- אורן שירותי רכב- הזורע 4, חולון

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לקוח דיי נודניק ופדנט מאוד בכל מה שקשור לרכב שלי, ואם היה אפשר לתת 10 כוכבים הייתי נותן 11. הגעתי לאורן דרך המלצות בפייסבוק ובקבוצות נוספות להחליף רצועת טיימינג+טיפול בפיג'ו 208 ידנית 2014. חשוב לציין שקיבלתי יחס אדיב, מקצועי, קיבלתי הסבר על כל דבר למרות שהיה לחץ במוסך, הרבה זמן לא ראיתי מוסך שעובד כל כך יפה לפי הספר. כל הכבוד, יישר כוח גדול!!!!

עריכה אחרונה על ידי itamarg
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה

אני הגעתי לאורן אחרי הרבה ביקורות חיוביות בפורום, בעיקר על פיג'ו, עם רכב סטודנטים ישן שנוסע די טוב. תמיד קיבלתי טיפולים שלא היו דרושים לדעתי, כל טיפול התנפח לאלפי שקלים.

אתן דוגמא פשוטה - בדגם של המנועים הנ'ל יש מעט הזעה של שמן, תופעה מוכרת בטסטים של רכבים ישנים. הרבה פעמים שוטפים את המנוע או מנקים לפני וזהו. באורן החליפו אגן שמן שלם, ועדיין הבעיה לא נפתרה בטסט הבא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לא כתבת את השם שלך, אז אני לא יודע להתייחס ספציפית, אבל להתייחס לדבריך, כשיש נזילת שמן, צריך לטפל בה, לא לשטוף ולהתפלל לטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, אורן שרותי רכב כתב:

לא כתבת את השם שלך, אז אני לא יודע להתייחס ספציפית, אבל להתייחס לדבריך, כשיש נזילת שמן, צריך לטפל בה, לא לשטוף ולהתפלל לטוב.

תודה על ההתייחסות. אני לא איש מקצוע, אבל היה טיפה שמן ללא איבוד, וגם לאחר החלפת אגן המשיך 'להזיע'. בכל מקרה עברו כמה שנים והאוטו כבר נמכר. בנקודת הזמן הזאת כבר עלות התיקונים עלתה על שווי הרכב.. במוסך אחר בשנה עוקבת פשוט שטפו מעט. מעולם לא היה חסר שמן באוטו, לא לפני החלפת האגן ולא אחריו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.5.2022 בשעה 15:17, אורן שרותי רכב כתב:

אתה צודק, אך לפי טענתו הבעיה לא טופלה והלקוח ביזבז את כספו לשווא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לפי כותב הביקורת חלפו כמה שנים מהמקרה שהוא מתאר, הוא לא הזדהה אז אני לא יכול לצפות בהיסטוריה שלו אצלנו,בכל מקרה, אם תוקנה נזיה אצלנו והיא חזרה, היה מוטב לו שיחזור אלינו כדי לקבל תיקון באחריות.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בתאריך 10.5.2022 בשעה 12:14, mrmiki1234 כתב:

אז ככה

אני הגעתי לאורן אחרי הרבה ביקורות חיוביות בפורום, בעיקר על פיג'ו, עם רכב סטודנטים ישן שנוסע די טוב. תמיד קיבלתי טיפולים שלא היו דרושים לדעתי, כל טיפול התנפח לאלפי שקלים.

אתן דוגמא פשוטה - בדגם של המנועים הנ'ל יש מעט הזעה של שמן, תופעה מוכרת בטסטים של רכבים ישנים. הרבה פעמים שוטפים את המנוע או מנקים לפני וזהו. באורן החליפו אגן שמן שלם, ועדיין הבעיה לא נפתרה בטסט הבא..

אולי הוא מומחה למכוניות לא ישנות

אני הגעתי עם גמפי 2006 פעם שניה אצלו להחליף1 פילטר סולר שלא הוחלף בטיפול הקודם כי לא היה במלאי 2 רעש מהמנוע 3 מזגן

פילטר הוחלף בטעות עם שמן כי חשב שבאתי לטיפול-רעש איבחן שזה מגומיית אינגקטור ואמר שלתקן אוטו כזה ישן זה במכון דיזל-מזגן לא ידע איך לסדר(אין טענות על המזגן) אמר לי שעל הטעות לא יחייב אותי בסוף בחשבונית חייב אותי 700 על מה שתוקן תחלס רק פילטר סולר הייתי צריך

עשה לי אבחנה ברקסים קדמיים פחות מ30% ממליץ להחליף עם דיסקים-בולם אחורי שמאלי נוזל

הלכתי למוסך הותיק שלי במישור אדומים ברקסים ובולם אמר שלא צריך להחליף-מזגן כולל מילוי גז ותקלה באינגקטור סידר ב800 שח

אני עדיין מחפש מוסך מיקצועי ואני ינסה בגבע

אבל מאיזה סיבה שלא תהיה לא מרגיש שהייתי בכיוון אצל אורן ואני לא יחזור אליו לצערי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון

מוסיף חוות דעת חיובית על אורן.  אפילו שהרכב שלי כלל אל היה במוסך שלו.

פניתי אליו במייל  לגבי בעייה מוזרה במערכת האוריאה של ה 208 שלי. הוא החזיר לי כמעט במיידי תשובה שפתרה את הבעייה.

(מוסך מתמחה אחר שגם אליו נשלח המייל, לא הגיב כלל).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...