Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תכנון מרפסת: TV או מקרן? רמקולים BT?

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

מרפסת מרובעת של 65 מ"ר, אני בשלב בניה ורוצה לייצר תשתית מתאימה.

TV או מקרן?  מניח ש TV תהיה 85 אינצ', מקרן לא יודע.

צרכים? שיהיה סבבה, רמה של HD ומעלה. (יש עוד TV בבית באיכות יותר טובה)

רמקולים BT תלויים (לא ניידים) - אני לא מצאתי כאלו, ולא מתחשק לי להתעסק עם תשתיות תקשורת וכו' אלא רק עם תשתית חשמל קבועה.

ועם יש לכם עוד טיפים לעולם של בית חכם (גוגל) תרגישו חופשי 😁

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקורה? לא מקורה? כיווני אוויר? יש תכנית שתוכל להעלות, אפילו סקיצה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הטעות, אם אתה עושה כבר ישפוץ אז תעביר כבילה קווית לרמקולים, אין יותר טוב מזה.

מסך או מקרן זה כבר תלוי תקציב כי ההפרשים פי 2 לפחות.

שטח הקרנה - מקרן, או ניידות, מסך על עגלה שזו גם אפשרות..

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, DareDevil כתב:

מקורה? לא מקורה? כיווני אוויר? יש תכנית שתוכל להעלות, אפילו סקיצה?

צודק. חלק קטן מקורה, חלק גדול פרגולה עם סנטף.

מתכנן לשים את הTV/מקרן על הקיר מצד ימין.

כיוונים - השרטוט מוצפן

המרפסת בצהוב

image.thumb.png.620340122a418ab490219f7e079892b6.png

לפני כשעה, gsi16v כתב:

זו הטעות, אם אתה עושה כבר ישפוץ אז תעביר כבילה קווית לרמקולים, אין יותר טוב מזה.

מסך או מקרן זה כבר תלוי תקציב כי ההפרשים פי 2 לפחות.

שטח הקרנה - מקרן, או ניידות, מסך על עגלה שזו גם אפשרות..

אני ביום בבית עם רמקולים BT ומאוד מרוצה, אמנם יקר יותר לרכישה אבל איכות סאונד טובה מספיק.

הפרשים פי 2 לטובת TV? האם מקרן טוב לתנאי חוץ (נניח צפיה בשעות בין הערביים) לא אמור להיות כמה אלפים טובים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הקו המקווקו הוא המרפסת המקורה, אז אתה חייב גם למקרן וגם לטלויזיה לבנות קונסטרוקציה שתגן מנזקי מזג אוויר. 

לדעתי ללכת על טלויזיה, כמה מה הבאסה זה הכיוון של השקיעה שיכול להפריע. בחורף יותר קל אבל קריר ובקיץ השקיעה יותר מאוחרת וגם זה בדיוק לכיוון הטלויזייה יבוא לכם. 

אני ממליץ להשקיע כמה שיותר בהוספת שקעים לכל מה שנדרש, אודיו חשמל גז מים וחשוב יותר כבל רשת. 

העלויות כעת מאוד זניחות לעומת הצורך, אם יקרה שאתה באמת צריך שקע אודיו, חשמל וכדומה

ממליץ להוסיף ברז וגם ניקוז ליד הברז

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם לקחת בחשבון עם הברז, יציאה לביוב ונקודת גז שיהיו במיקום שאולי תתקין בעתיד (הקרוב או הרחוק) 

מטבח חוץ קטן עם מנגל.

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

הוצאת לי את המילים מהפה. השכנים בדירות גן אצלנו לא מעזים להוציא JBL קטן החוצה, אז להתקין מערכת הגברה?

מנחש שבקרוב נקרא פה על שרשור עצות איך להתמודד עם שכן שמארח ערבי ליגת האלופות במרפסת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא מערכת הגברה חס וחלילה :)

רמקולים קטנים לשים מוזיקה נעימה... תאמין לי שאני האחרון שיעשה רעש לשכנים.... ובלי קשר אני בקומה האחרונה אז בשונה מדירת גן זה פחות מפריע לשכנים.

אם כבר רעש זה רק בשידורים של F1... כדורגל לא ראיתי כבר 20 שנה

לגבי שאר התשתיות - יהיה חימום, אוורור, מים, ניקוז, מטבח חוץ, תאורה, שקעים, רשת וכל החבילה. 2 הנקודות שאני לא סגור זה מה שרשמתי בתחילת הפוסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, GTאי כתב:

לגבי שאר התשתיות - יהיה חימום, אוורור, מים, ניקוז, מטבח חוץ, תאורה, שקעים, רשת וכל החבילה. 2 הנקודות שאני לא סגור זה מה שרשמתי בתחילת הפוסט.

ומה אם יהיו הפרעות לBT? 

מקרן מהיכרות שלי נוטה להיות יותר רגיש ממסך בגלל הנורה. למרות שאני לא בקיא בעניינים ואולי יש מקרן שעמיד לנזקי מזג אוויר.

ממליץ לפנות לפורום HT ובודק בפורום הייעוד שיש על מקרנים ואודיו בחוץ. 

הם גם יהיו בקיאים יותר בנוגע להשפעה של שמש ומזג אוויר על המכשירים

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרפסת מדהימה!

הייתי ממליץ על טלויזיה כי היא פחות רגישה לתאורה סביבתית ממקרן (התמודדות עם הצגת תמונה בסביבה מוארת).

• אהבתי 1

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי, אם מדובר במקום פתוח, זאת אומרת שחשוף לשינויי מזג אוויר, אבק וכו' אז קח בחשבון שציוד שלא נועד להיות עמיד לתנאי חוץ כנראה יחזיר את נשמתו ליוצריו מוקדם מאוד.

כשהלחות גבוהה והטמפ' יורדת, הפעלת ציוד אלקטרוני, שמתחמם בזמן שהוא עובד (כל ציוד אלקטרוני) גורמת להתעבות בתוך המכשיר. אם הוא לא נבנה לזה תתפתח קורוזיה והוא יסיים את חייו די מהר.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@אורי מ. צודק.

רמקולים כמובן יהיו עמידים לתנאי חוץ.

מקרן/TV צריך לכסות כשהם לא בשימוש ובכל מקרה ההתקנה תהיה במקום מוגן מים + מוצל 90% מהזמן אז זה פחות נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...