Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפון סביב 180-190K

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקרת הסטייה מנתיב הנסיעה של ניסאן קשקאי לא מתקנת את הסטיה מהנתיב. היא מצפצפת ובולמת את הגלגל שסוטה מהנתיב באופן לא נעים. מעבר לזה יש גיר שלא כל כך נעים בעומסי תנועה ובתנאי גז-ברקס. חוץ מזה מדבר ברכב נוח, נעים לנסיעה ועם הנדסת אנוש טובה.

מאזדה CX-5 הוא רכב מצויין על אף גילו וגם זמין במלאי בדרך כלל כך שמדובר באפשרות טובה. לחובתו הביצועים שאמנם לא רעים אבל לא עומדים ברמה של מנועי טורבו, וגם צריכת דלק פחות חסכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ממליץ בחום על ה CX5.   למרות שהוא טיפה חלש על הנייר השילוב של המנוע והגיר עובדים מצוין.  כיף למשוך את המנוע לסל"ד גבוה.
   גיר פלנטרי פשוט ואמין שעושה עבודה מצוינת וללא כל חשש מבלאי והתנהגות לקויה בפקקים.
 כבונוס מקבלים גם רכב שמתנהג מצוין יחסית לג'יפון יחד עם סלון מפנק ואיכותי.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, markb205 כתב:

אתה בטוח שבדקת? 

רכבים ראשונים יעלו לכבישי אירופה בעוד כשלושה חודשים. 

מה מפריע לך בהנעה היברידית כל עוד אתה לא משלם על זה אקסטרה כסף. 

לא רוצה אחרי X שנים להתחיל לשלם אחריות לשנה או15K ולא רוצה להתעסק עם שום סוללה או מנוע חשמלי, אני גם כך נוסע מעט,

מעדיף רכב פשוט איכותי שקט ומהנה מאשר סתם קופסת סרדינים חשמלית וממונעת.

זה אני, אולי זה מטופש ולא מוצדק, מודה, אך זה מה שאני מעדיף.

שמעתי שצריכת הדלק של מנוע ה2.0 אפילו במבחנים וצריכה אמתית מאנשים הוא סביב ה11 ק"מ לליטר,

כאשר מנוע ה2.5 זה יותר בכיוון ה9.5 ק"מ לליטר,

סתם רציתי לדעת, ידע כללי לא יותר, האם זה נכון?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, wildlands2019 כתב:

לא רוצה אחרי X שנים להתחיל לשלם אחריות לשנה או15K ולא רוצה להתעסק עם שום סוללה או מנוע חשמלי

מנוע חשמלי יותר אמין מכל מנוע בנזין וצריך הרבה פחות תחזוקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

יש סוללה שכן יכולה למות והיא הכי פחות אמינה מכל מנוע בנזין,

אך חבל על הזמן, אין שום סיכוי שאוכל להתקין עמדת טעינה פרטית, ובלי זה לא אקנה רכב חשמלי What so ever

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שבסוף הוזמן קשקאי חדש. 

ברכות, רכב מאוד יפה ומשתלם! 

אשמח אם תפרט על נסיעת המבחן ש(אני מניח)ביצעת עליה ועל המאזדה. 

איזה דגם הוזמן? והאם גם בניסן יש מערכת סאונד איכותית? 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת משוחד אבל לדעתי התמורה הכי טובה לשקל במנועי בנזין היא סי5 איירקרוס בדגם המאובזר. 

לפי מה שאני קורא בפורום המנוע מעולה , גיר 8 הילוכים יפני כמו בגירסת הדיזל שיש לי, הילוכים עוברים חלק כמו חמאה  ואין בעיה של מיכל אוריאה . זה בעצם ה 3008 לפני שהחליפו לו מנוע מ 1.6 ל 1.2 רק עם שפע של אבזור והרכב מאד נח . גם בעיר גם במהירות שיוט .

כאבזור שכולל בין היתר משטח הטענה אלחוטי , שיוט אדפטיבי , תיקון סטיה ממש כל מה שצריך. אפילו מכסה תא מטען נפתח ונסגר בלחיצת כפתור . נח מאד . 

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי נסיעת מבחן גם על הטוסון,

הטוסון נשלל כי הכסא היה לי צר ולא נוח ותיבת ההילוכים הרובוטית מרגיזה בחיפה,

הקשקאי היה הכי נוח מבין השלושה ודי מרווח, תא מטען גדול ופראקטי, חבילה ממש טובה, נהיגה גבוה, ומודרני, יש סאב jbl והשאר אין לי מושג, הסאונד פחות טוב מהמאזדה אך לא רע בכלל, אולי ידרוש איזה קומפוננט מקדימה אך לא יותר מזה,

מעבר לזה אהבתי את המומנט, הרכב לא טיל, אך יש כח זמין וממש כיף לנסוע ברכב.

המאזדה שקט יותר, ומתנהג יותר טוב, אך לשימוש משפחתי הקשקאי מספיק והיתרונות שלו די בולטים, המאזדה היה לי פחות נוח ומיושן.

הלכתי בסוף על הטקנה עם לא מעט אבזור, לא הלכתי על הטקנה tt כי לא ראיתי ששווה לי להוסיף 7 אלף על תוספת שאני לא צריך וזה צביעה דו גונית שאפשר לעשות בזול אחרי זה והpro pilot שמוסעפה בסה"כ שמירה על מרכז הנתיב שהשתמשתי בה אולי 3 פעמים בפוקוס, וכולל זחילה מלאה בפקקים, הדגם הרגיל גם כולל זחילה אך אחרי עצירה אם עוברים 3 שניות צריך ללחוץ על כפתור set כדי שתמשיך.

תודה.

ה3008 והc5 מעניימים מאוד, וכן היו ברשימה, אך סגרתי על הניסן בעיקר בגלל שמדובר בדגם חדש ודי טרי ומודרני כולל אפל קארפליי אלחוטי שזה מבחינתי נוח בטירוף, וגם סתם לשם שינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרט חשוב ששכחתי לציין,

במאזדה מקבלים 3 שנות אחריות על הCX5,

הטוסון גם 3 שנים שזה שנתיים כולל שנה אחת מורחבת, לא הבנתי ולא התעמקתי יותר מדי, אך נראה שלמדו מVAG במקום ההפך,

בקשקאי לעומת זאת יש 5 שנות אחריות מלאות, 3 סטנדרט, ועוד 2 הרחבה, בתשלום נוסף לא קטן, עלה לי 2400 ש"ח וזה אחרי הנחת סוף שנה, אך מבחינתי 2400 ש"ח לעוד שנתיים שקט שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כסף קטן מאוד וטריק שיווקי ידוע של קרסו, במקום להציע 5 שנים מלחתכילה כמו סיטרואן הם מביאים 3 ואז מבקשים כמה גרושים (וזה באמת גרושים ביחס לעלות אמיתית של שנתיים אחריות נוספות) כדי להאריך ל 5.

מן הסתם כל מי שיש לו קצת שכל בראש ויודע שהוא מחזיק את הרכב ליותר מ 3 שנים אוטומטית מוסיף את מה שהם מבקשים, אפילו מי שלא מתכוון להחזיק אותו לטווח ארוך כנראה יוסיף כי יש לזה ערך סחירותי לא קטן. 

בקיצור, זה מובן מאליו להוסיף את זה במחיר כזה. 

מעבר לזה, תתחדש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לדבר עם נציג מכירות של טויוטה והם מציעים דבר דומה ב-1500 ש״ח. אצלם זה כולל גרירה אז אפשר להוריד מהפוליסת ביטוח לטענתם 250 ש״ח לשנה.

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! 

לא ידעתי שיש הבדל אבזור בין טקנה לטקנה tt. 

איך תפקוד הגיר הרציף? איך מתנהגת מערכת התיקון סטיה מהנתיב? האם הוילון של הגג מספיק אטום? 

באתר היבואן מופיע "6 רמקולים", האם הסאב הוא תוספת? 

עריכה אחרונה על ידי markb205

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

תיקון סטיה מנתב מחזירה אותך לנתיב, אך מרגישים שיש גם בלימה קטנה, אבל מה שהיה לי טוב איתה זה שהיא לא מפריעה לפני הזמן, אלא כאשר ממש באים לצאת מהנתיב, במאזדה אגב זה היה בדיוק ההפך, המערכת מפריעה ומנסה להחזיר את הרכב לנתיב הרבה לפני שהתקרבתי לקו, בטוסון גם היתה טובה לדעתי,

הוילון אטום לחלוטין,

הגיר חלק מאוד, ותחת מאמץ אין רעש אופייני של הגירים האלה, מרגיש יותר כמו פלנטרי,

השאלה רק אם הוא אמין, לצערי מוקדם מדי לדעת,

ממה שקראתי, מדובר בגיר חדש דגם Jatco CVT X JF022E שהחל להימכר רק מ 30/06/2021, מעניין מאוד אם הוא יהיה אמין כמו הגירים הרציפים של אייסן, או שיהיה בעייתי, אשמח אם יש למישהו מידע כלשהו לגבי זה שיוכל לשתף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...