Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה חושפת את הדור השני של הנירו

yoav911gt2
שימו לב! השרשור הזה בן 793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ללא הרבה פרטים טכניים כרגע, הדור השני של הנירו נחשף. 

כמו קודמו, הנירו יוצא בתצורות חשמליות וסמי חשמליות עם היברידית רגילה, פלאג אין וחשמלית מלאה. 

העיצוב החיצוני שואף השראה מקונספט בשם האבאנרו שהוצג בשנת 2019 ומציג אבולוציה עתידנית של הדור היוצא, עם צללית יותר גבוהה וקרוסאוברית ופחות סטיישן מוגבהת קלות. 

שינויים בולטים במיוחד הם העיצוב החדש של הפרונט, וכן קורות C עבות מאחורה, שסביר להניח שלא יתרמו לטווח הראייה לאחור.

הפנים גם הוא עבר אבולוציה משמעותית. בדומה לספורטאז' החדש מסך המולטימדיה ולוח השעונים משולבים בפנל אחד ארוך מול הנהג. את ידית ההילוכים המסורתית החליפה חוגה קומפקטית.

למרות המעבר למסך מגע גדול יותר קיה הותירה את פקדי המיזוג ואפשרויות אחרות בתור כפתורים נפרדים ולא מוטמעים במסך המגע. 

קיה מציינת שרכיבים שונים בתא הנוסעים, ביניהם דיפון הגג, המושבים עושים שימוש בחומרים ממוחזרים .

המפרט הטכני ייחשף בהמשך והרכב עצמו צפוי להגיע לשווקים במחצית הראשונה של 2022.

1487353952_NewKiaNiroSUV-3.thumb.jpg.1b457711452411de30c4f9ae5551ef6c.jpg996813986_NewKiaNiroSUV-4.thumb.jpg.b9ac08cfb128c3a6d88be3bad29a262f.jpg1771529495_NewKiaNiroSUV-6.thumb.jpg.ac75bc2c5b2e79e3b818c360c6fe23ea.jpg1990447490_NewKiaNiroSUV-7.thumb.jpg.0f3bb1d716329a0d9e144a0c0b830cdb.jpg822161419_NewKiaNiroSUV-2.thumb.jpg.4891a0214a3f7183e510e31b8de7d32b.jpg601135893_NewKiaNiroSUV-8.thumb.jpg.b1483c0fb1ec555448dac0dda8efb437.jpgKia-Niro-2023-1280-04.thumb.jpg.d556d4f1a08a753bfc4a3e356507b2e0.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הנה ההשקה

אני אישית בתור בעלים של PHEV,דור ראשון שכבר ב-2019 הייתי מוכן לשקול נירו EV ,פשוט לא היה בארץ,בשל לרכב נוסף למשפחה אחרי שאשתי חזרה לנהוג,אין מצב שאבחר בזה,רק ברכב מבוסס פלטפורמה E-GMP,לכן אני סקרן איך יתמחרו את EV6 ואיזה גימור יגיע לארץ !!
בעיניי פשרה גדולה מדי לבנות על אותה פלטפורמה HEV/PHEV וגם EV.ללא קשר,אני עדיין חושב שה-PHEV שלהם ימשיך להיות רכב עם VFM מעולה,שהיבואן יודע להביא מכוון צי רכב.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Hagaix כתב:

הקורת C הזאת דוחה. מזכיר קצת את כל פלסטיק סביב הגלגל בטויוטה\סובארו החשמליים החדשים.

אני מניח שכל סדנאות הציפויים יחגגו על הפיצ'ר הזה.

במקור (הסמארט כמובן) היה לכך הגיון, כיוון שהכנף הייתה בצבע השלדה בעוד יתר הפאנלים היו ניתנים להחלפה. בנירו זה סתם מכוער.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור,זה מה שקרה לדגם שלי !
רק שיצא ה-PHEV היה מתומחר בהפרש של 18K מול היברידי שכבר הגיע מותאם לציי רכב,אני אישית אחרי מאמץ הנחות מפליגות הגעתי לעלות 150K.בסוף 2019 כבר הביאו את מתיחת הפנים של PHEV מותאם לציי רכב שהורידו באבזור,והפרש עלות הפך זניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחוץ,במיוחד הפרונט , מכוער רצח.

התא נוסעים שדרוג רציני לעומת הקודם.

בסך הכל קיה מוכיחה שיש לה אופי ,בניגוד לרכבים של חברת האם שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרט ללוגו החדש והמכוער (שנראה כמו תאונת עבודה של בית דפוס) שמופיע כבר גם בדורות הנוכחיים של הנירו ושאר רכבי החברה, אני מבסוט על כל מה שאני רואה.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מציג התקדמות אבולוציונית מבורכת.

התוצרים של קיה הופכים לאיכותיים ומגובשים יותר מדור לדור, בניגוד ליונדאי שלא ממש סגורים על עצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש היברידי, פלאג אין וגרסה חשמלית מלאה גם לדור היוצא וגם לדור החדש.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yoav911gt2 כתב:

יש היברידי, פלאג אין וגרסה חשמלית מלאה גם לדור היוצא וגם לדור החדש.

וכנראה המנועים ללא שינוי.

מחכה עד פברואר לראות מה ההצע.

בתלות במחיר ושינוי מנועים יש מצב שאמכור את הנירו שלי לשדרג..

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...