Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיכוב רציני בייבוא צמיגים לארץ, היבואן מושך אותי כבר יותר מחצי שנה ובינתיים הרכב מושבת בחנייה, איך להתנהל מולו?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 28.10.2021 בשעה 18:45, much כתב:

עדכון: העניין ממש בדיחה וביזיון בעיניי, קיבלתי כרגע את האישור הזמני למייל ומשום מה הם כבר החליטו בשבילי ממתי יהיה האישור בתוקף למשך 48 שעות, ציטוט ״ האישור יהיה בתוקף ל48 שעות החל מהיום (28.10) בשעה 15:00, מזה הדבר הזה ?אפילו עוד לא עשיתי ביטוח חובה וכמובן שגם עדיין לא שילמתי את האגרה(39₪) בדואר, בקיצור האישור מבוזבז, אין לי איך להשתמש בו, ובנוסף אפילו עוד לא תיאמתי הגעה להרכבה עם הצמיגאי.

עכשיו השאלה הגדולה אם אגיע פיזית למשרד הרישוי ביום שלישי(יש לי תור) ואבקש אישור חדש מהפקידה לתאריך ושעה שאני הפעם אבחר יתנו לי עוד אחד?

אם הייתי יודע ככה הייתי מארגן את הכל קודם ובסוף שולח את הבקשה.

בקיצור תזהרו מזה, תשלחו את הבקשה רק בשלב הסופי לאחר שכבר תדאגו מראש לעשות ביטוח חובה ולהכין את הרכב שיהיה תקין לנסיעה.

אתמול על  הבוקר(ראשון) התקשרתי למוקד האנושי במשרד הרישוי והסברתי לנציגה את העניין, ביקשתי שישלחו לי אישור חדש  והפעם גם ציינתי תאריך ושעה ספציפיים שאני מעוניין שהאישור יחל ויכנס לתוקף אמרו נשתדל לשלוח לך למייל במהלך היום ואם לא יגיע תאלץ לקבוע תור ולהגיע למשרד הרישוי, ומה אתם חושבים? ברור שכלום לא הגיע, מזל שיש לי כבר תור ליום שלישי בצהריים.

• מצחיק 2

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל דווקא השירות הטלפוני והמקוון לקבלת/בקשת אישור תנועה זמני במייל יכל להיות פיתרון ממש טוב ויעיל ולחסוך הרבה מאוד טירחה,זמן ועצבים שבהגעה הפיזית למשרד הרישוי אבל הם לא מתיחסים ברצינות לבקשות ואפילו לא מחזירים תשובה למייל.

עשיתי כבר ביטוח ואפילו קבעתי תור לדואר, אם הם היו מתיחסים ברצינות לבקשה וחוזרים אליי ושולחים את האישור למייל היו חוסכים לי הרבה זמן וטירחה בהגעה מחר(יש לי תור) בצהריים למשרד הרישוי.

עריכה אחרונה על ידי much
  • מבאס 1
  • רעיון טוב! 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לצערי עדיין לא, לא מצליח לתאם איתו יום להרכבה, הוא ממשיך למשוך את הזמן וטוען שמאוד עמוס אצלו בתקופה האחרונה והבטיח שיצור איתי קשר ויגיד לי מתי ״המקום יהיה מוכן בשבילי״.

עריכה אחרונה על ידי much
  • לא הבנתי... 3
  • מבאס 2

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?

למה צריך לתאם בשביל להרכיב צמיגים?

4 צמיגים לוקח רבע שעה להתקין כולל איזונים. תוסיף עוד חצי שעה עם זה עובד ממש איטי. מה זה השטויות האלה? גם אם הוא עמוס, אתה חושב שיש לו לוח מוזמנים ומי שלא מופיע לא נכנס?

תוציא רישיון זמני, תעשה ביטוח וסע אליו.

נראה לך שהוא לא ירכיב לך את הצמיגים כי לא תיאמת איתו? כולה פנצ'ריה. לא איזה רופא מומחה יחיד בארץ.

את האמת, נראה לי שאתה נוהג איתו בכפפות של משי ללא שום סיבה אלא אם לך אין זמן לגשת לשם.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף שלא יתברר שיש עוד בעלים של קאמרו ששמח לשלם אקטסרה בשביל צמיגים "במלאי מיידי" 😅

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר (יכול להיות שיש) עוד קמארו בארץ שנועלת את המידה הזאת, הבודדות שאני מכיר החליפו את הגאנטים המקוריים ולכן גם מידת הצמיגים השתנתה.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, much כתב:

לצערי עדיין לא, לא מצליח לתאם איתו יום להרכבה, הוא ממשיך למשוך את הזמן וטוען שמאוד עמוס אצלו בתקופה האחרונה והבטיח שיצור איתי קשר ויגיד לי מתי ״המקום יהיה מוכן בשבילי״.

חוצפה. לאחר כל העיכובים, בעל העסק צריך לעשות מאמץ מיוחד להתקין כמה שיותר מהר, אבל מצד שני אנחנו בישראל, אין תודעת שירות

אני הייתי לוקח את הצמיגים והולך ולהתקין במקום אחר. אם לא שילמת את כל הסכום לבית העסק, לקזז מהתשלום את עלות ההתקנה.

עריכה אחרונה על ידי FARM
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, FARM כתב:

חוצפה. לאחר כל העיכובים, בעל העסק צריך לעשות מאמץ מיוחד להתקין כמה שיותר מהר, אבל מצד שני אנחנו בישראל, אין תודעת שירות

אני הייתי לוקח את הצמיגים והולך ולהתקין במקום אחר. אם לא שילמת את כל הסכום לבית העסק, לקזז מהתשלום את עלות ההתקנה.

לנסוע עד אליו ולצאת ללא התקנה?

איפה הוא יעמיס את הצמיגים?

בנוסף, אני לא מכיר פנצריות שיסכימו לקחת צמיג שהבאת לבד ולהתקין. (מחדה שלא ניסיתי).

נכון בעל העסק לא נראה "שאכפת לו", אך מצד שני לדעתי, זו גם אחריות הלקוח לרדוף אחריו. ולדרוש את מה שמגיע.

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Kooper כתב:

איפה הוא יעמיס את הצמיגים?

בנוסף, אני לא מכיר פנצריות שיסכימו לקחת צמיג שהבאת

יעמיס על רכב אחר.

אף צמיגיה לא תתנגד לגבות תשלום על התקנה ואיזון של צמיגים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע. 

אני לא יודע מי זה הצמיגאי הזה, אבל רק להוציא אותך מהוריד שלי וגם מהבושה שעיכבתי אותך אינסוף זמן הייתי מזמין אותך שלשום לבוא להתקין צמיגים.

הזייה קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, asix כתב:

מה?

למה צריך לתאם בשביל להרכיב צמיגים?

4 צמיגים לוקח רבע שעה להתקין כולל איזונים. תוסיף עוד חצי שעה עם זה עובד ממש איטי. מה זה השטויות האלה? גם אם הוא עמוס, אתה חושב שיש לו לוח מוזמנים ומי שלא מופיע לא נכנס?

תוציא רישיון זמני, תעשה ביטוח וסע אליו.

נראה לך שהוא לא ירכיב לך את הצמיגים כי לא תיאמת איתו? כולה פנצ'ריה. לא איזה רופא מומחה יחיד בארץ.

את האמת, נראה לי שאתה נוהג איתו בכפפות של משי ללא שום סיבה אלא אם לך אין זמן לגשת לשם.

זה כנראה מה שאעשה בסוף, כבר התחלתי לחשוב שהתמונות שצילם ושלח לי הם לא באמת מאצלו בעסק ואולי בכלל הצמיגים עדיין תקועים בנמל ולא הגיעו ולכן הוא ממשיך למשוך אותי.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה מראש על המילים הקשות אבל אולי זה ינער אותך

תקשיב, אתה הזוי לא פחות. במילה אחת פרייאר

שילמת כסף  , קיבלת הבטחות ומושכים אותך באף ברמה שבאמת מביישת. 

הכל בסיפור הזוי , אם מישהו היה מספר לי הייתי בטוח שהוא ממציא - ממתי צריך הזמנה מיוחדת להחליף צמיגים? 

אתה אשם לא פחות ממנו.

מצטער אבל זה פשוט מרתיח 

תיקח את עצמך אליו ותרכיב את הצמיגים או שתיקח לפנצריה צמודה   - בשלב מסויים צריך להתחיל לעמוד על שלך ומה שמגיע לך.

• אהבתי 4

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...