Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיכוב רציני בייבוא צמיגים לארץ, היבואן מושך אותי כבר יותר מחצי שנה ובינתיים הרכב מושבת בחנייה, איך להתנהל מולו?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתנצל אם כבר כבר נישאל- מדוע לא שינית למידה אחרת שקל יהיה לימצוא בארץ? 
P215/65R15 גם מצויין שמתאים לרכב, האם זה לא רשום גם בספר הרכב/מכון טסטים להקלה על השינוי?

זה ממש מבאס לחכות כל כך הרבה זמן לדבר בסיסי כמו צמיגים.

מקווה שהבעיה תיפתר בקרוב ותוכל לחזור להינות מהרכב.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפוסט קודם הוא ציין שהמחלקה הטכנית של היבואן umi לא אישרה לו לשנות מידה למרות שהראה למחלקה הטכנית שיש מידה שונה.

ללא אישור של המחלקה הטכנית או אישור באוטודאטה שיש מידה נוספת שום מכון רישוי לא יאשר מידה אחרת.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח זה כרוך בקצת ניירת/חיפוש בארכיון מצידם וכניראה לא בא להם להשקיע קצת עבודה למען לקוחות המותג - מבאס :-(.

אגב- מה לגבי הטכניון? אפשר לעלות את אישור היצרן ולא חייב את היבואן:

https://iim.technion.ac.il/he/labs/vehicle-machines-lab/הזמנת-עבודה-יבוא-אישי-שחרור-מכס-4/

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או הפחד שאם יאשרו את זה אז יבואו אליהם לקוחות נוספים של רכבי אספנות ורכבים ישנים של GM, SAAB ואופל לכל מיני אישורים ובקשות וכדי לא להכנס לפינה הזאת אז הם לא מאשרים בצורה גורפת.

לא מעניין אותם שיש במדינת ישראל מישהו שלא יכול להשתמש ברכב שלו בגלל זה.

סה"כ זה לא משהו יוצא דופן בתודעת שירות של ספק במדינת ישראל.

דווקא ספק שיוצא מגדרו לתת שירות ומענה נתקל בהרמת גבה במקום שיהיה הפוך.

עצוב - אבל זה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, hwgeek כתב:

מתנצל אם כבר כבר נישאל- מדוע לא שינית למידה אחרת שקל יהיה לימצוא בארץ? 
P215/65R15 גם מצויין שמתאים לרכב, האם זה לא רשום גם בספר הרכב/מכון טסטים להקלה על השינוי?

זה ממש מבאס לחכות כל כך הרבה זמן לדבר בסיסי כמו צמיגים.

מקווה שהבעיה תיפתר בקרוב ותוכל לחזור להינות מהרכב.

המידה הזאת כבר לא רלוונטית עבורי מאחר והרכב שלי ״נועל״ גאנט 16 שהגיע במקור על ה  z-28 וזה גם חלק מהעניין שאני רוצה להשאר עם הגאנטים המקוריים.

לפני 56 דקות, asix כתב:

בפוסט קודם הוא ציין שהמחלקה הטכנית של היבואן umi לא אישרה לו לשנות מידה למרות שהראה למחלקה הטכנית שיש מידה שונה.

ללא אישור של המחלקה הטכנית או אישור באוטודאטה שיש מידה נוספת שום מכון רישוי לא יאשר מידה אחרת.

בדיוק, דנו בזה כבר בעבר, הפכתי עולמות ולמי שלא פניתי ולא הצלחתי לקבל אישור חוקי בכתב לשינוי מידה ברשיון.אגב הרכב הזה אינו מופיע בכלל בתוכנת אוטודאטה וברישומי/חוברות מכון הטסטים בשל היותו ייבוא אישי שמעולם גם לא נמכר בארץ בייבוא סדיר.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, ממש מבאס העניין.

פשוט חשבתי שלפי הלינק מקודם על שינוי המדיניות שהחל ליפני שנה שכן אפשר לאשר בטכניון לפי אישור של יצרן הרכב (בלי התלות ביבואן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השינוי היחיד שאני מכיר מחברים בודדים עם רכבים דומים הוא רק בדרך ״יצירתית״(והמבין יבין) , אני כנראה ״הדפוק״ היחידי שנשארתי עם הגאנט והמידה המקורית שמופיע  ברישיון כי אני מעדיף ואוהב יותר את המראה האותנטי, יש לי עדיין אפילו ברכב את הרדיוטייפ המקורי מלפני 30 שנה.

עריכה אחרונה על ידי much
  • אהבתי 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הייתי מעדיף לישמור את המראה האותנטי על רכב אספנות מאשר לשים ג'אנט בלינג בלינג מודרני, אני אוהב רכבי אספנות ששומרים על המקוריות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ,הוא טוען שהצמיגים כבר כמה זמן נמצאים אצלנו בארץ בנמל באשדוד ונמצאים כרגע כנראה בשלבים הסופיים של השחרור מהמכס.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, hwgeek כתב:

בטח זה כרוך בקצת ניירת/חיפוש בארכיון מצידם וכניראה לא בא להם להשקיע קצת עבודה למען לקוחות המותג - מבאס :-(.

אגב- מה לגבי הטכניון? אפשר לעלות את אישור היצרן ולא חייב את היבואן:

https://iim.technion.ac.il/he/labs/vehicle-machines-lab/הזמנת-עבודה-יבוא-אישי-שחרור-מכס-4/

לא קראתי את כל השרשור,  יכול להיות שעדיין צריך אישור יבואן אבל מאוד קשה לי להאמין. בגדול התהליך אמור להיות כמו במכון טסטים אבל עבור מידות מיוחדות, עדיף לשאול מול המעבדה הספציפית הזו או אחרת ולהבין אם יש אפשרות לאשר.

האם זה אפשרי לאשר מידה מיוחדת שלא נמצאת באוטו-דאטה\אישור יבוא?  שמעתי על דברים שקרו ואושרו אבל לא ראיתי הוכחות לכך שאושרו דברים "לא חוקיים". 

האם שווה להשקיע את המאמץ? נראה לי שכן שווה אבל הדרישה היא לעבור את כל התהליך בשביל לקבל תשובה שלילית, לא נראה לי משתלם.

אם השינוי יהווה דבר חיוני ובטיחותי לנהיגה ברכב. נראה לי שווה להשקיע את המאמץ

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, much כתב:

לא ,הוא טוען שהצמיגים כבר כמה זמן נמצאים אצלנו בארץ בנמל באשדוד ונמצאים כרגע כנראה בשלבים הסופיים של השחרור מהמכס.

אולי הוא הזמין עם מישלוחה של דואר ישראל? 🤣

אני גם לא מבין מה הבעיה להראות מסמכים שמאשרים את הטענות שלו, זה המינימום שמצופה ממנו ללקוח שהסכים לחכות חודשים על גבי חודשים על בסיס ההבטחות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.10.2021 בשעה 17:39, asix כתב:

מה? הסאגה הזאת לא נגמרה? היה עוד דיון ארוך על איך להגיע לפנצ'ריה שרחוקה ממך.

יש לי הרגשה שהוא שכח להזמין לך את הצמיגים בהזמנה שעשה. תבקש לדעת סטטוס מדוייק. 

תבדוק מהתקופה הזאת כמה ימי עסקים יש. ( אני יודע שזה פחות רלוונטי למשלוח, אבל זה יהיה רלוונטי בעת הגשת תביעה בבית משפט לתביעות קטנות).

אני הייתי מחפש ספק אחר ותובע את הספק הזה בבית משפט לתביעות קטנות. ששם יוכיח איפה הצמיגים בכל הסיפורים שלו.

עכשיו מתברר(לטענתו לפחות)שאומנם הוא לא שכח להזמין את הצמיגים בהזמנה שביצע לפני חצי שנה אך מסיבה כלשהי ככל הנראה ההזמנה לא נקלטה אצל הספק שלו בחו״ל ולכן גם פיספסה את האונייה וזאת הסיבה לעיכוב הגדול.ושנודע לו העניין רק לאחר כשלושה חודשים ביצע שוב את ההזמנה ולכן הצמיגים עדיין לא הגיעו.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, much כתב:

עכשיו מתברר(לטענתו לפחות)שאומנם הוא לא שכח להזמין את הצמיגים בהזמנה שביצע לפני חצי שנה אך מסיבה כלשהי ככל הנראה ההזמנה לא נקלטה אצל הספק שלו בחו״ל ולכן גם פיספסה את האונייה וזאת הסיבה לעיכוב הגדול.ושנודע לו העניין רק לאחר כשלושה חודשים ביצע שוב את ההזמנה ולכן הצמיגים עדיין לא הגיעו.

למה הוא לא הודיע לך על זה בזמן שזה קרה? דבר איתו ..תיהיה אסרטיבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו זה כבר לא רלוונטי, אני לא מחפש ריבים ותביעות מולו בייחוד עכשיו שלטענתו הצמיגים כבר בארץ בשלבי שחרור סופיים מהנמל.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...