Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון בנושא חידוש ביטוח הרכב (בעיקר המקיף)

CFAnon
שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה מכם מקבלים מייל אוטומטי מחברת הביטוח "הפוליסה שלך הסתיימה, בכדי שלא תהיה ללא כיסוי ביטוחי, הארכנו את הפוליסה שלך לשנה נוספת".

או שזה כבר לא נפוץ בימינו?

רוצה לדעת - האם זה חוקי? אם כן, אפשר הפניה לחוק שמותר להן לעשות זאת?

ולגבי חידוש ביטוח: איך אתם מחדשים. 

כמה זמן לפני אתם מטפלים בזה? לכמה חברות אתם פונים (לכולן? או יש לכם את ה3-4 שאיתן אתם מבצעים סקר שוק?)

אני נתקל בבעיה - החברות לא מסכימות לתת את הפוליסה לפני שאעביר להן אמצעי תשלום (במילים אחרות - אסגור ביטוח).

אני מקבל כמה מילים במייל את עלות הביטוח המקיף, החובה, השתתפות עצמית ולפעמים אם הם מספיק לארג'ים אז מוסיפים גבול אחריות צד ג'.

איך אתם מצליחים לקבל טיוטת פוליסה, או שזה בכלל לא מעניין אתכם?

לא משנה שניסיתי להגיד שרגע אחרי שאשלם - הפוליסה הרי תהיה בידי. וטיוטת פוליסה מלשונה "טיוטה" אמורה להיות טיוטה שאני, הלקוח, אוכל לעיין בה רגע לפני שאני כורת חוזה עם חברת הביטוח.

זה לא מעניין את הסוכנים/החברות שאיתן אני מדבר. 

ולסיום, יכול לעזור לי, איך אתם מגיבים כשאתם מקבלים הצעה יקרה יותר מההצעה שיש לכם? מה הדרך שלכם על מנת לא לשרוף את הקשר, בהמשך? 

בכללי, יעזור לי וילמד אותי לדעת איך מתבצע אצלכם תהליך חידוש הביטוח. כמה שתרצו לפרט יותר - כך יעזור לי יותר.

משלב הפניה, מתי, איך, כמה זמן לפני, עד שלב המשא ומתן איך אתם מבצעים אותו, ועד שלב הסגירה. 

זה מסוג הדברים שככל שאתה משופשף יותר אתה לומד יותר - ואם אפשר ללמוד מניסיון עשיר של מישהו פה - מה טוב. 

שכחתי לציין את הסיבה שבגללה בכלל פתחתי את הנושא, בטח חלקכם שאלתם "הוא רציני? יש ליברה/ווישור/וובי"

אין אצלי דברים כאלה - אני מבטח רכב נכה. יש לי סה"כ 2 שחקניות (גדולות) שמבטחות רכב נכים, ועוד 2 סוכנים שעובדים בתור עצמאים.

חברות הביטוח לא מוכנות לדבר איתי ישירות -  בגלל שאני רכב נכה. מנועי ההשוואה לא רלוונטיים לרכב מסחרי נכה (מוזמנים לנסות).

אז יוצא שכל התהליך הזה די מסובך אצלי משנה לשנה. בגלל היעדר התחרות והיעדר האפשרויות השוואה. 

אולי בזכות התגובות פה אוכל לייעל אותו.

משתמש זה הינו משתמש אנונימי שנוצר כדי לאפשר לחברי פורום לשאול שאלות מבלי לחשוף את זהותם. על מנת לקבל גישה למשתמש יש לשלוח הודעה פרטית למשתמש @פבל. עם סיום הדיון, יש להודיע לאותו @פבל ולהגיד לו שיחזיר את המשתמש לארון של עמוס. אם עבר יותר משבוע מאז ההודעה האחרונה, המשתמש יוחזר לארון עצמונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי לא חוקי שחברת הביטוח תחדש את הביטוח באופן אוטומטי ללא הסכמתך.

ראה למשל כאן -

http://www.albit.co.il/hidush.htm

אני מקבל הודעה מחברת הביטוח שתוקף הביטוח מסתיים בקרוב ועליי לחדש - יחד עם הצעה לקבל הנחה אם אחדש אונליין.
בשנים קודמות הייתי בודק עוד חברה אחת או שתיים פרט לזאת בה אני מבוטח והייתי מחכה לשיחה מהחברה הנוכחית בה הייתי מציג את המחיר הזול ביותר שקיבלתי ותמיד מקבל מחיר נמוך יותר.
בשנתיים האחרונות ויתרתי על הטקס - אני נמנע מלחדש מיוזמתי עד שאני מקבל שיחה מחברת הביטוח עם הצעה זולה יותר...

כל הנ"ל נכון לא רק לביטוח רכב אלא גם לביטוח דירה ואולי גם לביטוחים נוספים

• אהבתי 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר היה חידוש אוטומטי, הוא בוטל.

הפוליסה אחידה - ומפורסמת באתרי כל חברות הביטוח. מה שאישי הוא ה"רשימה" - המפרט האישי שלך עם פרטי הרכב, הנהגים וכו', מה שאתה מסכם עם החברה/סוכן.

אני מבצע סקירת הצעות אחת למספר שנים וממשיך עם אותו מבטח עד הסיבוב הבא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות''ש, הזמנתי רכב נכה ראשון ואני אמור לקבל אותו בעזרת השם. אודה לך אם תפרט מי החברות והסוכנים איתם אתה עובד וממה אתה מרוצה מהם ולהיפך

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ על אף אחד אף אחת. 

2 השחקניות הגדולות :

אורגל.

דודי סופר.

הראשונה יקרה. וזה לא מעיד על איכותה.

השני נחשב הרמי לוי של ביטוחי הרכב לנכים. אממה, אומנם המחיר זול, אבל את ההמשך תבין לבד.

אם כל מה שחשוב לך זה רק מחיר. לרוב המענה הוא דרך מוקד הודעות, ומניסיון, לפעמים אפילו לא חוזרים גם אחרי 2-3 פניות בשבוע, גם למיילים לפעמים לא מתייחסים).

שוב - לא ממליץ על אף אחת. לכן זה לא אומר שהראשונים (אורגל) צדיקים או טובים יותר מדודי סופר.

הם פשוט יקרים בתמחור שלהם (בלי סיבה לדעתי), וגם אם תקבל מהם הצעה זולה יותר -  סיפור הקפה והסוכר.

הקפה במבצע, בדיוק העלו את מחיר הסוכר. אולי הפוליסה תהיה זולה, אבל חייב מערכת איתור פעילה (60 שח בחודש, תכפיל בשנה, וטרטור של לך תביא בדיקת אישור מיגון ובזבוז יום עבודה). או פוליסה זולה, אבל גבול אחריות נמוך בכחצי מיליון, השתתפות עצמית גבוה וכדומה.

כתבתי שמלבד 2 השחקניות הגדולות יש עוד 2 סוכנים שידועים לי. 

יש את שמעון קינן (לא מצאתי אתר, אם תרצה אשלח מספר בפרטי - לא יודע איך בכלל יש לי את המספר אם הם לא נמצאים ברשת).

לא מפרסם פה טלפון, כי גם עליהם אני לא יכול להמליץ - ואני לא רואה סיבה לעשות להם פרסום חינם.

ויש את אשכול פור יו. (אתם עוד אין לי נסיון)

נתקלתי בעוד אחת בחיפושי בגוגל בשם מירי אדלשטיין. לגבי האחרונה - אתן לתמונה לדבר בעד עצמה.

(לי זה הדליק נורה אדומה -  צילום ת.ז. עם תאריך הנפקה? סה"כ להצעת מחיר לביטוח? )

אלה החברות והסוכנים שאני מכיר. אם יש עוד מוזמנים להוסיף.

שים לב שמציינים בפוליסה - סעיף שעבוד הפוליסה לביטוח לאומי. שים לב שסכום האבזור כתוב במדויק (קיבלת מסמך עם הסכום).

יש פה מישהו שמבין בתחום הזה בהרבה יותר ממני. ארשה לעצמי לתייג אותו @zvit

ביטוח 4.jpg

משתמש זה הינו משתמש אנונימי שנוצר כדי לאפשר לחברי פורום לשאול שאלות מבלי לחשוף את זהותם. על מנת לקבל גישה למשתמש יש לשלוח הודעה פרטית למשתמש @פבל. עם סיום הדיון, יש להודיע לאותו @פבל ולהגיד לו שיחזיר את המשתמש לארון של עמוס. אם עבר יותר משבוע מאז ההודעה האחרונה, המשתמש יוחזר לארון עצמונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוצפה.

היא רוצה ת.ז. עם תאריך הנפקה בשביל לבדוק לך את כל הביטוחים שלך באתר הר הביטוח.

• מעניין 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם מה שאני חשבתי. הופתעתי שסוכנת הביטוח חסמה אותי רגע אחרי ששאלתי לפשר הדרישה. טוב, עזר לי לדעת ממי להיזהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...