Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סילון מים נייד לשטיפת רכב - ללא חיבור לברז

שימו לב! השרשור הזה בן 1004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז קלטתי את השכן שוטף את הרכב עם הסילון הנ"ל בתמונה.

הצינור שלו בצד השני הולך אל דלי המים.

פיתרון נייד ונוח, לא צריך להתחבר לברז.

אפשר גם לחבר בנוסף בקבוקון עם סבון.

הבעיה? הוא אמר לי שהדגם הזה עולה 100 דולר בעלי אקספרס.

לא בטוח כמה זה משתלם.

מכירים דגם אחר מומלץ ויותר זול?

תודה

water.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתלבט אם זה באמת שווה את זה.

אוקיי שטיפה חיצונית עולה 20 שקל, הג'ימי בשרשור למעלה עולה 630.

כלומר אחרי 31 שטיפות אני מחזיר את ההשקעה.

אבל השאלה כמה הוא אמין, מבחינת בטריה למשל שצריך להחליף אחרי כמה זמן וכו', שזה עוד הוצאות.

ותוסיפו לזה עלות מים וחשמל עבור טעינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20 שקל שטיפה?

לא מכיר מחירים זולים כאלו, בטח לא אם מדובר על שטיפה עם מטלית מייקרו ולא מטאטא, או במסגרת מבצע אחרי תדלוק ושטיפה במתקן.

אני שוטף באזור ה70 שקל עם מטלית.

לגבי המכשיר של גימני, רכשתי אותו ואני מרוצה, אמנם המקציף לא בדיוק חזק ולכן קניתי גלוריה.

לגבי מיכל מים, קניתי ב 30 שקל מיכל גדול של 20 ליטר וזה מספיק.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, DeL0rean כתב:

אבל השאלה כמה הוא אמין, מבחינת בטריה למשל שצריך להחליף אחרי כמה זמן וכו', שזה עוד הוצאות.

רק הג'ימי עולה 630.

ומה עם שמפו לרכב? וכפפה מתאימה? ואחרי השטיפה צריך גם מגבות ומטליות מיקרופייבר כדי שלא ישארו סימני מים.

ואחרי כל ההשקעה הזו, לא תרצה גם לפנק באיזה חומר הברקה לסיום?

אבל שכחנו מהגאנטים, שגם להם יש חומר ייחודי.

והחומרים נגמרים בסופו של דבר, אז צריך לקנות כל פעם מחדש 😄

הנקודה היא שכשרוצים לטפח את הרכב, לא מסתכלים על להחזיר את ההשקעה בכסף. מסתכלים על כמה האוטו נקי אח"כ.

הרכב הקודם שלי היה בצבע אפור, אז הייתי שוטף פעם בשבועיים-שלושה (עם גרניק וכל הציוד שכתבתי למעלה) ולא היו רואים לכלוך בתקופת הזמן הזו. 

עכשיו הרכב שלי בצבע כחול כהה, וברגע שאני מסיים לשטוף כבר רואים עליו גרגירי אבק. אז זה מוריד את הכיף מהשטיפה.

בכללי כבר נמאס לי להשקיע ככה בשטיפה, ירדה ההתלהבות של ההתחלה. אבל כשכן יש לי כוח, זה הרבה יותר מספק לראות את האוטו ככה מאשר אחרי מכונת שטיפה.

זו תמונה נניח אחרי שעשיתי טיפול קוסמטי לאוטו שלי (שטיפה פלסטלינה פוליש ווקש), וכל פעם שאני שוטף ידנית את האוטו, הוא נקי בדיוק כמו בתמונה. לא משהו שאני אקבל אם אשטוף במכונות לאורך זמן.

IMG_20201007_144548__01.jpg

בשרשור ששלחו לך יש 184 תגובות, כשאני קראתי אותו החלטתי שאני קונה את הגרניק של וורקס, שעלה לי בזמנו 700 ש"ח כולל סוללה.

אבל שוב, צריך לקחת בחשבון את עלויות החומרים שתצטרך להשתמש בהם, אבל אם יש לך כוח לשטוף את הרכב ככה, אני מאוד ממליץ, בלי להסתכל על העלות בתור השקעה שתחזיר את עצמה כספית.

בהצלחה :) 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.7.2021 בשעה 17:54, DeL0rean כתב:

אז קלטתי את השכן שוטף את הרכב עם הסילון הנ"ל בתמונה.

הצינור שלו בצד השני הולך אל דלי המים.

פיתרון נייד ונוח, לא צריך להתחבר לברז.

אפשר גם לחבר בנוסף בקבוקון עם סבון.

הבעיה? הוא אמר לי שהדגם הזה עולה 100 דולר בעלי אקספרס.

לא בטוח כמה זה משתלם.

מכירים דגם אחר מומלץ ויותר זול?

תודה

water.jpg

אני שקלתי ממש אם לקנות את הדבר הזה כי היה לי עליו דיל של איזה 270-300 שקלים. האם הוא שווה? יש לו זרם חזק?.

בדיוק כשבאתי לקנות הגעתי לתדלק וראיתי שיש מבצע שאם אתה מתדלק 30 ליטר אתה מוסיף 5 שקלים ומקבל שטיפה. אז ירדתי מיזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפה ב5 שח זה שטיפה של מכונה 

אחלה אם בא לך לגמור על הצבע של הרכב.

יש במכונות האלה חומרים חזקים מדי לצבע,

והמברשות די קשות + זה שהן מפוצצות בחול.

אחרי כמה שטיפות כאלה הצבע מתחיל להתקלף.

במיוחד במכוניות בנות כמה שנים 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.7.2021 בשעה 23:19, DeL0rean כתב:

הרצון לשטוף לבד לא מגיע מההיבט הכספי אלא מהיתרונות של שטיפה עצמית

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד עם המוצר הבא:

https://www.worx.co.il/product/מכשיר-שטיפה-בלחץ-20vאביזריםסוללה/

ממה שאני יודע הג'ימי הוא החיקוי של worx, כאשר רכשתי המחיר היה דומה.

סה"כ מדובר בפתרון טוב מאוד לשטיפת רכב איפה שאין מקור מים וחשמל, אבל הוא לא יכול להחליף גרניק אמיתי.

הסוללה של המוצר מחזיקה למשהו כמו 15 דקות בעוצה הגבוהה, מספיק בהחלט לשטיפת רכב גדול.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר פתחתם דיון אשמח לקבל חוות דעת

מצאתי את המוצר הזה והוא במחיר של 540 שקל - מקבלי לג'ימי וזול מ worx אבל עם לחץ מים של 120 bar לעומת 22-24 שיש 

בג'ימי וב worx

מגיע עם מיכל לסבון כמובן 

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא צריך חיבור לחשמל, מה שהופך אותו למוצר שונה לגמרי. אם יש לך חיבור חשמל זמין יש הרבה גרניקים בתקציב הנ"ל.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel
  • רעיון טוב! 1

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, RedLabel כתב:

הוא צריך חיבור לחשמל, מה שהופך אותו למוצר שונה לגמרי. אם יש לך חיבור חשמל זמין יש הרבה גרניקים בתקציב הנ"ל.

אופס - חשבתי שהוא עם סוללה :(

ראיתי כמה אחרים שמשתמשים בסוללות של מברגות של מקיטה כך שאפשר להשתמש במטען וסוללות של המקדחה וגם הם חזקים יותר

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, om2 כתב:

האתגר הוא לשנע מים שמספיקים לרבע שעה שטיפה

שני דליים גדולים של מים סוגרים עניין.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...