Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה עם חיבורי USB במחשב חדש. לא מצליח לחבר מקלדת עכבר וכרטיס קול USB לאותה שורה של חיבורי USB.

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 1006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, Giant_TA כתב:

כשהפעלת את המערכת בפעם הראשונה, התקנת דרייבר חיצוני בזמן שהחיבורים היו לפי הטופולוגיה הראשונה(החיבור שעובד)?

תנסה להתקין את הכול מחדש. בdevice manager תעשה uninstall להכול(כולל הקונטרולר).

מאוד קשה לעזור עם דברים כאלה דרך פורום 😅

אבל מה הבעיה שאתה רואה?
התקנתי את המערכת רגיל כשהם היה מחובר, אחרי זה הורדתי DRIVER BOOSTER והתקנתי את כל השאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא השתמשתי אף פעם בתוכנות כמו ה-Driver Booster, אז קשה לי להגיד מה הן בדיוק מתקינות ובאיזו דרך.

יכול להיות שאתה מעלה את המערכת היא מחפשת את הדוויסים עפי הטופולוגיה הראשונה, כמובן שהיא לא מוצאת אותם כי הם בפורטים אחרים. רק אחרי שהוא עושה scan מחדש(כי אתה מחבר ומנתק) הוא מאתר אותם. 

*זה לא אמור לעבוד ככה, אבל שוב, אין לי מושג מה זה Driver Booster.

אתה יכול לשלול את זה ע״י כיבוי hxci(רק לבדיקה).

אני בטוח ב-99% שמה שחירפן לך את המערכת זה התוכנה הזו.

היום רוב הדברים שאתה קונה חתומים ע״י מיקרוסופט. אין שום סיבה להתקין דברים במיוחד מתוכנות צד ג.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Giant_TA כתב:

לא השתמשתי אף פעם בתוכנות כמו ה-Driver Booster, אז קשה לי להגיד מה הן בדיוק מתקינות ובאיזו דרך.

יכול להיות שאתה מעלה את המערכת היא מחפשת את הדוויסים עפי הטופולוגיה הראשונה, כמובן שהיא לא מוצאת אותם כי הם בפורטים אחרים. רק אחרי שהוא עושה scan מחדש(כי אתה מחבר ומנתק) הוא מאתר אותם. 

*זה לא אמור לעבוד ככה, אבל שוב, אין לי מושג מה זה Driver Booster.

אתה יכול לשלול את זה ע״י כיבוי hxci(רק לבדיקה).

אני בטוח ב-99% שמה שחירפן לך את המערכת זה התוכנה הזו.

היום רוב הדברים שאתה קונה חתומים ע״י מיקרוסופט. אין שום סיבה להתקין דברים במיוחד מתוכנות צד ג.

הבעיה אבל שזה קורה רק בחיבור USB אחד. אני מתחיל לחשוד שהבעייה היא בכרטיס קול החיצוני הזה. היה לי כל מיני דברים מוזרים איתו ב6-7 שנים האחרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...