Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנתי ונטילים והם נגנבו תוך פחות מ 24 שעות!

Dushane
שימו לב! השרשור הזה בן 1022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכבתי ונטילים עם סימון של מאזדה שהזמנתי מעלי אקספרס, ולהפתעתי הרבה אני מגלה שהם נגנבו! וכל זה קרה תוך פחות מ24 שעות! 

אנשים חארות! 

יש לי עוד סט ונטילים שהזמנתי בצבע אחר, ואני כבר יוצא מנקודת הנחה שהם ייגנבו ישר אחרי שארכיב אותם! ככה שאין טעם לשים… שהגנב לא יהנה מהם…  

לעוד מישהו זה קרה?!

• אהבתי 1
  • מבאס 7
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה.

בוקר אחד היה לילה, ובבוקר אני רואה שאין מכסים עם סמל פיג'ו. יום קודם היו. יום אח"כ לא היו.

איחלתי לילד החמוד שלקח אותם לאופניים החשמליות / קורקינט, שאלוהים יעזור לאמא שלו לצאת ממעגל הזנות. 

הזמנתי ארבעה סטים. אחד מחזיק מעמד כבר יומיים שלמים על הרכב. 

• אהבתי 2
  • מצחיק 6
  • מבאס 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי קרה 3 פעמים. כשקניתי את הסט השני עם סמל של שברולט נגנב לי אולי אחרי 5-6 שעות. בסט השלישי קניתי משהו רגילוגם הוא נגנב. עכשיו אני בלי. נמאס לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למי זה לא קרה?

שים פקקים שחורים ושכח מהעניין.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הסיבה שלא מזמין כאלו, אצלנו במעלות דווקא המשטרה תפסה כמה ילדים שגנבו ונטילים כאלו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום אחד אני עוצר ליד סניף של בלוברי, נשען על הגדר מחכה למי שהייתי אמור לפגוש שם, רואה ילד על אופניים נופל ונוחת ליד הגלגל של הרכב שלי, ניגש אליו כדי להגיש עזרה, קולט שהחרא הקטן רק שיחק אותה נופל והוא מפקק לי ונטיל, ככה, על חם. נשבע שאם זה לא היה ברחוב עמוס הייתי לוקח לו את האופניים וזורק בפח צפרדע הסמוך

עריכה אחרונה על ידי yotams4

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי בעבר ומאז לא טורח להזמין אפילו.

התקנתי פעם אחת, גנבו יום אחרי. הזמנתי שוב, אותו סיפור. הזמנתי עם בורג אלן קטן כזה שכאילו נועל את הפקק... בבוקר לא היה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדים מתים על זה בדרך כלל, לא מבין את החינוך של היום.

אני בתור ילד פחדתי להתקרב לרכבים שלא של המשפחה מהפחד שאעשה נזק בטעות.

שלי הזמנתי מיוחדים של אופל אדם S לרכב ממישהו שהכין לי במיוחד, נגנבו אחרי שבוע כל פעם היה חסר אחד. הלכו 50 שקל החזרתי לאפורים הפשוטים עם ה TPMS וזהו.

אל תשים כאלו יותר כי פשוט יגנבו לך גם אותם. יש אנשים שצריך לשבור להם אצבעות על כל דבר כזה כי רק ככה הם ילמדו.

לא כדאי לשים כאלו עם בורג נעילה, הילד הערס יתעקש או שיהרוס לך את הונטיל או שיעקם שם משהו, או שהבורג פשוט יחליד ממים ויתקע ויהיה קשה מאוד להוציא.

עריכה אחרונה על ידי liav12
  • אהבתי 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...