Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לסטודנט עד 40K

VromVrom
שימו לב! השרשור הזה בן 1013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

אני מחפש רכב (עדיפות להאצבק) שרוב הנסיעות שלו יהיו מנשר - מת"ם - אונברסיטה (יחסית הרבה עמידה בפקקים ) ,שיהיה אמין אבל שגם יהיה בו קצת אלמנט של כיף ( לא בהכרח מאיץ מהר אבל שמרגישים שנכנסים לפניה ושההגה יגיב טוב).

חייב להיות אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

i20 אם אין לך בעיה עם מושבים קשים.
קיה ריו - אול ראונדרית טובה, לא חזקה במיוחד.
מאזדה 2 2015 (החדשה יותר) - נוקשה קצת בעיר אבל פרט לכך רכב סבבה.
פיג'ו 208 1.2 - רק לוודא שהוחלפה רצועת טיימינג, תהיה זריזה יחסית.
יאריס 2013 גם בתקציב, אני לא יודע כמה תהנה מגיר רציף.
לא הייתי נוגע בגירים רובוטיים בתוואי הצפוי לך.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה 2 מהצורה החדשה גבולית מאוד בתקציב שלך, ומה שכן יכנס יהיה ברמת אבזור הנמוכה אקטיב.

ה208 אופציה טובה, גיר פלנטרי, זריזה ונוחה, כדי לחפש ברמת אבזור אקטיב הבכירה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כל הרכבים האלו נוחים לבחור גובה?

כי יצא לי לנהוג על סיאט איביזה והמושב היה עד הסוף אחורה ועדיין היה לי צפוף

עריכה אחרונה על ידי VromVrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, yulianx כתב:

מזדה 2 מהצורה החדשה גבולית מאוד בתקציב שלך, ומה שכן יכנס יהיה ברמת אבזור הנמוכה אקטיב.

זה אכן גבולי, ידידה קנתה דינאמיק ב41 (עבר ליסינג). 

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, VromVrom כתב:

האם כל הרכבים האלו נוחים לבחור גובה?

כי יצא לי לנהוג על סיאט איביזה והמושב היה עד הסוף אחורה ועדיין היה לי צפוף

אתה צריך לנסות, נוחות זה משהו אישי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך יותר מ40 אלף, כדי להוציא גם על התיקונים, לך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, EliC25 כתב:

אם יש לך יותר מ40 אלף, כדי להוציא גם על התיקונים, לך על זה.

יש אבל יש גם את השיקול של חיסכון או הנאה שהוא מקשה על הבחירה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיוויק עונה על הגדרה של "מהנה" הרבה יותר טוב מיאירס או ריו מבחינת היגוי והתנהגות כביש אני חושב שהיא גם ספורטיבית יותר מA3 או גולף או לאון.
בהחלט אופציה ראויה לדעתי.
גולייטה אופציה מעניינת אך בגרסא האוטומטית היא מגיעה עם גיר רובוטי דו מצמדי שפקקים מקצרים משעמותית את אורך החיים שלו, כנ" לגבי A3\גולף\לאון\איביזה וכו... לכן לטוואי נהיגה של פקקים בעליות וירידות לא הייתי שוקל את הרכבים הללו.
האופציה האוטומטית היחידה עם מנוע טורבו שלא מגיעה עם גיר רובוטי דו מצמדי היא PSA ולדעתי זאת אופציה לא רעה בכלל, 208\308 רכבים שמכויילים בצורה דיי ספורטיבית ומספקים התנהגות טובה ופאן, הגה קטן וזריז עם משקל נכון, כיול מתלים+שלדה שמספק רכות ונוחות טובה אך לא רוכנת או מתבלבלת בפניות בנוסף תוסיף לזה חסכון בדלק ואמינות טובה אם לוקחים בחשבון שנושא הרצעוה טופל (חוץ מהרצועה אין בעיות סדרתיות אחרות).
הכי חשוב לבדוק היטב את נושא הרצועה יש לא מעט מנועים שנפגעו בגלל הרצועות הישנות וחשוב לבדוק היטב רכב שכבר עבר החלפת רצועה כדי לא ליפול על אחד שניזוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא אחד אני הולך על בטוח כי יש מוסך שאני סומך עליו בעיניים עצומות והוא מטפל ברכבים גרמניים, אז אם אני אלך לכיוון גרמני אני יודע שיש לי שקט בלב בכל מה שנוגע לטיפולים וכו' 

פיג'ו נראת כאופציה מעניינת וקראתי פה כבר כמה פוסטים על פיג'ו והביקורות לא כאלה רעות, מ308 אני מקבל וייבים של גולף וגם ה 208 active pro נראת מאוד מעניינת(יש לה טורבו אז אפשר לעשות לה סטייג' 1 - אבל השאלה היא האם זה יתן משהו? כי ב ואג אני יודע שDSG דווקא מתפקד לא רע עם סטייג' 1)

מה שמוריד לי מסיוויק זה הצריכת דלק וגם הנראות של הדגם של שנות 2012~ 

עריכה אחרונה על ידי VromVrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה שאתה מכיר מישהו שמטפל בואג יכול לעזור לאמינות הרכב שתקנה?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוייב שלך לא טועה ה308 היא מתחרה ישירה בגולף יש לה את ההיתרונות והחסרונות שלה מול הגולף.
מצד אחד היא פחות מרווחת בספסל האחורי, הגיר האוטומטי לטעמי האישי מתפקד בצורה איטית יותר מDSG, והנדסת האנוש לא רעה אבל קצת פחות מלוטשת מגולף. (למשל תפעול המזגן נעשה דרך המולטימדיה או כפתור הסרקולציה הפנימית בעל נורה חלשה שלא רואים אם היא דולקת או לא כשיש שמש עליה) והמנוע לא מווברץ בעמידה בגלל שהגולף לא 3 צילינדרים (למרות שב308 זה כמעט לא מורגש)
מצד שני ההיגוי שלה בעל משקל תקשורת ותגובה יותר טובים, השלדה מכויילת בצורה מוצלחת יותר ומגיבה יותר טוב להעברות משקל, כל חלל העיצוב הפנימי מודרני ומעניין יותר, ותא המטען גדול יותר.

יש מבחן שמסכם את זה דיי יפה פו:
https://www.auto.co.il/article/111829-car-news-peugeot-308

לגבי STAGE 1 אין בעיה התיבה AISIN TF-80SC שמותקנת ב208\308 עובדת גם ברכבים עם 250 כ"ס (S60\NX200T) לכן אין בעיה להרים את הכ"ס של הרכבים הללו עם תוכנה ל+-150, מעבר לכך לא הייתי נכנס להרפתקה הזאת.

אם אתה שוקל את ה308\208 חובה לבדוקת את עניין רצועת הטיימינג והמנוע

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, EliC25 כתב:

איך זה שאתה מכיר מישהו שמטפל בואג יכול לעזור לאמינות הרכב שתקנה?

שהוא יבצע את הבדיקה ואחרי הקנייה את הטיפולים ושאר הדברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...