Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה להחלפת blaupunkt new york 830

Davolo
שימו לב! השרשור הזה בן 1017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכב מסוג הונדה סיוויק 16' הגיעה מערכת של blaupunkt new york 830 או blaupunkt new york 835 שהיבואן התקין בארץ. פתאום המגע הפסיק לעבוד בשוליים של המסך, מחיפוש בגוגל הבנתי שזה בעיה שקרתה ללא מעט אנשים עם הדגם הזה שלהם בגלל שהמגן מסך טיגן את המסך.

בכל מקרה עכשיו צריך להחליף כי אי אפשר שרבע מסך לא מגיב ולפעמים אפילו נלחץ על דעת עצמו.

אני בעל ידע בסיסי בנושא אבל כן חשוב לי להבין - כל מערכת שאני אחליף תתמוך בשליטה של הכפתורים ממההגה? חשוב בשבילי מאוד.

חוץ מזה, יש מותג או מערכת מומלצת? סדר גודל של +/- 1500 ש"ח? באותו נושא - מקום מומלץ להתקין בו בצפון?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון אופציות בסכום של 1500 ש"ח שאתה מתכוון להשקיע. הצפון הוא די גדול, אבל יש מתקינים טובים בחיפה, בקריות, ביג רגבה ועוד.

כן גם תמיכה של כפתורי ההגה, זה נקרא CANBUS. היום זה בא תמיד יחד במולטימדיה החדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה, בנוגע לאפשרויות בטווח מחירים הזה - כל המערכות שראיתי היו "חסרות שם" או יצרן שמעולם לא שמעתי עליו. זה בגלל שהלכתי למקומות יקרנים או שבאמת מערכת ממותג קצת מוכר יקרות יותר?

בעצם השאלה - האם קנייה של מערכת ב1500 תתן לי משהו בסיסי ביותר ואני צריך להשקיע קצת יותר, או שאפשר למצוא משהו סביר בסכום הזה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני אומר משהו בסיסי אני מתכוון שזה יהיה מערכת סינית זולה ולא משהו דוגמת קנווד. בגדול אני לא מחפש יותר מדי פיצ'רים - תמיכה במצלמת רוורס, תמיכה בשליטה ממהגה, שיחות בלוטוס ורצוי בורר ווליום כגלגלת. (כל השאר בונוס). 

אפשר לצפות למשהו כזה במחיר הזה? או עדיף לשלם יותר ולחפש משהו דוגמת קנווד?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר כזה מכשיר של קנווד בסיסי. כל מכשיר מולטימדיה ייתן לך את כל מה שאתה מחפש. יש תואם מקור של חברת SYNCOPE בראשון לציון, מוכרים מולטימדיה.

קנווד זה מכשיר שנחשב לדרגה כניסה. עדיף מכשיר פיוניר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...