Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משה רבינו ואני או מקום קבורתי - לא

falou
שימו לב! השרשור הזה בן 1040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, Avatar Schnitzel כתב:

אבל אז איך יסדרו עבודה לחרדים? מה, תשלח אותם לנטיעות עצים? עבודה פיזית וכל זה. ועוד עם האופנה הפולנית משנת 1549. חם. קשה.

מה הקשר לחרדים?

אני בתור חרדי שמאמין בהישארות הנפש ובביאת המשיח ולכן רוצה להיקבר בקבר ישראל...

זה שדוקא החרדים עושים את זה, זה מכיון שאם לא הם אף אחד לא היה עושה זאת בשביל מי שמאמין ורוצה להיקבר בקבר ישראל, ואגב רובם בשכר ממש נמוך או בהתנדבות... ראה ערך זק"א...

אבל מכאן לבוא ולומר שזה מונופול של חרדיים??

ועוד לזלזל בבגדים שלהם???

מה אתך? כמו שאני לא מזלזל בבגדים שלך ומעריך את העקרונות של השונים ממני גם אם העיקרון שלהם זה לחיות בלי חשבון... כך אני מצפה ממך בתור בנ"א ובפרט בתור יהודי...

• רעיון טוב! 4

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח, אירונייה משובחת! אהבתי.image.thumb.png.96c6f65d639af461842f0f1f77e076a5.png

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.6.2021 בשעה 08:20, Avatar Schnitzel כתב:

אבל אז איך יסדרו עבודה לחרדים? מה, תשלח אותם לנטיעות עצים? עבודה פיזית וכל זה. ועוד עם האופנה הפולנית משנת 1549. חם. קשה.

כן. כי שטיפת גופות זה פינוק.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...