Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן סנטרה 2017

Audi-T
שימו לב! השרשור הזה בן 1071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גיר בעייתי כמו בג'וק.

בגדול, זבל של רכב.

הייתי בעלים של אחת למשך 10 חודשים.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשאל פה על ניסאן כי תקבל את הרושם שזה אוטו ברמת איבזור ואמינות של סוסיתא קוביה , אנשים יחפרו לך שסיטרואן ורנו זה מכוניות מעולות עם סטיגמה וניסאן זה רכב איום ונורא , למה ? ככה .

הקשקאי 1.2 טורבו הוא ' סוס עם עגלה , מה זה משנה שזה אוטו עם מבחני בטיחות מעולים אבזור טוב גם ברמות הבסיס ואיכות חומרים טובה ? אפשר לקנות אוטו עם 0 ל 100 בפחות 2 שניות ...

השחיטה שרכבי ניסאן עוברת פה לא תמיד מחוברת למציאות , היו וייש בעיות כמו בהרבה רכבים יש דגמים שיותר ויש שפחות כמו בכל יצרן , המיקרה והאלמרה לדוגמא היו אמינות מאוד מניסיון במשפחה הקרובה .

מהכירות עם כמה בעלי סנטרה , הם מרוצים מאוד מהאוטו , נכון שזה לא שיא הפאר אבל מכונית אמינה וטובה בסה'כ , אבל תחכה קצת עד מחר תקרא פה שזה היצרן הכי נורא בעולם ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא נעלבתי אישית אבל באופן שיטתי ותבדוק אותי כל אזכור של ניסאן חוטף ביקורות הזויות ולא קשורות למציאות , ניסאן היא חברה טובה עם אמינות טובה בסה'כ , הקשקאי הוא הרכב הנמכר לפרקים באירופה אבל פה הוא הג'יפון הכי גרוע איך זה מסתדר , כי הגויים לא מבינים במכוניות כמונו ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא בחור שנסע על הרכב בשרשור 10 חודשים אומר שהוא סבל. אני מאמין לו.
ההמבורגר הכי נמכר בעולם הוא של מקדונלד. ביג מק לבדו כחצי מיליארד חתיכות בשנה.
הגויים לא מבינים בהמבורגר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, asico70m כתב:

ממש לא נעלבתי אישית אבל באופן שיטתי ותבדוק אותי כל אזכור של ניסאן חוטף ביקורות הזויות ולא קשורות למציאות , ניסאן היא חברה טובה עם אמינות טובה בסה'כ , הקשקאי הוא הרכב הנמכר לפרקים באירופה אבל פה הוא הג'יפון הכי גרוע איך זה מסתדר , כי הגויים לא מבינים במכוניות כמונו ? 

10 חודשים ו 30 אלף קילומטר עשיתי על סנטרה 2017.

אומר לך באמת בשיא הכנות, הרכב הוא רכב לא טוב.
לא נוח, לא איכותי, גיר פשוט מזעזע, בגלל הגיר הוא גם לא נוסע. לך תעקוף עם סנטרה בגולן נראה אותך.

אני היום בעלים של קיה ריו 2018, רכב קטגוריה פחות מהסנטרה. על הנייר מנוע מעט חלש יותר ורכב פשוט יותר. אבל ההבדל שמיים וארץ בתחושות שלי לטובת הקיה.

ולא ניסאן היא כבר לא חברה טובה כמו פעם,

קשקאי הקודם, ג'וק, סנטרה, אלמרה - כולם עם גיר רציף מחורבן שהולך בטרם עת. 

האיכות רחוקה שנות אור מהמתחרות.

סנטרה ספציפית מיוצרת במקסיקו לטובת האמריקאים שיקנו אותה בגרוש וחצי. תקרא קצת בפורומים שם מה הם חושבים עליה ועל ניסאן בכללי.

לא סתם היא נמכרת בפחות מ100 אלף שקל במבצעי 0 ק"מ.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...