Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במידה ויש אפשרות הייתם קונים טסלה?

CAPOBOSS
שימו לב! השרשור הזה בן 1064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה הגדולה היא שלרוב האנשים אין איך להטעין את הרכב בבית בלילה..
רק בגלל זה אני כרגע לא הייתי קונה.

עריכה אחרונה על ידי Tom777

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אחת הסיבות שהרכבים הללו לא להיט, מה גם שמחירם יקר יותר לעומת גירסת הבנזין/דיזל.

ודבר שלישי, עלות הסוללה והיחלשותה לאורך השנים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד רוצה אבל 2 דברים עוצרים אותי:

1. אין אפשרות לטרייד אין לדעתי ואין לי כח להתעסק במכירה שלא מפתח תמורת מפתח 

2. החשש שהממשלה תעלה מיסים ברטרו. כבר פורסמה כתבה שרוצים לעלות את מחיר הרישיון רכב, והפחד שימצאו דרך גם למצוץ כסף מטעינה ביתית תהפוך את כל המהלך ללא כדאי עבורי.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד לא תהיה אפשרות טעינת טווח של 400-500 ק"מ במספר דקות (מטען סופר מהיר או סוללות מתחלפות בסגנון בטר'פלייס ז"ל), אמשיך לשמור אמונים לרכב הבנזין שלי.

עבורי, רכב זה אפשרות לנוע לכל מקום ללא חרדת טווח ואפשרות תדלוק מהיר.

כרגע, זה לא המצב אפילו בטסלה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע זה תענוג לעשירים (כמו מרבית הדברים בישראל), בהמשך הדרך אולי כשחלק מהרכבים החשמליים יוזלו זאת תהיה אפשרות ריאלית, למרות שגם אז אפשרות הטעינה בבית נותנת בעייתית למי שאין בבעלותו חנייה פרטית (ולא סתם חנייה פרטית אלה חנייה פרטית של בית פרטי, כזאת בטאבו בבניין משותף לדוגמא לא מהווה פתרון כרגע) אז כן טסלה זה רכב חלומות אבל לא בישראל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מעדיף טסלה על פני חלופות אחרות באותו טווח מחירים בגלל הנתונים המוצלחים (בהינתן תשתית ראויה וכדו').

אך הייתי מעדיף עוד יותר רכב 'אמיתי' עם נתונים זהים.

כמו שכבר נאמר, הריח של הדלק, העירבוב של ההילוכים וכל זה.

רוצה לנהוג, לא ליסוע.

• אהבתי 2

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

הטווח לא מספיק לי גם כשהיא חדשה, פריסת תחנות הטעינה המהירות לא מספקת, אין אכיפה של חניה בתחנות טעינה ובשורה התחתונה עוד לא מתאים לצרכים שלי.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי קודם מחכה לראות מה יהיה לטויוטה ויונדאי להציע

אמורה להיות השנה השקה של איוניק 5 וטויוטה BZ

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yogev20 כתב:

הפחד הכי גדול מרכבי חשמל זה ביום שהסוללה תתפגר. קראתי איזו כתבה שיצרני הרכבים מסתירים את המידע הזה מהלקוחות

או לא מדברים על זה באופן גלוי בשיחות סלון, כי העלות של סוללה יכולה להיות יותר מחצי משווי הרכב, מה שלא יהיה כלכלי לתיקון

כלומר, רכב ללא תועלת. אבל זה באמת נושא מעניין בפני עצמו לדיון עמוק. 

קח בחשבון שעלויות ייצור סוללות הולכות ויורדות, הטכנולוגיה מתקדמת כל שעה וסוללה תקולה ניתנת גם לתיקון ע"י החלפת מודולים שלא מתפקדים.

ונגיד שסוללת טסלה תתפגר באופן בלתי הפיך לאחר תקופת האחריות - 8 שנים (או 160K-240K ק"מ, תלוי בדגם) לכלי הרכב שנמסרים עכשיו בארץ - נראה לי יותר מסביר שעוד 8 שנים העלות תהיה הרבה יותר נסבלת מאשר היום במיוחד כשכל תעשיית הרכב פונה לחשמל, לא?

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך רמת הגימור בפנים הרכב?

למישהו יצא להתנסות ולמשש?

אני ישבתי באחת וגיבשתי דיעה על סלון הרכב

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Skity כתב:

לא הייתי מתנגד, אשמח לראות את הפרצוף של בעלי רכבי הספורט שהם רואים סדאן משפחתית משאירה להם אבק.

לפני 3 שעות, adi89 כתב:

רק זה שווה את המעבר לטסלה

כמה חוסר בטחון והדחקה של בעיות צריך כדי שסיבה לקנות רכב תהיה לעשות "נה בעין" למישהו אחר...

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

1. אני אישית מעדיף לקנות רכבים באיזור גיל ה20 ויותר. נראה איך הטסלות יהיו בגיל הזה.

2. נקודה שנוגעת גם לנהגים רגילים: מדיניות החלפים של טסלה נוראית. הם לא מספקים חלפים לקנייה עצמאית ו/או מחוץ לרשת שלהם. אין חלקי אפטרמרקט, וגם בתוך רשת השירות של עצמם קשה למוסכים לקבל את החלפים. לדעתי הם בכלל עוד לא למדו איך להפעיל לוגיסטיקה של מלאי ייצור, איחסון ואספקת חלפים.

3. ממשק המשתמש בתוך הרכב נראה מאוד לא ידידותי, אבל לצערי הם משפיעים על שאר התעשייה במקום שיהיה להפך.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, amosbmw כתב:

1. אני אישית מעדיף לקנות רכבים באיזור גיל ה20 ויותר. נראה איך הטסלות יהיו בגיל הזה.

מצד אחד אין שם את אותה כמות חלקים נעים כמו ברכב בנזין, מצד שני לדעתי יהיו בכמויות תקלות חשמל/אלקטרוניקה, כמו שיש במחשבים וטלפונים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...