Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הקטע של יוטיוב עם פרסומות חולי סרטן

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, davemustaine87 כתב:

לפחות חלקית- 

בעלי אנדרואיד תורידו 2 אפליקציות(לצערי אין משהו דומה באייפון) 

youtube vanced

microG

https://youtubevanced.com/non-root 

וסיימתם עם פרסומות ביו טיוב+ עובד גם כשהמסך כבוי. 

חינם.  

נשגב מבינתי איך ב - 2021 יש אנשים שעדיין לא משתמשים בזה. שים לב שהדיון ממשיך על כמה לשלם ואיך גם אחרי ההודעה שלך. 

הבעייה היחידה היא שלא מצאתי דרך להתקין את זה ל - smart TV. אבל שם אני לא צריך כי גם ככה מחובר לשם מחשב ניוק עם כל התכנים שיש.

לגבי העמותות, את הפרסומות הללו יצרו אנשי שיווק. שהמטרה היחידה שניצבת מולם היא הצלחת הקמפיין. ברגע שאתה מבודד את כל המשתנים, זה בס''ה קמפיין שהיוצרים שלו יעשו כל מה שהם חושבים גדי לגרום לו להצליח. כאן יש את מנוף הרגש - שהם בטוחים שככה יצליחו לגרום לאנשים לפתוח את הארנק. כי הם בונים על זה שיכאב לך להמשיך בחיים שלך ולהנות מההמשך הסירטון, תצטרך להשתיק את הקול הפנימי ולהרגיש טוב עם עצמך (קצת ציני אבל לדעתי אמיתי).  אם היו טיפה עושים חקר שוק בארצות הברית למשל, היו רואים שפמפום מאסיבי יכל ליצור אנטיגוניזם מצד קהל היעד. שם היה כל ערב בפריים -טיים פרסומת על ילדים אפריקאים רעבים. בהתחלה היו הרבה תורמים, אבל לבסוף זה עלה להם על העצבנים. לכן בטווח הארוך לדעתי זה יוצר יותר נזק. השיטה שבה משרד פרסום נמדד לרוב ע''פ קמפיין ספציפי הוא עשה היא בעייתית לדעתי בטווח הארוך. 

לגבי המוסר, שכר הבכירים לדעתי באמת הזוי והוא הדבר היחיד שמונע ממני לתרום. אני תורם אם זאת לעמותות קטנות אשר מורכבות ממתנדבים לרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי לשלם לפרימיום זה כמו לשלם לגנב.

שילמתי לגוגל מספיק במידע שהם אספו עליי. המהפך של גביית כספים זה שיטת מצליח (שבאמת מצליחה כנראה).

האם הייתי משלם לפייסבוק כדי להשתמש בפייסבוק בלי פרסומות? *לא*.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, hans כתב:

תשמע, אני רק מנסה לעזור. :-)

אם כתבת "במידה ותלחץ" אני מנחש שלחצת, ויותר מפעם אחת!

אם זה מה שקרה, שום דבר לא יעזור לך...

יוטיוב לא באמת מאמין שאתה לא מעוניין.

כן... אחרי שזה אכל לי את הראש מכל כיוון אפשרי נשברתי ותרמתי פעם אחת. כנראה שם חרצתי את גורלי. 

זה לא שאין לי מושג איך עובדת המערכת שלהם, ניסיתי את רוב האפשרויות(אני חושב) שלא עולות כסף. אישרתי את כל ההגדרות של התאמת פרסומות, הגדרתי תחומי עניין, לחצתי עשרות פעמים על הבקשה לא להציג את המודעה, אבל זה פשוט לא עוזר. 

האמת שלא לחצתי, בדקתי את מקור העמותה בדפדפן אחר עם vpn ובמנוע חיפוש של יאנדקס, אז קשה לי לחשוב שהמערכת שלהם יורדת לכזו רמה של ״מה מעניין אותי״. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Taipan כתב:

ברגע שאתה מבודד את כל המשתנים, זה בס''ה קמפיין שהיוצרים שלו יעשו כל מה שהם חושבים גדי לגרום לו להצליח. כאן יש את מנוף הרגש - שהם בטוחים שככה יצליחו לגרום לאנשים לפתוח את הארנק. כי הם בונים על זה שיכאב לך להמשיך בחיים שלך ולהנות מההמשך הסירטון, תצטרך להשתיק את הקול הפנימי ולהרגיש טוב עם עצמך (קצת ציני אבל לדעתי אמיתי).

שיטת מצליח - על כל אלף שיתעצבנו ויסגרו את הפרסומת, יהיה אחד שישלם, לפחות פעם אחת.

כמו עם משחקי freemium, שחיים על אחוז זעום של משתמשים שאשכרה משלם להם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזה דיון מעניין שניקו העלה על האם לגנוב מחברות ענק  זה ״פחות״ גניבה מלגנוב מאדם קשה יום, או שגנבה זה גנבה בכל מצב?

מה דעתכם:

תרחיש א

אדם בשם יוחבת נכנס לרשת הסופר של רמי לוי המולטי מליונר שנותן שכר רעב לעובדיו קשיי היום,  ומתעלל בחקלאים ופוגע  בפרנסתם, אותו אדם גונב ״פסק זמן״ בתור לקופה  ותוחב לכיס שלו

תרחיש ב

אדם בשם יוחבת נכנס למכולת פרטית שכונתית של איש קשה יום שמנסה לסגור את החודש וגונב ״פסק זמן״ מהמכולת שלו

האם הגניבה בשתי המקרים היא אותה רמת חומרה של גנבה?  

עריכה אחרונה על ידי TsachiE

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשני המקרים (נניח ומוכרים לא לוקחים בחשבון מקרים של שבירה/גניבה), הפסק זמן יירד ממשכורת של קופאי בשכר מינימום.

אז גניבה זה גניבה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, TsachiE כתב:

האמת שזה דיון מעניין שניקו העלה על האם לגנוב מחברות ענק  זה ״פחות״ גניבה מלגנוב מאדם קשה יום, או שגנבה זה גנבה בכל מצב?

מה דעתכם:

תרחיש א

אדם בשם יוחבת נכנס לרשת הסופר של רמי לוי המולטי מליונר שנותן שכר רעב לעובדיו קשיי היום,  ומתעלל בחקלאים ופוגע  בפרנסתם, אותו אדם גונב ״פסק זמן״ בתור לקופה  ותוחב לכיס שלו

הבן אדם מנצל את כוח הקניה ומוזיל עלויות.

מי שלא טוב לו לעבור אצל רמי לוי מוזמן לעבור לשופרסל.

אין שום סיבה טובה שאני יכול לחשוב עליה לתאר בעל עסק כאיזה מניאק שמתעלל בכולם.

ציטוט

תרחיש ב

אדם בשם יוחבת נכנס למכולת פרטית שכונתית של איש קשה יום שמנסה לסגור את החודש וגונב ״פסק זמן״ מהמכולת שלו

אל תדאג לבעלי המכולת הם לרוב חיים לא רע בכלל.

ציטוט

האם הגניבה בשתי המקרים היא אותה רמת חומרה של גנבה?  

גניבה זו גניבה,מה זה משנה מאיפה גנבת או ממי?

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מה מונע מעובדים אצל רמי לוי לעבור לעבוד בויקטורי/שופרסל/יוחננוף או משהו?

כמובן חוץ מהמקרים שרמי לוי זה הסופר היחיד בסביבה (והוא גם ממש לא זול במקרים כאלה).

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Giant_TA כתב:

כן... אחרי שזה אכל לי את הראש מכל כיוון אפשרי נשברתי ותרמתי פעם אחת. כנראה שם חרצתי את גורלי.

עוד יותר גרוע!

הגעת למצב שהאימייל שלך נשמר במערכות של אחת מהעמותות - וגרוע מכך, במערכות של אחת מחברות הפרסום - משם זה מתגלגל לאחרות.

מהרגע שהפכת ללקוח משלם (מישהו שראה פרסומת ובעקבותיה שילם) עברת לקטגוריה אחרת לגמרי ומאוד נחשקת עבור מפרסמים (בין מדובר במערכות אוטומטיות לגמרי ובין אם מדובר ברשימות שנסחרות בין ארגוני פרסום).

אתה סחורה חמה. מילולית.

לקוחות שיש להם אפילו סיכוי זעיר להתקנוורט ללקוחות משלמים עולים גבוה מאוד בדירוג של ה-bidding של מנועי הפרסום.

יש לך שתי אפשרויות:

- לחיות עם זה ולחכות שזה יתעמעם בהדרגה.

- למחוק כל זכר לחותמת דיגיטלית, החל מחשבון פייסבוק וכלה באימייל ואנשי קשר, ולהתחיל מחדש.

נראה לי שהראשונה מעשית יותר.

• אהבתי 2
  • מצחיק 2
  • רעיון טוב! 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לתת אי מייל חלופי של protonmail.com ללא שום סימנים

ועקבות ו / או צד ג, זה אי מייל חינמי מצויין שאני עובד איתו מול גופים

שאינני מכיר,

אבל אני תורם (לעמותות הללו) לפעמים ולא מעט שנים, ונותן את הג'י מייל שלי ומעולם

לא הוטרדתי ע''י אף גורם שהוא למעט מכתב תודה/קבלה על התרומה.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

הפסק זמן יירד ממשכורת של קופאי בשכר מינימום.

יש לך הוכחה ?

לפני 59 דקות, Potato כתב:

הבן אדם מנצל את כוח הקניה ומוזיל עלויות.

ממש צדיק הדור. אולי גם נבנה עיר על שמו.

הבנאדם אחראי לפגיעה בפרנסתם של עשרות חקלאים קשיי יום, רק כי מחפש לחסוך 5 אגורות על סחורה  מטורקיה.

עריכה אחרונה על ידי TsachiE
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, TsachiE כתב:

יש לך הוכחה ?

יש הוכחה הפוכה.

אסור להוריד חוסרים מהשכר.

לפני 21 דקות, TsachiE כתב:

ממש צדיק הדור. אולי גם נבנה עיר על שמו.

הבנאדם אחראי לפגיעה בפרנסתם של עשרות חקלאים קשיי יום, רק כי מחפש לחסוך 5 אגורות על סחורה  מטורקיה.

הוא לא צדיק,אבל בוא לא נהפוך אותו למרושע.

אם כוח הקניה בידיו זכותו לקנות מאיפה שבא לו ולהציב תנאים.

אם אתה הולך לקנות יונדאי איוניק תשלם 140 אלף

אם חברת אלדן תקנה 100 יונדאי היא תשלם 110 על כל אחת.

איזה מרושעים יונדאי!

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כח הקניה שלו לא נותן לו זכות לגזול פרנסה של חקלאים. חקלאות היא מקצוע כל כך קשה ולא משתלם היום, כל כך מעטים נשארו, פטריוטים אחד אחד. כל אדם שפוגע בהם וגוזל מהם, בוגד במדינה שלו.

מדינה ללא חקלאות מקומית היא מדינה ללא זכות קיום.

המולטי מליונר הזה יכול להרשות לעצמו לשלם קצת יותר על סחורה מקומית, ולא לפרנס את אויבנו.

בכל סקר שנעשה בנושא הוכח שהציבור הישראלי מוכן לשלם יותר על תוצרת מקומית אם תינתן לו האפשרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...