Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הקטע של יוטיוב עם פרסומות חולי סרטן

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נדיר מאוד שאני תורם, נדיר שאני תורם  גם לעמותות הרשמיות, כי אני אף לא יודע לאן הכסף הזה *באמת* מגיע.

התחושה שלי תמיד, במדינת הקומבינות שלנו, שהכסף מדשן את כיסי מנהלי האגודות ולא את החולים.

וכמו שודים אמר, אין סיבה שיהיו כאן אנשים ללא טיפול רפואי או אנשים ללא אוכל במקרר במדינה שלנו עם שרותי בריאות וביטוח לאומי.

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 10 שעות, Transporter כתב:

לא חושב שזה מתאים לשפוט או לצחוק על חולה סרטן או ילד שנפלו לו האצבעות

שים חוסם פרסומות ותתקדם הלאה

יכול להיות שלאותו חולה אין בעיה לגייס 3000 שקל בחודש לפרסום

אבל יש לו בעיה לגייס 800,000 לטיפולים

נו באמת.
אתה רציני?
אתה באמת חושב שהוא או כל קורא אחר כאן "צוחק" או מסתלבט על חולה סרטן זה או אחר?
למה אנשים מייד לוקחים את מה שנאמר להם, ומפרשנים זאת 180 מעלות הפוך מכוונת המשורר? מה הקטע? להשמיע את קולך? לעורר ויכוח? טרוליות?
אני באמת שלא מצליח להבין.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משרדי פרסום שמתמחים בגיוס תרומות, בחלק מהמקרים רק סכום מזערי מהסכום הכולל מגיע להורים או לילד החולה, במידה ויש באמת ילד חולה.

https://www.ha-makom.co.il/post-galit-sharom-trumot/

הקריאה מומלצת

-

בנושא אחר אבל קרוב, למה מד"א מגייסים תרומות מהציבור עבור מוניטורים?

מד"א לא עובדים בהתנדבות.
הם גובים כסף מהציבור, המדינה וקופות החולים על קריאות אמבולנס.

בדיקות קורונה, לפי הכתבות מד"א גרפו לכיסם כמעט 200 מיליון שקלים מקמפיין בדיקות הקורונה,

הם נהנים ממונופול בשוק העזרה הראשונה בזמן שארגונים אחרים כמו הצלה או איח"ן (במגזר הערבי) לא מצליחים לנגוס מהשוק, יש שיאמרו בעקבות צעדים מצד מד"א אבל קטונתי מלשפוט.
הם נהנים מאלפי מתנדבים ומסתמכים עליהם ולא רק על עובדים עם שכר וכן הלאה.

השכר של מנכ"ל מד"א מכובד (כמעט 70 אש"ח על פי פרסומים) שזה לגיטימי עבור מנכ"ל של ארגון כה רחב אבל התנדבות זו לא.

אז למה הם מגייסים 800 אש"ח מהציבור?

c35111b4-57f9-4061-9619-b70428d8578b.jfif

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מד"א, הרגשתי ממש גרוע לאחר החיסון הראשון, נזכרתי שכשהייתי ילד קטן אמא שלי התקשרה אליהם והדריכו אותה איך לטפל בי כשהקאתי ללא הפסקה, או איך לעצור דימום מהאף כשלא הפסיק.

אז החלטתי להתקשר אליהם לאחר החיסון ולשאול אם התגובה שאני מתאר נורמטיבית או שעליי להגיע למיון, המענה היה טיפשי כל כך, פשוט שירות הזמנה לאמבולנס בלי הבדל כלל ממוקד מוניות.

התחננתי שינדב מידע כלשהו אמר לי אני לא יודע אפשר רק להזמין אמבולנס.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שדווקא במקרה שלך, ה23.90 ש"ח לחודש האלה שווים כל שקל

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות חלקית- 

בעלי אנדרואיד תורידו 2 אפליקציות(לצערי אין משהו דומה באייפון) 

youtube vanced

microG

https://youtubevanced.com/non-root 

וסיימתם עם פרסומות ביו טיוב+ עובד גם כשהמסך כבוי. 

חינם.  

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר ואומר - לכל מי שהפרסומות מפריעות לו -

אפשר לדווח ליוטיוב והסוג הזה של הפרסומות לא יוצג לכם יותר. כנל עם google ads רנדומליים שמוצגים בכל אתר ביקום. מדווחים, וגוגל משנים את ההגדרות.

עלות: 0 ₪.

משך: כמה דקות מזמנכם.

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

אני חושב שדווקא במקרה שלך, ה23.90 ש"ח לחודש האלה שווים כל שקל

איך 23.9? אני משלם 31.9.

אתה מקבל הנחת עובד גוגל או משהו?

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל הדברים האלו רכשתי מנוי פרימיום,אני איתו כבר 4 חודשים וזה שווה לי כל שקל ושקל!! 
(23 לחודש)
הרבה יותר זול לקנות מנוי ליוטיוב פרימיום באיביי ולא ישירות ביוטיוב.
המוכר מצרף אותך לחשבון המשפחתי שלו תמורת פחות מ10שח לחודש.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, hans כתב:

אני חוזר ואומר - לכל מי שהפרסומות מפריעות לו -

אפשר לדווח ליוטיוב והסוג הזה של הפרסומות לא יוצג לכם יותר. כנל עם google ads רנדומליים שמוצגים בכל אתר ביקום. מדווחים, וגוגל משנים את ההגדרות.

עלות: 0 ₪.

משך: כמה דקות מזמנכם.

אצלי כל נושאי הפרטיות מבוטלים, ad personalization לא פעיל ומה שאתה מציע לא קיים אצלי כאופציה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...