Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הקטע של יוטיוב עם פרסומות חולי סרטן

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, TsachiE כתב:

איך 23.9? אני משלם 31.9.

אתה מקבל הנחת עובד גוגל או משהו?

הנחת חבר מרכז גוגל.

ברצינות, פשוט עשיתי פרימיום, וזה המחיר

לפני 58 דקות, דניאל1983 כתב:

הרבה יותר זול לקנות מנוי ליוטיוב פרימיום באיביי ולא ישירות ביוטיוב.
המוכר מצרף אותך לחשבון המשפחתי שלו תמורת פחות מ10שח לחודש.

מה שאתה עושה זה בדיוק כמו שהיו קונים דיסקים פיראטיים בשנות ה90.

אתה מקבל חיסכון זניח ותחושה שדפקת את המערכת, זה שצרף את הדיסק גוזר את הקופון, ומפתחים לא מקבלים כלום.

אני מעדיף לשלם ליוטיוב, נטפליקס וספוטיפיי ישירות, ולא לחפש את הקומבינות הדפוקות האלה. אבל מניח שאני לא ישראלי פרופר, שמחפש לא לצאת פראייר, גם אם זה יהרוג אותו.

Capture+_2021-03-20-11-12-24.png

• אהבתי 2
  • מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, hans כתב:

אני חוזר ואומר - לכל מי שהפרסומות מפריעות לו -

אפשר לדווח ליוטיוב והסוג הזה של הפרסומות לא יוצג לכם יותר. כנל עם google ads רנדומליים שמוצגים בכל אתר ביקום. מדווחים, וגוגל משנים את ההגדרות.

עלות: 0 ₪.

משך: כמה דקות מזמנכם.

הקטע שזה לא תופס מול הספאם הזה. ברגע שאתה מסמן לא להציג את זה יותר זה ממשיך לקפוץ פשוט משתנה השם של העמותה. זה עובד כמו הסמסים של הבחירות. אצלי זה לא רק ביטויב, אלה ממש 50% מהפרסומות בדפדפן. 

אם שמתי לב נכון הם דוחפים את זה דרך Taboola.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טאבולה זה טאבולה.

יוטיוב זה יוטיוב, יענו גוגל.

תסמן ביוטיוב פעם/פעמיים/שלוש בנחישות, לא תקבל יותר ביוטיוב. חד וחלק.

לפני כשעה, phpclub כתב:

אצלי כל נושאי הפרטיות מבוטלים, ad personalization לא פעיל ומה שאתה מציע לא קיים אצלי כאופציה

אז במקרה הזה הפרופיל שלך כיעד פרסום הוא מאוד כללי (וזול) ואתה תקבל בדרך כלל את הקמפיינים שקיבלו טירגוט רחב / בלי שום סינון. מתאים מאוד לפרופיל של קמפיין תרומות - מפרסמים לכולם בלי הבחנת גיל/תחומי עניין/שעה ביום.

לשלם לחשבון פרימיום זה פיתרון מצוין, אגב.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, hans כתב:

טאבולה זה טאבולה.

יוטיוב זה יוטיוב, יענו גוגל.

תסמן ביוטיוב, לא תקבל יותר ביוטיוב. חד וחלק.

ביוטיוב אני מסמן כל הזמן! זה פשוט חוזר תחת 1000 שמות פיקטיביים שבמידה ותלחץ זה יעביר אותך לאותה העמותה...

בחשבון שלי בגוגל הגדרתי תחומי עניין אחרים לגמרי, והכנסתי לבלאק ליסט את אותן העמותות, אבל הם מוצאים דרכים עקיפות להכניס לך את זה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מקבל חיסכון זניח ותחושה שדפקת את המערכת, זה שצרף את הדיסק גוזר את הקופון, ומפתחים לא מקבלים כלום.

אני מעדיף לשלם ליוטיוב, נטפליקס וספוטיפיי ישירות, ולא לחפש את הקומבינות הדפוקות האלה. אבל מניח שאני לא ישראלי פרופר, שמחפש לא לצאת פראייר, גם אם זה יהרוג אותו.
1689113342_Capture_2021-03-20-11-12-24.thumb.png.dcb0050ae453a39a9d1d6564b2028f77.png
אתה מסוג האנשים שלא משתמשים בטורנטים, לא מורידים שירים מהאינטרנט ותמיד קונים וינדוס מקורי?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מוריד שירים מהאינטרנט ב2021? יש ספוטיפיי.

אבל לשאלה שלך, אני משתדל שלא. יש לי ווינדוס ואופיס מקוריים במחשב, ושאר התוכנות או קנויות או חינמיות.

אם אני רואה תוכנה שאני צריך, ודורשים עליה סכום הגיוני, אני קונה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, vadim6385 כתב:

הנחת חבר מרכז גוגל.

ברצינות, פשוט עשיתי פרימיום, וזה המחיר

Capture+_2021-03-20-11-12-24.png

באופון כללי מסכים איתך, אבל שמע, חברה דורסנית ששוה מיליארדים, לא כזה הייתי מחפש לצאת צדיק עימה

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מוריד שירים מהאינטרנט ב2021? יש ספוטיפיי.

אבל לשאלה שלך, אני משתדל שלא. יש לי ווינדוס ואופיס מקוריים במחשב, ושאר התוכנות או קנויות או חינמיות.

אם אני רואה תוכנה שאני צריך, ודורשים עליה סכום הגיוני, אני קונה.
הבנתי...
אז אני בכול זאות אנסה לחסוך לך כסף.
אם יש לך מנוי ליוטיוב פרימיום אתה מקבל גם מנוי ליוטיוב מיוזיק ללא פרסומות, כחלק מהחבילה.
הוא לא פחות טוב מספוטיפיי.
חבל לשלם כפול...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, TsachiE כתב:

באופון כללי מסכים איתך, אבל שמע, חברה דורסנית ששוה מיליארדים, לא כזה הייתי מחפש לצאת צדיק עימה

חברה דורסנית (אולי, לא בטוח) ששווה מיליארדים, ומעסיקה אנשים רגילים שעובדים קשה ומגיע להם להנות מפרי עמלם.

כן, אני מבין שהכסף שלי לא מופקד ישירות בחשבון של יוסי מראש העין או צ'אנדרה מבנגלור, אבל אם החברה מתחילה להרוויח פחות מיליארדים, הראשון שמרגיש את זה, זה לא המנכ"ל, הוא ישדרג את הרולס רויס שלו כך או כך, מי שירגיש זה העובד הפשוט שלא יקבל בונוס או העלאה בשכר, יקבל הרעה בתנאים, או בכלל יעוף הביתה.

לפני 17 דקות, דניאל1983 כתב:

הבנתי...
אז אני בכול זאות אנסה לחסוך לך כסף.
אם יש לך מנוי ליוטיוב פרימיום אתה מקבל גם מנוי ליוטיוב מיוזיק ללא פרסומות, כחלק מהחבילה.
הוא לא פחות טוב מספוטיפיי.
חבל לשלם כפול...

אנסה, תודה על ההצעה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Giant_TA כתב:

ביוטיוב אני מסמן כל הזמן! זה פשוט חוזר תחת 1000 שמות פיקטיביים שבמידה ותלחץ זה יעביר אותך לאותה העמותה...

תשמע, אני רק מנסה לעזור. :-)

אם כתבת "במידה ותלחץ" אני מנחש שלחצת, ויותר מפעם אחת!

אם זה מה שקרה, שום דבר לא יעזור לך...

יוטיוב לא באמת מאמין שאתה לא מעוניין.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב ארגוני התרומות, רוב הכסף שהם מקבלים הולך למשכורות והוצאות שונות.

חלק מאוד קטן מגיע למי שצריך את התרומות.

הארגונים שאוספים תרומות בשביל חיילי צהל, הכסף שמגיע לחיילים הוא ממש באחוזים בודדים ביחס לתרומות.

לשלם לגוגל על פרסומות זה הרבה פחות מתשלום לעובדים, הם מוציאים עשרות אלפים בחודש על פרסום שזה יוצא פחות ממשכורות.

• רעיון טוב! 1

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, TsachiE כתב:

מה שכתבת פה במילים אחרות זה שזה בסדר לגנוב ממי שיש לו הרבה, אבל לא בסדר ממי שאין לו הרבה. זו אגב דעה מאוד רווחת ונפוצה.

עכשיו נשאלת השאלה: מה זה הרבה? איפה הגבול שלך שזה בסדר לגנוב ואיפה שזה לא? מיליארד? מיליון? 650 אלף? 

שואל מסקרנות, לא בא להעביר עליך ביקורת. אם בטעות מחר ביל גייטס מזכה אותך על שקל אחד על הווינדוס שלך, אתה הרי לא תשלח לו מייל שייקח בחזרה. אז מתי כן? אם יזכה אותך במאה שקלים? מיליון? 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ניקו פ.

בהחלט העלת פה סוגייה מעניינת שלדעתי דורשת שרשור בנפרד

אני אישית משלם פרימיום, אבל ליבי לא נחמץ שהאדם הקטן עוקץ חברות ענק דורסניות.

תהייה בטוח שחברות הענק גונבות ממכם הרבה יותר. אם זה הטבות מס שאתה מממן מכיסך, מידע אישי, פרטיות שלך, שטיפות מוח שהם מקדמות וכו ׳

נ.ב

זה גם בסדר לבקר אותי. זכותך.

• אהבתי 1

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...