Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הקטע של יוטיוב עם פרסומות חולי סרטן

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אז שיביאו מעזה רק ירקות לבישול.

וברצינות, עזה זה לא המקום היחיד בעולם שניתן לייבא ממנו תוצרת חקלאית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Potato כתב:

קצת חרא על המלפפון עוד לא הרג אף אחד 🤣

לפני 7 דקות, Potato כתב:

זו הייתה לגמרי בדיחת הומואים,איך פספסת?

גם אני פספסתי את הפואנטה לגמרי עד לתגובה השנייה שלך

לפני 6 דקות, SlowRide כתב:

אז שיביאו מעזה רק ירקות לבישול.

וברצינות, עזה זה לא המקום היחיד בעולם שניתן לייבא ממנו תוצרת חקלאית.

אני לא חושב שאפשר לסמן רק ירקות לבישול.

כמובן שזה לא המקום היחיד שניתן לייבא ממנו תוצרת חקלאית, אני רק אומר שזה הזוי שמלפפון שגדל כאן, לפי התקן האירופי, אסור לשווק כאן, אבל טורקי שגדל בטורקיה לפי התקן האירופי מותר לייבא לכאן.

הרצון הוא רצון טוב - שהתוצרת פה תהיה באיכות יותר גבוהה, עם פחות חיידקים ופחות ריסוסים.

אבל אז באים הסכמי סחר ופותחים Backdoor (רואה @Potato גם זו בדיחת הומואים) להכניס דברים לא באותו התקן.

אז איכשהו צריך ליישר את הקו הזה, גם ייבוא וגם גידול מקומי באותו תקן. זה הזוי שהישראלי צריך להוציא הרבה יותר על גידול בחממה סגורה ומצע תלוי, והטורקי לא, ושניהם יוכלו למכור את התוצרת פה.

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פשוט מאד, צריך לקבוע סטנדרט מינימלי לסחורה שנכנסת לארץ/מגודלת פה ומעבר לזה שכל אחד יגדל/ייבא מה שהוא רוצה, כמה שהוא רוצה ויתמחר איך שנכון לו.

מה רע ב5 סוגי מלפפונים בקבוצות מחיר שונות? יהיה פה טוב יותר שנוכל לבחור בין מלפפון וואגיו בהדברה ביולוגית או במלפפון טורקי בסטנדרט בט"ל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, בגלל זה אמרתי שזה מצב הזוי.

לכאורה הייתי יכול לגדל מלפפון דרג ב' כאן, להעביר אותו לירדן, לסמן אותו כתוצרת ירדן, ולייבא אותו לישראל.

אבל להעביר אותו מהערבה לשוק הסיטונאי בצריפין - לא.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, TsachiE כתב:

לא הבנתי..

שמתאים לכולם, כולל ממשלת ישראל, רש"פ, חמאס, אמריקאים, רוסים, אירופה, איראן ועוד להחזיק פה את העניינים על אש קטנה.

תחשוב שפתאום יהיה פה סבבה, תוכל לנסוע עם האוטו לעשות קניות בדמשק וביירות, עזתים יבואו לבקר משפחה ביפו, ישראלים יטוסו לטיול שורשים בטהראן, ועוד תרחישים לא סבירים כרגע.

עכשיו מה תעשה כל המכונת תעמולה של "אנחנו נגד הם"? איך יצדיקו את התקציב המנופח של משרד הבטחון? איך איראנים יצעקו כל היום שישראל אשמה בכל הצרות שלהם, ורחמנא ליצלן, עוד יצטרכו לטפל בבעיות בתוך המדינה? איך פוטין יצדיק את העובדה שהחיילים שלו יושבים בסוריה? מה יעשו בבית דין בהאג כל היום, יצטרכו לחקור פשעים נגד האנושות איפה שזה באמת קיים? איך ביבי, בנט, ליברמן* ושאר הייצורים יזכו בבחירות פעם אחר פעם.

*למען ההגינות, ליברמן דווקא כבר מצא לעצמו אויב חדש - החרדים.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלחמות זה טוב לדיקטטורות, פחות לדמוקרטיות.

לא סתם ביבי "מנפנף" לפני הבחירות בהסכמים עם עומאן ואיחוד האמירויות וסודן, ועוד מספר שיש לו עוד 10 כאלה בתהליך.

הוא יודע איפה מרוחה החמאה ואוסף משם מנדטים

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמריקאים אוהבים מלחמות (כל עוד זה לא בשטח שלהם), והם דמוקרטיה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל להתמודד עם ההכללה הזו 🤣

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, m3x7r3m3 כתב:

היה פעם סרט, עם רוברט דה נירו נראה לי, שנשיא ארה"ב רצה להעלות לעצמו את הרייטינג או משהו, אז הוא פנה לבמאי הוליוודי שיביים מלחמה בכאילו, כדי לשדר את זה בחדשות.

אבל זה שאמריקאים (וגם רוסים וסינים, בקרוב שאר מדינות BRICS יצטרפו בטח) אוהבים להתערב בפוליטיקה של מדינות אחרות ולהתחיל proxy wars, זה לא סוד בשביל אף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

שמתאים לכולם, כולל ממשלת ישראל, רש"פ, חמאס, אמריקאים, רוסים, אירופה, איראן ועוד להחזיק פה את העניינים על אש קטנה.

תחשוב שפתאום יהיה פה סבבה, תוכל לנסוע עם האוטו לעשות קניות בדמשק וביירות, עזתים יבואו לבקר משפחה ביפו, ישראלים יטוסו לטיול שורשים בטהראן, ועוד תרחישים לא סבירים כרגע.

עכשיו מה תעשה כל המכונת תעמולה של "אנחנו נגד הם"? איך יצדיקו את התקציב המנופח של משרד הבטחון? איך איראנים יצעקו כל היום שישראל אשמה בכל הצרות שלהם, ורחמנא ליצלן, עוד יצטרכו לטפל בבעיות בתוך המדינה? איך פוטין יצדיק את העובדה שהחיילים שלו יושבים בסוריה? מה יעשו בבית דין בהאג כל היום, יצטרכו לחקור פשעים נגד האנושות איפה שזה באמת קיים? איך ביבי, בנט, ליברמן* ושאר הייצורים יזכו בבחירות פעם אחר פעם.

*למען ההגינות, ליברמן דווקא כבר מצא לעצמו אויב חדש - החרדים.

אמרתי דברים דומים למה שאתה טוען כאן בפורום לפני מס חודשים:

בתאריך 20.10.2020 בשעה 13:38, TsachiE כתב:

זה ידוע שלמדינה משתלם שיהייה פשע בהיקף מסוים, זה נותן עבודה לענפים שלמים כמו ביטוח, משטרה, יבואני רכב וכו'.

כמו שלצה"ל משתלם לא לנקות כל בית ובית ברשות  ובעזה מנשק, כי אז הטרור יגמר ויצמצמו לצה"ל בתקציב.

מי שרוצה קצת להבין את כל השחיתות והאינטרסים מאחורי הקלעים ממליץ על צפייה בנרקוס

• אהבתי 1

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

אפילו אין לך מספק משפטים לצטט בנפרד ולהסביר למה הוא טועה.

קיבלת 3 מילים בקושי.

גם בדומינוס....מחכה שיתחילו להתרים בטינדר

Screenshot_2021-03-21-19-32-31-372_il.co.dominos.android.jpg

• מצחיק 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התרמות בטינדר יכול להיות רעיון גאוני.

תתרום לעמותת שקר כלשהו, כדי שתוכל לשים את זה בפרופיל ולנסות להרשים בחורות עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...